לא יתכן שנעבור על זה בשתיקה - BOOMBANG - שרשור תגובות!

חברים - משפחה - כבוד שר הבטחון - הגברת ציפי ליבני - אלון דה-לוקו - הקהל הנכבד: איפה אתם ?!?! בפעם החמישית (!!) קיימנו אתמול את הליין הכי טוב בעיר (BOOMBANG אם היה לכם ספק!) בקולנוע מקסים, פקדו אותו כ-300 איש בממוצע בכל ערב - ושום תגובות?!?!?!?!? קדימה - בואו נשמע אתכם ! היה מעולה - ספרו לנו היה שורף - ספרו לנו היה מרגש - ספרו לנו היה מעלף - ספרו לנו היה מדהים - ספרו לנו היה והיה והיה .. ! גם הערות נשמח לשמוע - הרי זה בשבילכם! דברו איתנו. אפשר גם למייל: A.marsound@gmail.com BOOM BANG CREW

ערב מצויין!!!!

קודם כל אני רוצה להודות לאיימר סאונד ואבויה שאירחו אותנו בגוד וייבס אני חייב להודות שהיה מרגש לראות את כל הקהל שהגיע ומילא את המקום לחלוטין עבודת החינוך הארוכה שאיימר סאונד עשו במשך השנים לקהל הישראלי עבדה מצויין והיה נהדר לראות קהל ששר את המילים של השירים והיה בעניין לגמרי אבויה סאונד הצדיקו את ההייפ והדיבור שיש עליהם מיקסים מצויינים.בחירה מדוייקת של השירים והנחייה מצויינת על המיקרופון כבוד!!!!!!!!

היה ממש טוב

באיזה שהוא שלב קרסתי מעייפות (ארבע בבוקר)אבל נשארתי עד הסוף כמעט והיה פגז .סאונד על הכיפק והגשה במקום פיקס.יפה לדעת שלמרות טעויות שנעשו בעבר לפני שנה שנתיים הלקחים הופקו ואבויה ואיימר מאד מקצועיים ומשעשעים.ואפשר מפה רק לפתח.סוליקו הפסיכדלי שניגנתם היה בום וזה השלים את הערב.והכי מגניב שכל דאנס הוא טיפה שונה בוויבס. תבואו מומלץ.

חם חם חם !!

המגברים עוד לא התקררו והנה קבלו טעימה מאתמול. boombang תהנו לינק להורדה http://www.sendspace.com/file/mhop7v

לא יתכן שנעבור על זה בשתיקה - BOOMBANG - שרשור תגובות!

חברים - משפחה - כבוד שר הבטחון - הגברת ציפי ליבני - אלון דה-לוקו - הקהל הנכבד: איפה אתם ?!?! בפעם החמישית (!!) קיימנו אתמול את הליין הכי טוב בעיר (BOOMBANG אם היה לכם ספק!) בקולנוע מקסים, פקדו אותו כ-300 איש בממוצע בכל ערב - ושום תגובות?!?!?!?!? קדימה - בואו נשמע אתכם ! היה מעולה - ספרו לנו היה שורף - ספרו לנו היה מרגש - ספרו לנו היה מעלף - ספרו לנו היה מדהים - ספרו לנו היה והיה והיה .. ! גם הערות נשמח לשמוע - הרי זה בשבילכם! דברו איתנו. אפשר גם למייל: A.marsound@gmail.com BOOM BANG CREW

היה בדיוק כמו שאני אוהבת את זה

לא הערב הכי חזק של הליין, אבל מטורף. מלא כבוד לכולם, היה כיף. אני שומעת ברגעים אלו ממש את ההקלטה ורסיסי זיכרון חוזרים אליי... אבויה ואיימר - סחתיין על הניסיון שוב ושוב להטמיע את ה NAH LINGA שנוגן 345769 פעמים אתמול, זה לא ממש עובד וכבר עובר זמנו, אבל אחלה. תודה על הביזי שלי שלא מנוגן מספיק, וגם על SERANI האחרון (she loves me) שפשוט... רוני ודני ספציפית - חבל שהייתי צריכה ללכת באמצע סט הסגירה המדהים שניגנתם. אולי האלכוהול תרם לזה אבל היה מדהים, טיון אחרי טיון של כיף. לילה טוב

חם חם חם !!

המגברים עוד לא התקררו והנה קבלו טעימה מאתמול. boombang תהנו לינק להורדה http://www.sendspace.com/file/mhop7v

RESPEK & MANNARS

RESPEK THE FAMBILY : FADA A-MAR - HI FI - SOWAH & THUBZ RESPEK ABUYA FAMILY RESPEK SOLICO CREW RESPEK BEMBE PRODUCTION RESPEK DEH HARDCORE PEOPLE DEM RESPEK DEH NEW FACES OUT THERE RESPEK ALL DEH GIRLZ DEM RESPEK EVERY ARTISTS & SOUNDBOYZ DEM WHO CHECK BOOM BANG RESPEK ALL WHO CAME FROM FAR RESPEK ALL WHO DEHYA EVERY DANCE IN 2 WEEKS TIME - BOOM BANG #6 GET READY FE THE RAIN SHOWER IN DE MIGGLE OF THE SUMMER BOOM BANG - ANYTING CAN HAPPEND MAKE SHURE U B THERE BEFORE WE TAKE A LIKKLE BRAKE BLESS ONE & ALL
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר