זוכרים שפעם היה תוכן בפורום הזה?

זוכרים שפעם היו מגיבים כאן על דאנסים? אתמול הייתי בBLACK MARKET בברזילי, שם ניגנו אלארם, סוליקו והחשובים מכולם - אבויה סאונד (בהרכב חסר). הגעתי עם ציפיות ממוצעות, מאוכזבת ממצב הדאנסים בזמן האחרון, אבל עדיין עם שמץ של תקווה שאולי הפעם יהיה מעניין יותר. והיה M-A-D! אלארם היה מצוין ומגוון, סוליקו היו... נו, סוליקו. ואז חצי-אבויה עלו כסוג של קונטרה לכל מה שניגנו לפניהם, אבל עדיין הצליחו לשמור על מקום מלא עד לפחות 4 בבוקר. יקיריי, התחברתם מצוין לקהל, הוא התחבר אליכם, ניגנתם לטעמו ועדיין נשארתם נאמנים לסטייל שלכם. תודה במיוחד על החלק האחרון והמטורף ביותר של הערב - אני עדיין לא מרגישה את הרגליים שלי. סוף סוף שומעים דברים שבדאנסים ביארד לא מפסיקים לשרוף, ובארץ לא מנגנים אף פעם. love unnu too damn much! התגעגעתי לדאנסים שאחריהם אני מרגישה כמו אחרי סשן בחדר כושר... ואם כבר מדברים על דברים חמים ביארד שלא זוכים להכרה פה - לפני איזה כמה שבועות נתתי פה כמה לינקים, ביניהם הדגמה של הריקוד החדש מבית RAVERZ CLAVAZ שנקרא NUH LINGA. טיון "הנושא" של הריקוד הוא של OVERMARS & DING DONG שנושא את אותו שם. בקליפ שמצורף פה אפשר לשמוע עוד שני צ'יונים קשורים על רידים שנקרא LOOK GAL: ASSASSIN - NAH NUH GAL ELEPHANT - NUH LINGA (כמה מפתיע) הדברים האלה מתנגנים עכשיו בכל דאנס אפשרי... ורק אצלנו לא. http://www.youtube.com/watch?v=u8Digb-UlYI וטיפה פחות קשור - מחר, 5/4, תתקיים בבולוניה שבאיטליה תחרות הדאנסהול קווין האירופאית, בפעם השנייה אחרי שנה שעברה. בשנה שעברה זכתה SHISHA, הצרפתייה הפסיכית. השנה המתמודדות הן: אוסטריה - ASHA פינלנד - SANCHEZ צרפת - AMZONE - אחת המוכשרות למרות הפרצוף הסופר-גברי. וירטואוזית ומעניינת. גרמניה - JUMBIE - בעבר הייתה חלק מקבוצת רקדניות גרמניות שנקראת BADDA GYALORE, ניצחה בתחרות בגרמניה והגיעה לתחרות הכלל אירופאית. פחות אוהבת את הסטייל שלה. הולנד - HERSHEY איטליה - NIMA איטליה (2) - SUNA - קצת משוגעת. פולין - AFRO - הפולניות משעממות אותי, אבל אותה ספציפית אני לא מכירה. ספרד - LADY PAJARRAKA בריטניה - CHAMPAGNE בלגיה - ? אסטוניה - LISA NO MANNAZ - אדירה!!! המציאה את הTITTY WINE (תבינו לבד או חפשו ביוטיוב) והייתה עכשיו בסיבוב הופעות בצפון אמריקה עם NIMA ו- SUNA האיטלקיות ועם MOMO הקנדית, המנצחת בתחרות העולמית האחרונה בג'מייקה. אני לא מכירה את כל המתמודדות אבל לפי מה שאני כן יודעת, צריך להיות ממש מעניין. תרבות הדאנסהול קווינז מפותחת בהיסטריה באירופה - הבנות הבוגרות מעבירות חוגים לבחורות צעירות, מופיעות, נוסעות להופעות בחו"ל... ולנו נשאר רק לקנא ולתהות למה פה זה לא ככה?? בטח גג שבוע אחרי התחרות יתחילו לצוץ סרטונים ביוטיוב, ואז נראה מה הלך שם. שנה הבאה אני מקווה להיות שם בלייב. בנימה אופטימית זו - המשך סופ"ש מצוין. מקווה שהשכלתם בנושאים שטיפה פחות מדברים עליהם פה (אם בכלל). DANCERZ TEK OVA גיאל

ולמי שהתעניין... TITTY WINE to di world

ראשון: http://www.youtube.com/watch?v=K6m-AISnNqI שני: http://www.youtube.com/watch?v=gP4qg2NXr6Q MOMO & LISA NO MANNAZ אין דברים כאלה

nah linga - maaaaad sickkk chune !!

yuh dunnno gyal ישוכפלו אובהמארס ופנסיל במיידי ויובאו ארצה !! A-men

תודה!

כבוד על הפירגון גל. שמחים שכולם נהנו היה אחלה דאנס, הרבה אנשים, המון בנות, מוזיקה שחורה מכל מיני כיוונים, זה בהחלט הכיוון שהסצנה צריכה ללכת אליו. שבת שלום

ולגבי הטיטי ווין

... ממממ.... די התחלתי לדמיין את זה קורה פה... הסצנה הישראלית יכולה להיות אימפריה רק אל תתחילו להתמרח על הרצפה כמו ב DVD's מחו"ל.

זוכרים שפעם היה תוכן בפורום הזה?

זוכרים שפעם היו מגיבים כאן על דאנסים? אתמול הייתי בBLACK MARKET בברזילי, שם ניגנו אלארם, סוליקו והחשובים מכולם - אבויה סאונד (בהרכב חסר). הגעתי עם ציפיות ממוצעות, מאוכזבת ממצב הדאנסים בזמן האחרון, אבל עדיין עם שמץ של תקווה שאולי הפעם יהיה מעניין יותר. והיה M-A-D! אלארם היה מצוין ומגוון, סוליקו היו... נו, סוליקו. ואז חצי-אבויה עלו כסוג של קונטרה לכל מה שניגנו לפניהם, אבל עדיין הצליחו לשמור על מקום מלא עד לפחות 4 בבוקר. יקיריי, התחברתם מצוין לקהל, הוא התחבר אליכם, ניגנתם לטעמו ועדיין נשארתם נאמנים לסטייל שלכם. תודה במיוחד על החלק האחרון והמטורף ביותר של הערב - אני עדיין לא מרגישה את הרגליים שלי. סוף סוף שומעים דברים שבדאנסים ביארד לא מפסיקים לשרוף, ובארץ לא מנגנים אף פעם. love unnu too damn much! התגעגעתי לדאנסים שאחריהם אני מרגישה כמו אחרי סשן בחדר כושר... ואם כבר מדברים על דברים חמים ביארד שלא זוכים להכרה פה - לפני איזה כמה שבועות נתתי פה כמה לינקים, ביניהם הדגמה של הריקוד החדש מבית RAVERZ CLAVAZ שנקרא NUH LINGA. טיון "הנושא" של הריקוד הוא של OVERMARS & DING DONG שנושא את אותו שם. בקליפ שמצורף פה אפשר לשמוע עוד שני צ'יונים קשורים על רידים שנקרא LOOK GAL: ASSASSIN - NAH NUH GAL ELEPHANT - NUH LINGA (כמה מפתיע) הדברים האלה מתנגנים עכשיו בכל דאנס אפשרי... ורק אצלנו לא. http://www.youtube.com/watch?v=u8Digb-UlYI וטיפה פחות קשור - מחר, 5/4, תתקיים בבולוניה שבאיטליה תחרות הדאנסהול קווין האירופאית, בפעם השנייה אחרי שנה שעברה. בשנה שעברה זכתה SHISHA, הצרפתייה הפסיכית. השנה המתמודדות הן: אוסטריה - ASHA פינלנד - SANCHEZ צרפת - AMZONE - אחת המוכשרות למרות הפרצוף הסופר-גברי. וירטואוזית ומעניינת. גרמניה - JUMBIE - בעבר הייתה חלק מקבוצת רקדניות גרמניות שנקראת BADDA GYALORE, ניצחה בתחרות בגרמניה והגיעה לתחרות הכלל אירופאית. פחות אוהבת את הסטייל שלה. הולנד - HERSHEY איטליה - NIMA איטליה (2) - SUNA - קצת משוגעת. פולין - AFRO - הפולניות משעממות אותי, אבל אותה ספציפית אני לא מכירה. ספרד - LADY PAJARRAKA בריטניה - CHAMPAGNE בלגיה - ? אסטוניה - LISA NO MANNAZ - אדירה!!! המציאה את הTITTY WINE (תבינו לבד או חפשו ביוטיוב) והייתה עכשיו בסיבוב הופעות בצפון אמריקה עם NIMA ו- SUNA האיטלקיות ועם MOMO הקנדית, המנצחת בתחרות העולמית האחרונה בג'מייקה. אני לא מכירה את כל המתמודדות אבל לפי מה שאני כן יודעת, צריך להיות ממש מעניין. תרבות הדאנסהול קווינז מפותחת בהיסטריה באירופה - הבנות הבוגרות מעבירות חוגים לבחורות צעירות, מופיעות, נוסעות להופעות בחו"ל... ולנו נשאר רק לקנא ולתהות למה פה זה לא ככה?? בטח גג שבוע אחרי התחרות יתחילו לצוץ סרטונים ביוטיוב, ואז נראה מה הלך שם. שנה הבאה אני מקווה להיות שם בלייב. בנימה אופטימית זו - המשך סופ"ש מצוין. מקווה שהשכלתם בנושאים שטיפה פחות מדברים עליהם פה (אם בכלל). DANCERZ TEK OVA גיאל

תני קצת זמן

הטיון של אליפנט יצא לפני איזה יומיים... ?yu up 2 di time eehh האחרים על הרידים קצת הארדקור, ברור שלא בשבילך, אבל לא כולם מרגישים נוח ביארד כמוך. ביג אפ של הפירגון.

SUNA

ראיתי אותה בדאנס שהייתי בו באיטליה.... מפרפרת על הרצפה עם DROP DEAD... חולה אמיתית! את הערב ינחה OMAR, האם.סי של I-SHENCE SOUND, איש יקר עם ניסיון בתחום :) תודה על הפירגונים, שבוע טוב לכולם!

אם כל הכבוד- ויש כבוד

חברי היקרים, אפילו שאני תמיד שמחה ומוכנה להרחיב את הידע בכל מה שקורה שם ואיך זה משפיע על כאן- באמת הייתם רוצים לראות תופעה בזויה ומביכה שכזו כאן? כולנו מתחברים באיזשהו אופן להומור והגסות של הדאנסהול- אחרת לא היינו כאן, אבל יש גבול לכל תעלול. ועם כל הצחוקים וההתרגשות של לראות בחורות נעמדות על הראש ומפזזות עד שנראה שהן עומדות להיחצות לשניים לכל הפחות, לראות את שתי הלבנבנות הנחמדות שגל צירפה בהודעה השנייה, כבר לא מעלה אפילו חיוך קטן. אני בודאי לא מתקיפה. כמו שאמרתי זה באמת מעניין להתעדכן במה קורה, אבל רק מעלה שאלה....

אני לא הייתי רוצה

לראות בנות על הרצפה בדאנסים... ממש לא... לא כל מה שקורה בתרבות הדאנסהול הוא חיובי... יש גם הרבה פאקרי. בנות צריכות לרקוד ולזוז, בנים צריכים לרקוד עם הבנות בפנאן... לא לקפוץ אחד על השני מ 5 מטר גובה ולעשות תרגילי WWF מהמעקה לרצפה. בחייאת... DANCE HAFFI SWEET

true ting

יש דברים שצריכים להשאר בג'מייקה (ובחדר המיטות).. girlz haffi curve but dem guyz haffi blunt! אמנם לא הייתי במסיבה (וחבל) אבל אני בטוח שהבחורות פה בישראל מספיק חכמות בשביל לא לתפוס את הציצים ולהתחיל לעשות גלגלונים על הרחבה... wize up, blaze up and bless up!

אין יותר מסכימה ממני, עם שניכם!

ולא, לא כל הבחורות בישראל מספיק חכמות בשביל לא לגעת לעצמן בחזה ככה בדאנס.

אני לא הייתי רוצה

לראות בנות על הרצפה בדאנסים... ממש לא... לא כל מה שקורה בתרבות הדאנסהול הוא חיובי... יש גם הרבה פאקרי. בנות צריכות לרקוד ולזוז, בנים צריכים לרקוד עם הבנות בפנאן... לא לקפוץ אחד על השני מ 5 מטר גובה ולעשות תרגילי WWF מהמעקה לרצפה. בחייאת... DANCE HAFFI SWEET

BELIIIIIIEVE ME NUH MAN

ME WAAN A GYAL WEH RESPEK HERSELF AH TEK CARE A HER MAN FROM SHE A NUH SKETTLE...BUT UNNO KNOW SEH A SOMETIME INNA PARTY VYBE GYAL WOULDA GET TIPSY AND LOOSE AH JUS START VYBZIN IT AH SEM WEH YUH ZEEEEIT...SO ME SEH GYAL UNNO CONTROL YUHSELF BUT STILL PARTY LIKE YUH WAAAANT TO TUBBZ HONNNNORABLLLE YEEEAAH

אין יותר מסכימה ממני, עם שניכם!

ולא, לא כל הבחורות בישראל מספיק חכמות בשביל לא לגעת לעצמן בחזה ככה בדאנס.

יש לי רק מסר אחד בכל הסיפור הזה

לכל מי שמציקה העובדה שיש בחורות שזזות איך שבא להן , זה מה שהוא יקבל מאתנו בדאנס הבא... זהירות! הצפייה לא מומלצת לגברים בעלי לב חלש rassssclaaat

כמה חבל...

שאין לי בת בת 17+ שעושה את "הריקוד" הזה. איך הייתי גאה בה,בטח הייתי מראה את הסרט לכל הדודים והדודות סבים וסבתות כבר בפסח הקרוב. פויה!!!!!!!!!

הסתייגויות

אנחנו בעד בחורות שזזות איך שבא להן, ממש בעד. אבל זה באמת קצת מוזר שזה איך שבא לך לזוז. הרוב המכריע של הריקודים בג'מייקה הם אדירים, אבל מידי פעם יש כאלה שהם בטעם רע. דברים שקצת קשה לקבל. כשלסובב את הציצי נחשב ריקוד אני כבר לא מבין את זה. כשכל התחתונים בחוץ או שמישהו תוקע בחורה על עץ, פה הם כבר מתחילים לאבד אותי... צריך לשמור על הדברים בטעם טוב, אחרת זה טו מאצ'. (נאף ריספק סיסטה מירב)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר