לכבוד הממלדת של בוב מארלי -שרשור השירים שאתם אוהבים !!!

מזמן לא שרשרנו , אז כל אחד נא לתרום ת'שיר שלו רוטס מאסיב, דאנסהול מאסיב, כולנו התחלנו עם האמבסדור האמיתי של הרגאיי,מהפכן של ממש, בוב מארלי שבכל מקום כמעט בגלובוס מציינים השבוע את יום הולדתו, אז מה השיר שהכי מדבר אליכם ? אני אתחיל Rat Race Soul Rebel

Natty Dread..Easy Skanking

ONE LOVE

Natural mystic Could u be loved Redemption song אני יכול להמשיך ולהמשיך ולהמשיך, אז אני מפסיק...

בשבילי

לכל שיר יש תקופה כל שיר כמעט יש זיכרון של סיטואציה או אנשים או מקום או בלה בלה בלה אבל תמיד יתאים לי זה exdos redempsion song jammin rastaman vibration יווו זה לא נגמר .............

Concrete jungle , Who the cap fit

לזכור גם ת'ריל טינגס לא רק ת'פוזיטיב SEEEEEN BLESSED

Bob Marley - שירים

יש כל כך הרבה מכל כך הרבה תקופות שונות אין הרבה שירים של בוב שלא מעלים לי חיוך: JAMMIN' R.SONG TERN YOUR LIGHTS DON LOW EXODUS IRON LIKE A LION IN ZION ועוד ועוד ועוד... מזל טוב!

עוד אחד שאני פשוט חיייב

שיר פשוט עם הרבה משמעות,קצת דתי... אבל פשוט עושה לי את זה הרבה לאחרונה: "Keep On Moving" www.youtube.com/watch?v=Ox4k6WzArQk&feature=related נתראה היום בביתן 1 BLESS

מזמן לא שרשרנו , אז כל אחד נא לתרום ת'שיר שלו רוטס מאסיב, דאנסהול מאסיב, כולנו התחלנו עם האמבסדור האמיתי של הרגאיי,מהפכן של ממש, בוב מארלי שבכל מקום כמעט בגלובוס מציינים השבוע את יום הולדתו, אז מה השיר שהכי מדבר אליכם ? אני אתחיל Rat Race Soul Rebel

כבוד לבוב

אני הכי אוהבת FOREVER LOVING JAH

Natty Dread..Easy Skanking

האהובים עלי...

MELLOW MOOD WAITING IN VAIN I SHOT THE SHERIFF SUN IS SHINING (יש גם גרסה מגניבה לשיר הזה של פינלי קוואי, מומלץ!) נתראה היום... TEDROSS

היי השיר שהכי מדבר אליי הוא: forever loving jah וכמובן no woman no cry.

עוד אחד ששחכתי redemption song וכללל השירים!

האהובים עלי...

MELLOW MOOD WAITING IN VAIN I SHOT THE SHERIFF SUN IS SHINING (יש גם גרסה מגניבה לשיר הזה של פינלי קוואי, מומלץ!) נתראה היום... TEDROSS

Concrete jungle, top ranking, soul rebel, Jump nyahbinghi

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר