לרציניים בלבד: סטינג 2006 פלוס תוספות הערב בפורטמור

killa VS binnie VS mavado VS kartel VS busy VS donia אחרי הסערה של השבועות האחרונים, רוחות שלום מנשבות בקרב הדי'גיים... האם הציפייה לקלאש רציני במופע הדאנסהול הכי גדול של השנה תתבדה? האם תענה? מה צופן לנו הסטינג הכי מדובר ומותח בשנים האחרונות? וגם... הופעות של בוג'ו, אליפאנט, צ'אק פנדה, ריצ'י ספייס, קייפלטון ויקיר הסטינג לדורותיו - נינג'ה מאן. משעמם לא יהיה... מחר הדיווח.

תגיד מאן ת'יודע אם אפשר לראות את האירוע ברשת או בטי.וי ? ב 5+ אולי

מה לא הייתי נותן בשביל להיות ביארד עכשיו

הזכרונות החזקים ביותר שלי מגיל צעיר הם מסטינג.... הטופ של הטופ..... יותר מהכל מעניין אותי מה נינג'ה יעשה...הרי הוא רוצה את כל האלייאנס :)

תגיד מאן ת'יודע אם אפשר לראות את האירוע ברשת או בטי.וי ? ב 5+ אולי

ערוץ הכנסת -מס 33 יש שידור

כנראה שאין אבל עובדים על זה. אם יהיה אעדכן

לרציניים בלבד: סטינג 2006 פלוס תוספות הערב בפורטמור

killa VS binnie VS mavado VS kartel VS busy VS donia אחרי הסערה של השבועות האחרונים, רוחות שלום מנשבות בקרב הדי'גיים... האם הציפייה לקלאש רציני במופע הדאנסהול הכי גדול של השנה תתבדה? האם תענה? מה צופן לנו הסטינג הכי מדובר ומותח בשנים האחרונות? וגם... הופעות של בוג'ו, אליפאנט, צ'אק פנדה, ריצ'י ספייס, קייפלטון ויקיר הסטינג לדורותיו - נינג'ה מאן. משעמם לא יהיה... מחר הדיווח.

אני בדרך כלל לא רצינית בכלל....

אבל הסטינג הזה... נראה לי ש"בידור" לא יהיה שם... בואו כולנו נחזיק להם אצבעות

יש לי hype t.v וזה לא בשידורים אבל מחר יהיה תקצירים....תנסו להתחבר ל irie fm פעם היה שידור

כנראה שאין אבל עובדים על זה. אם יהיה אעדכן

סטינג live!!!! כנסו

http://realdealradio.net/index.php תלחצו על radio בתחתית הדף ותגיעו לרדיו עכשיו בוג'ו... האזנה ערבה ונעימה... bullit bullit boombang connnect
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר