המלצות חברים המלצות !!!2 טיונים

coolie buddz-come around זמר מוכשר מאיי הברמודה והשיר הזה תופס כל אוזן ששומעת אותו ...אחלה רידים אחלה קול אולי קצת אגזים ואומר שזה הג'מרוק הבא...אבל בא לי אז אגיד...."הג'מרוק הבא" השיר השני LEFTSIDE AND ESCO- BATTY BOYZ לא אומר שאני מחובבי שיר אנטי הומואים אבל השיר הזה פשוט חזק.....לא ארחיב עלי יותר מידי,חפשו תשמעו ואז תגיבו!! את השירים האלה ועוד חדשים וטובים אפשר לשמוע ביום רביעי הזה!!במקסים בערב המשוגע ביותר בעיר ביחדעם רוד בוי סאונד בהרכב מלא!!! פרטים נוספים על הדאנסהול באשמנט הזה במיני פורום אריאל

תודה תודה תודה!...אני מחפש את הטיון הזה של קולי באדז מזמן(=

איך אני משיגה את השירים האלו?

המלצות חברים המלצות !!!2 טיונים

coolie buddz-come around זמר מוכשר מאיי הברמודה והשיר הזה תופס כל אוזן ששומעת אותו ...אחלה רידים אחלה קול אולי קצת אגזים ואומר שזה הג'מרוק הבא...אבל בא לי אז אגיד...."הג'מרוק הבא" השיר השני LEFTSIDE AND ESCO- BATTY BOYZ לא אומר שאני מחובבי שיר אנטי הומואים אבל השיר הזה פשוט חזק.....לא ארחיב עלי יותר מידי,חפשו תשמעו ואז תגיבו!! את השירים האלה ועוד חדשים וטובים אפשר לשמוע ביום רביעי הזה!!במקסים בערב המשוגע ביותר בעיר ביחדעם רוד בוי סאונד בהרכב מלא!!! פרטים נוספים על הדאנסהול באשמנט הזה במיני פורום אריאל

come around איזה טיון ענק, וויקיד טינג

סוף סוף! כמה חיפשתי את הטיון הזה נשתדללל להגיעעע מחרררר!! כבוד

L&E

אכן טיון די חזק, הליריקס מצחיק אבל לפעמים זה מוגזם וחולני לשמוע את ההטפות האלה...

come around איזה טיון ענק, וויקיד טינג

סוף סוף! כמה חיפשתי את הטיון הזה נשתדללל להגיעעע מחרררר!! כבוד

תגיע וכנס........

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=134892353

L&E

אכן טיון די חזק, הליריקס מצחיק אבל לפעמים זה מוגזם וחולני לשמוע את ההטפות האלה...

אני אהבתי במיוחד את...

adam was ment for eve he was not made for steve
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר