וואו קהילת הרגאיי בישראל עושה זאת שוב -BLESS THE CHILREN

זהו הכל מוכן! הכל יוצא והכל קורה יש לנו אירוע מדהים ביופיו ועוצמותיו! והשנה עם משפחת רגאיי רחבה ועוצמתית יותר אנחנו הולכים ביחד להרים אירוע נדיר מסוגו שיביא זה שנה שנייה המון אור שמחה וריפוי לילדי "קו לחיים" ילדים חולי סרטן ניוון שרירים וכדומה. השנה אנחנו עשינו הכל בכדי שהאירוע יכיל כמות כפולה של אנשים כמות כפולה של אור ורווח נקי לילדים. יש לנו שיר מדהים! שבעזרת השם יכנס לכל תחנת רדיו וטלויזיה שבמדיה. שיר שרוח הקהילה האומנים אנשי המלאכה והילדים נושבת בו. יקרים כל שנותר שלושה שבועות לפני האירוע זה להירתם למאמץ משותף, לעזור בהפצה של הגלויות והפוסטרים האיכותים שתרם משרד SUPER PUSH'בעזרתו הנדיבה של דרור מירז יקירי-תודה. להזכיר בכל סט שלכם באשר הוא את האירוע ואת חשיבותו!!!! ולשים דגש על תחילת האירוע בשעה 21:00 BLESS THE CHILDREN 2005 הייתה הצלחה גדולה BLESS THE CHILDREN 2006 ,תהיה הצלחה מסחררת!! השנה אנו נחגוג במועדון הדום עם עוד 2000 איש!! נהנה מחצר זולה עם פינוקים צ'אי ומאכלים, נהנה מסאונד מעולה, ומליין-אפ שפשוט קשה לעכל!!! שבת שלום ואהבה לכולם הצטרפו לחגיגה! כל חברה או חבר שתביאו יוסיף להצלחת האירוע ולריפוי הילדים.כל מי שמגיע או רוכש כרטיס- שותף שווה ומלא! לעזרה אנא היכנסו לקישור ושלחו מספר טלפון,הצטרפו למוכרי המכירה המוקדמת באיזורכם, או פשוט הגיעו לאירועים וצאו מצויידים בפוסטרים והזמנות- יש לכם מה לעשות איתם. אהבה וברכה,ותודה לכל העוסקים במלכת הקודש. הילה וצוות ההפקה.

פלייר לאירוע

תודות כמובן לקופיריטר חגי זבולוני ולמעצב אלעד באדני התותחים שתרמו מזמנם בהכנת הפוסטר והגלויה. שבת שלום
gluya___.pdf
flayer
(420.33 KiB) עדיין לא הורד

כבוד גדול לכל המארגנים רק שאלה קטנה...

באיזה תאריך יוצא האירוע? שנה שעברה היה מעולה ואני מקווה גם להגיע השנה ~ באבא

21/12/06 יום חמישי,נר שישי של חנוכה-שיא ההרמוניה

אירוע של אנרגיות שמיומיות על פני האדמה!!!!!!!!!!!!!!!

הי

תבדקו את Reggae.co.il

כרטיסים בזכרון יעקב והסביבה!

אני מת כבר לקנות כרטיס, ואני בטוח שיש עוד הרבה מהאיזור פה שישמחו לקנות.. אם צריכים עזרה בהפצה של פוסטרים ופליירים אני מוכן לעזור בכיף, תשלחו לי הודעה לאימייל - lamitay@gmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר