איפה לשמוע 173 סינגלים של LUCKIE D.... ועוד עדכונים....

אתר מאוד שימושי למי שלא מכיר אותו! SOUNQUAKE בכל אופן יש בו רשימה של 173 סינגלים של LUCKIE D (בסה"כ יש לו הרבה יותר מזה )וניתן לשמוע חצי דקה מהרבה מהם. LUCKIE D מגיע ביום רביעי לארץ לאחר הופעות בספרד וגרמניה ובבוקר של יום שישי אחרי ההופעה הוא טס ל-Stockohlm הדיווחים מההופעות שלו ממש מעולים ואני מצפה מאחד הקולות היפים בג'מייקה למופע מרגש בבארבי. בנוסף: היה לי את העונג לשמוע כמה רצועות מהדיסק החדש של התקווה 6 - מיכאל גולוואסר ויוסי פיין חברו לעבוד על המיקס של האלבום בניו יורק .אני לא רוצה לגלות יותר מידי כבר עכשיו אבל לדעתי זו מעין אבן פינה ביצירה המוזיקלית המקומית העכשווית מכל מיני סיבות. ועוד משהו חשוב : יוסי פיין בארץ ויהיו לו פה הרבה הופעות.(בקרוב אפרסם את הלוח). השנה לראשונה , יוסי פיין יופיע לבדו במופע סולו באס פלוס האפקטים והסאונדים הנלווים שלו וזה הולך להיות מסעיר. מתוכננת גם הופעה בצאלים .... יום חמישי: אחה"צ - הקמה של ההגברה של בטי בם וסאונדצ'ייק פתיחת הדלתות בבארבי : 22:00 אפיקומן מחמם התקווה 6 עולים ראשונים ועם סיום ההופעה שלהם יעלה מייד LUCKIE D . אחרי ההופעה שלו, פייר מ-DELIVERY SOUND ואיימר סאונד ישמחו אותכם עם טיונים חדשים עד הבוקר. בקרוב פרטים על ההופעות הבאות..... לסינגלים של LUKIE D : http://www.soundquake.com/browse/-/Lukie%20D/-/-/-/-/0/

YES MASSIV!!!!!

לאקי די בהופעה.....וההרגשה היא שהולך להיות ענק יום לפני במקסים ספיישל דדיקישון!!ללאקי ולקונשנס וויבז!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר