שנה טובה לכולם והמלצה על דיסק גאוני ......!!!!!!!

RADIODREAD בהפקתו של מיכאל גולדווסר ! אתמול הקשבתי לאלבום הזה . כבר מהקטע הראשון , הפסקתי לעשות דברים במשרד ופשוט התיישבתי להקשיב . וכך עד הקטע האחרון. ישבתי והקשבתי . לדעתי אחת היצירות המעניינות ששמעתי , גרסה גאונית לרגאיי של הדיסק שאני לא ממש התעמקתי בו OK COMPUTER של RADIOHEAD . הזמרים הג'מייקנים קיבלו הכוונה פשוט יוצאת מן הכלל ממיכאל והם כולם נשמעים כמו שאף פעם לא שמענו אותם . זה פשוט לא ייאמן ! מדובר ביצירת רגאיי מדהימה , שחופרת לעומק של הנשמה . הסאונדים העשירים , הנגינה , הכוונת האומנים , אפשר לקרוא לזה בימוי גאוני אם זה היה סרט ! הרידימים מהפנטים , ההפקה יוצאת מהכלל , הכל כל כך מוקפד , כל כך מעניין וחכם , שכלי ויצרי , שלדעתי מדובר פה בשעור לכולנו : זה פשוט נותן לנו פרספקטיבה אחרת על איך יכול להשמע רגאיי ב-2006 !!! כשמוציאים את האופנות , את ה-HYPE של הרגאיי , את כל הדברים הנלווים המאוסים כבר , את כל ההפקות הדומות אחת לשנייה , את כל הקלישאות שנמאס לשמוע ... פה מדובר ברגאיי מזוקק , טהור , שנכנס לנשמה מיד כי הוא אמיתי .מדובר בניסיון לקחת את הרגאיי למימד חדש , שאנו לא רגילים אליו ! מדובר ביצירה מ ר ת ק ת , גאונית !!!! הבוקר אני כבר לא מוצא את האלבום ! הבן שלי חזר מחו"ל אתמול וכשראה את הדיסק הזה על השולחן , ממש התלהב . הוא סיפר לי ששמע אותו עם סקייטרים בביתם בברצלונה והם כולם התלהבו ממנו בטירוף .כנראה לקח אותו איתו אתמול בלילה כשיצא.... וכבוד לתקווה 6 שהביאו את מיכאל עכשיו לארץ להפיק להם את האלבום החדש .שיהיה בהצלחה , אתם עובדים עם בן אדם ומוזיקאי מדהים !!!

מסכים עם גיל - פשוט אלבום יוצא דופן!

לאחר שהאזנתי לו עוד כמה פעמים אני חייב לציין שזה באמת העיף אותי למקום אחר מלבד העובדה שאני מאוד אוהב את האלבום ok computer פשוט הפקה משובחת ורעיון גדול ! אין הרבה מה להוסיף על מה שגיל כתב משום שהוא מאוד ממצה את הרגשתי לגבי האלבום אז אני רק אוסיף שהוא מופיע ביום שבת 30-09 ממש ביום שבת הקרוב בקפה ברזילי בערב מאוד מיוחד שבו הוא ינגן לנו גרסאות מיוחדות שלא שמעו עדיין מהפקותיו בשילוב עם שירים שהוא אוהב ברגאיי בלי קשר כלומר תקבלו גם וגם. לפי מה ששמעתי הסטים שלו, כמו גם ההופעה החיה, הם חוויה מאוד מיוחדת, מהפנט ומרחף ומפעיל לנו את כל תאי המוח הקטנים שעדיין קיימים....... אז אל תפספסו את ההזדמנות לראות אותו בהופעה שנה טובה ושבוע טוב!!!!!

meditation time !!!!

Incredible Forever

!!!!!!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר