תודה רבה לכולם!!!!

סופ"ש מלא חגיגות מקווה לראות את כולם בכל המסיבות ושיהיה חג שמח לכולם!!! TUBBZ

מזל טוב!

מזל טוב מיסטר ביגה, עד 120!!

מזל טוב קינג...

בגיל שלך ואם הידע, תיקלוט, והגשה על המיקרופון - הדרך שלך לטופ סלולה לגמרי.... ריספקט אחי רק תמשיך לעלות למעלה במוזיקה ובחיים באבא בובי

מזל"ט טובז!

מזל טוב לאיש מספר 1 - גיא גפן!

הידוע בכינויו TUBBZ... חוגג היום 21! האיש שיודע על מוזיקה חדשה מג'מייקה עוד לפני שהיא יוצאת! האיש שפרץ השנה על המיקרופון והוא רק בתחילת דרכו... תרשמו וניפגש ביום הולדת הבאה לבדוק! האיש שהוכיח השנה שהכל, אבל הכל אפשרי בחיים! האיש הכי נחמד שאני מכיר!!! יום הולדת שמח דני

המון מזל טוב טאבס מיסאייה קרו!!!!bug uo unu self

מזל טוב אח שלי!!!!!!!!

עד 120 של בריאות, אהבה, שמחה והרבה הרבה מוזיקה!!! Respect to de max!!!!

מזל"ט טובז!

מזל"ט שמח

מזל טוב לפרזידנט האחד והיחיד

yaaa maaaaaaaaaan Gwaaaaan me yute מזל טוב אח יקר, מאחלת לך אושר, המשך יצירה ומימוש כל השאיפות (כולל את אלה שבאות מגולגלות...) big up hertical I-dren ka yah kno yah tingzzz every time blessed sa-sa-sa-sa-looot Rastagyal seh so

הרבה מזל טוב תותח

מזל טוב

אלוף עולם שיהיה לך מזל טוב ושנה מוצלחת luv unu baaaad C.Le

מזל טוב לאיש מספר 1 - גיא גפן!

הידוע בכינויו TUBBZ... חוגג היום 21! האיש שיודע על מוזיקה חדשה מג'מייקה עוד לפני שהיא יוצאת! האיש שפרץ השנה על המיקרופון והוא רק בתחילת דרכו... תרשמו וניפגש ביום הולדת הבאה לבדוק! האיש שהוכיח השנה שהכל, אבל הכל אפשרי בחיים! האיש הכי נחמד שאני מכיר!!! יום הולדת שמח דני

ריספקט גיא! המון מזל טוב!!! ושנה טובה!

אולי קצת מאוחר...

אבל באמת מגיע לו והרבה!!! אז עכשיו בכל הכוחחחחחחחחחח מזל טוב גיא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אתה באמת בנאדם אדיר וכל כך כיף לי שפגשתי אותך והכרתי אותך... אחח אחוות עובדי הקניון חחחח שיהיה לך המון הצלחה בהכל ותמשיך להיות כזה איש מדליק! שנה טובה וחג שמייח ביגגגההה!! אוהבת הכי, גוזי :]

זה לא מטוס זאת לא רכבת.......

זהו טאאאאאבזזזזזזז ! מזל טוב גיא ! כיף גדול שאתה חלק ממשפחת איימר , לקחת את הפורום הזה צעד קדימה וגם ההתקדמות שלך באיימר מאוד מרשימה. כולך כישרון ואהבה וכל מי שזכה להכיר אותך יודע כמה אתה מיוחד ! יאללה פאק כל הריגשי הזה היום בלילה נזיין לכולם את הצורה (מוזיקלית כמובן) EENNNNNEEERRRRGGGGGYYYYYYY

GENERAAAL

כבר אמרו הכל, כי כרגיל אני מגיעה שנייה מאוחר מדי... אני מתה עליך המון המון המון, שיהיה לך אך ורק טוב - אתה אחד המוכשרים והסופר-מעודכנים. היה קשה מאוד בלעדיך! המון אושר בריאות ואהבה... גל

מזל טוב ותודה על הוויבס הכל כך חיוביים תמיד !

ברצינות , אתה בן אדם מיוחד , שפשוט יודע לעשות ולא רק לדבר והכל בטוב תמיד. בהצלחה בכל וגם...על המיקרופון . אה ...והיה כייף בלונדון שנה שעברה...

תודה רבה לכולם!!!!

סופ"ש מלא חגיגות מקווה לראות את כולם בכל המסיבות ושיהיה חג שמח לכולם!!! TUBBZ

מזל טוב....והמון הצלחה בחיים..איש רגאי יקר.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר