מזל טוב לאיש מספר 1 - גיא גפן!

הידוע בכינויו TUBBZ... חוגג היום 21! האיש שיודע על מוזיקה חדשה מג'מייקה עוד לפני שהיא יוצאת! האיש שפרץ השנה על המיקרופון והוא רק בתחילת דרכו... תרשמו וניפגש ביום הולדת הבאה לבדוק! האיש שהוכיח השנה שהכל, אבל הכל אפשרי בחיים! האיש הכי נחמד שאני מכיר!!! יום הולדת שמח דני

bay-beeeee!!!!!!!!!!!

אחחח 21 זה גיל יפה... מזל טוב מותק! רק אושר ואהבה צופה לך גדולות, תמשיך ככה עם כישרון וויבז שלא נגמרים! blessed youth! luv ya bad natty

מצטרף לברכ

הידוע בכינויו TUBBZ... חוגג היום 21! האיש שיודע על מוזיקה חדשה מג'מייקה עוד לפני שהיא יוצאת! האיש שפרץ השנה על המיקרופון והוא רק בתחילת דרכו... תרשמו וניפגש ביום הולדת הבאה לבדוק! האיש שהוכיח השנה שהכל, אבל הכל אפשרי בחיים! האיש הכי נחמד שאני מכיר!!! יום הולדת שמח דני

מזל טוב ביגמאן (נשארה עוד עוגה...:-)

מצטרף לברכ

מזל טוב לפרזידנט האחד והיחיד

yaaa maaaaaaaaaan Gwaaaaan me yute מזל טוב אח יקר, מאחלת לך אושר, המשך יצירה ומימוש כל השאיפות (כולל את אלה שבאות מגולגלות...) big up hertical I-dren ka yah kno yah tingzzz every time blessed sa-sa-sa-sa-looot Rastagyal seh so

מזל טוב אחשלו!

כבוד גיא! מזל טוב ענק ורק ברכות! תמשיך להנות מהחיים ותביא נחת להורים יאללה - מזל טוב! אהבה אחת, ראס ארבל

מזל טוב גיא !!!

מזל טוב אחשלו!

כבוד גיא! מזל טוב ענק ורק ברכות! תמשיך להנות מהחיים ותביא נחת להורים יאללה - מזל טוב! אהבה אחת, ראס ארבל

מזל טוב סטאאאאאאאר!!

וואלה שתהיה לך אחלה חגיגה סלאסי איי נואוו.... היום בפאצ'ולי אני מקווה שיתנו לי להכנס וגם אם לא, אני בטוח שיהיה לך שם אחלה באשמנט, אז תהנה ותנצל כל רגע כבוד בנאדם יקר BLESSED

מזל טוב קינג...

בגיל שלך ואם הידע, תיקלוט, והגשה על המיקרופון - הדרך שלך לטופ סלולה לגמרי.... ריספקט אחי רק תמשיך לעלות למעלה במוזיקה ובחיים באבא בובי

MAZAL TOV לאח שלי הגדול מכולם!!!

הרבה בריאות! המון אושר! ים פונאנז! ורק רק רק רק רק רק GOOD VYBZ!!!!! RESPECT U LARGE!!!!! -יער

מזל טוב אח שלנו הגיבור!!!

תמשיך לשרוף!!! bukkkaaam bukkammm!!!! start de helicopta!!!!

yess big man!....מזל טוב ...

מזל טוב קינג...

בגיל שלך ואם הידע, תיקלוט, והגשה על המיקרופון - הדרך שלך לטופ סלולה לגמרי.... ריספקט אחי רק תמשיך לעלות למעלה במוזיקה ובחיים באבא בובי

מזל טוב!!!

והרבה הרבה הרבה vibes (המון!) bless u יהונתן

גיא גיא גיא... אח שלי.. אני אכתוב יותר מאוחר.. צריך להתארגן לפצ'ולי. שם נחגוג הלילה. LUV YA BREDA

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר