אכזבה !!! קטיעה בשידור של הסט של A-MAR SOUND ב-106 FM

A-MAR הקליטו סט אתמול לרדיו 106FM לתוכנית המעולה של דרור מירז והיום באמצע השידור שלו ברדיו ובאינטרנט הוא נקטע בהחלטת מנהל התחנה . זה היה מוזר ...פתאום בשיא , עם ריאליטי במיקרופון ...פתאום...אני שומע דאב ...ורגאיי אולד סקול ...מסתבר שהסט המוקלט של A-MAR נקטע באמצא...והעלו רגאיי קלאסי ששלפו כנראה מארכיון התוכניות... כולי תקווה שנזכה לקבל הסבר ממנהל התחנה ונשמע את הסיבות שגרמו לו להחליט להוריד את הסט מן השידור . בכל אופן אני שיגרתי לו מכתב (אפשר לתקשר איתו דרך האתר של 106FM ): ליאור שלום רב לא ידועות לי הסיבות שגרמו לך להחליט לקטוע את השידור של הסט המרתק והמקורי של A-MAR SOUND . צורת ההגשה הבלתי שגרתית שלהם היא צורת ההגשה האוטנטית ביותר והמהפכנית ביותר במוסיקה וברדיו לדעתי . לא רק מוסיקה , אלה גם מיקרופון LIVE , דיבור , הנחיה , התייחסות למאזין , אפקטים מעולים ובקיצור הגשת מסיבה חיה , מלהיבה ומלאת אדרנלין ואנרגיות למאזינים . זה היה סט שעונה לכל הקריטריונים של התחנה שלכם : חדשנות , שבירת מסגרות מוזיקליות , מקוריות , פתיחות לזרמים במוסיקה , יציאה מהשגרה , סטים מעניינים ושונים שניתן לשמוע רק בתחנה שלכם . מה יותר נכון מלהזמין סאונד סיסטמס ישראליים להגיש סט שלהם היות ותרבות המוסיקה בתל אביב מושפעת כל כך בשנים האחרונות מתרבות ומוסיקת הרגאיי , ממוסיקת הדאנס הול ? A-MAR SOUND הם הסאונד סיסטם היחיד בארץ שהופיע בלונדון ובברמינגהם במועדונים של ג'מייקנים ובהצלחה גדולה. הם הרקידו אלפים בקרנבל נוטינג היל בלונדון בשנה שעברה. מדובר בקבוצה מקצועית שיוצאת בקרוב להופעות בג'מייקה שם יופיעו לצידם של הסאונדים הגדולים ביותר באי . מדובר בסאונד שבאמתחתו מאות SPECIALS שהוקלטו עבורם במיוחד ע"י האומנים הכי גדולים של האי .סאונד שעובד קשה , שמתאמץ להביא סגנון חדש פה בישראל , סאונד שמדבר לאנשים , שמלהיב אותם במסיבות בכל הארץ . לתחנה שלכם 2 תוכניות רגאיי מרתקות : של דרור ושל יגאל . תמיד אני שומע תגובות מאנשים על התוכניות של הרגאיי אצלכם ...ותגובות מצוינות! אני מקווה של- A- MAR SOUND תינתן עוד הזדמנות להגיש את אחד הסטים המרגשים שלהם בקרוב . הרי מדובר בתחנה שבאה ללמד , לחנך , לתת חופש לסטודנטים שלכם , לגרות את היצירתיות שלהם ו...אני מקווה...לסמן להם בגדול : יחי החדשנות והמהפכניות !

התקבלה תשובה עם הסבר ממנהל התחנה .....

קיבלתי תשובה למייל ששלחתי למנהל התחנה ולדעתי היא מספקת בסה"כ . לא צנזורה , אלא אי הבנה .... תודה לליאור רחמני , מנהל התחנה , על ההתייחסות המהירה למייל שלי . להלן התשובה מליאור רחמני : הי גיל כתחנת רדיו חינוכית אנחנו כפופים לנהלים נוקשים של קול ישראל שלא מאפשרים לנו לפרסם בשידור גורמים מסחריים התכנית מתחילתה חרגה באופן בוטה מהנהלים (פרסום הופעות צפויות בראש השנה ואזכור מוגזם של a mar סאונד) במקרים רגילים כשתכנית משודרת בחי אנחנו פונים למגיש ומבקשים להוריד במינונים של הפרסום היות והתכנית הוקלטה מראש לא נותר לי אלא להחליט להורידה משידור חשוב מאוד מאוד לציין שלאיימר אין כל קשר להחלטה שמחנו לארח את אורן בעבר ונשמח גם בעתיד לכל המגישים ברדיו יש היה וישאר חופש מוחלט בבחירת התכנים חובתנו לשמר את החופש שלהם וכך נעשה תמיד עם זאת המחיר שכולנו יכולים לשלם כתוצאה מטעות כזאת יכול להיות כבד בכל מקרה תודה על פנייתך ואני שמח לשמוע שאתה נהנה מתכניות שלנו ליאור רחמני מנהל "קול הקמפוס" ורדיו גלובס

התייחסות :

מה לא אמרו עלינו.... הם רועשים מידיי... הם מחליפים שירים במהירות מידיי.... הם לא מנגנים מספיק רוטס רגאיי.... הם מנגנים רוק מטאל..... המיקרופון כל הזמן מפריע.... כאן זה לא ג'מייקה..... ועוד ועוד... בקשר לצנזורה שכפו עלינו ועל כל המאזינים ובכן דיברתי עם ליאור (מנהל התחנה שנתן מייל תשובה לגיל ראסטה) והבנתי ממנו שהבעייה שלו התחלקה לכמה דברים : 1.ג'ינגלים - אתם משתמשים ביותר מידיי ג'ינגלים.....למי שלא הבין הוא דיבר על מכונת האפקטים שלנו שבהם אפשרים לשמוע אנשים כמו מוקי,בוג'ו,צ'אק פנדר,פרפקט,אנטוני בי ןאחרים נותנים ריספקט לאיימר סאונד....אין טעם להוסיף בנושא. 2.פירסום ארועים - כל מה שאמרתי בתחילת התוכנית היה שבהמשך התוכנית נעדכן את המאזינים היכן אפשר לפזז לצלילי איימר בארועים שונים בזמן הקרוב (הבנתי לאחר שיחה עם ליאור שאם לא מדובר בראיון אז אסור לי לפרסם את הארועים האלו,השדרן עצמו צריך לפרסם את הארועים ולהזכיר את השם איימר בכל פעם) 3.מיקרופון - ליאור טען שאמרתי מספר פעמים שאיימר סאונד מנגן..........נו אז מי מנגן אמא שלך ???????????????? מחר איימר סאונד עולים לצפון להקליט תוכנית יומהולדת לרדיו קול רגע עם עדי BIG A פלג שחוגג שנתיים לתוכנית (התוכנית תשודר במוצ"ש) ושוב בקרוב אנחנו מגיעים לקול הקמפוס לתוכנית של ברק חיון ! ובסוף שבוע הזה אנחנו הולכים להרעיד את הפאקינג סצינה עם אנרגיות בילתי מתפשרות לראש השנה !! מקסימום כבוד לדרור מיירז (חבר אמיתי) שתמיד תמיד כיף לעבוד איתו ברדיו....דרור אנחנו עוד נחזור ! הלילה איימר סאונד מתחילים שבוע של ENERGY כאשר הפעם סוואה וטאבז בסט מחרמן במיוחד לכל הליידיז בפאב האברקסס ! עד שנפגש אל תישכחו....לסובב את הווליום ימינה...ללחוץ PLAY ולנגן את ENERGY ! שום דבר לא יעצור אותנו שום דבר לא יעמוד בדרכנו אתם יודעים למה ? כי המשימה שלנו היא לפתוח בכל הכח את "הדלת" music is my occupation free de people with music is my mission inna this ya rat race good shall overcome evil אנרג'י אמרתי כבר ? אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י אנרג'י תהיו טובים ריאליטי

התקבלה תשובה עם הסבר ממנהל התחנה .....

קיבלתי תשובה למייל ששלחתי למנהל התחנה ולדעתי היא מספקת בסה"כ . לא צנזורה , אלא אי הבנה .... תודה לליאור רחמני , מנהל התחנה , על ההתייחסות המהירה למייל שלי . להלן התשובה מליאור רחמני : הי גיל כתחנת רדיו חינוכית אנחנו כפופים לנהלים נוקשים של קול ישראל שלא מאפשרים לנו לפרסם בשידור גורמים מסחריים התכנית מתחילתה חרגה באופן בוטה מהנהלים (פרסום הופעות צפויות בראש השנה ואזכור מוגזם של a mar סאונד) במקרים רגילים כשתכנית משודרת בחי אנחנו פונים למגיש ומבקשים להוריד במינונים של הפרסום היות והתכנית הוקלטה מראש לא נותר לי אלא להחליט להורידה משידור חשוב מאוד מאוד לציין שלאיימר אין כל קשר להחלטה שמחנו לארח את אורן בעבר ונשמח גם בעתיד לכל המגישים ברדיו יש היה וישאר חופש מוחלט בבחירת התכנים חובתנו לשמר את החופש שלהם וכך נעשה תמיד עם זאת המחיר שכולנו יכולים לשלם כתוצאה מטעות כזאת יכול להיות כבד בכל מקרה תודה על פנייתך ואני שמח לשמוע שאתה נהנה מתכניות שלנו ליאור רחמני מנהל "קול הקמפוס" ורדיו גלובס

ובכל זאת - תהיות

תודה גיל על המידע המעניין. ולמרות זאת - אני בטוח שהעניין (פרסום מסיבות בקרוב) בורר מראש וניתן אור ירוק. הרי זה אבסורד שעל כזה דבר יקום ויפול הסט. וגם אם לא אושר - מה הביג דיל לשים ג'ינגל על הקטע בו אורן מקריא את רשימת המסיבות, שזה דקה בדיוק? חבל.

אכזבה !!! קטיעה בשידור של הסט של A-MAR SOUND ב-106 FM

A-MAR הקליטו סט אתמול לרדיו 106FM לתוכנית המעולה של דרור מירז והיום באמצע השידור שלו ברדיו ובאינטרנט הוא נקטע בהחלטת מנהל התחנה . זה היה מוזר ...פתאום בשיא , עם ריאליטי במיקרופון ...פתאום...אני שומע דאב ...ורגאיי אולד סקול ...מסתבר שהסט המוקלט של A-MAR נקטע באמצא...והעלו רגאיי קלאסי ששלפו כנראה מארכיון התוכניות... כולי תקווה שנזכה לקבל הסבר ממנהל התחנה ונשמע את הסיבות שגרמו לו להחליט להוריד את הסט מן השידור . בכל אופן אני שיגרתי לו מכתב (אפשר לתקשר איתו דרך האתר של 106FM ): ליאור שלום רב לא ידועות לי הסיבות שגרמו לך להחליט לקטוע את השידור של הסט המרתק והמקורי של A-MAR SOUND . צורת ההגשה הבלתי שגרתית שלהם היא צורת ההגשה האוטנטית ביותר והמהפכנית ביותר במוסיקה וברדיו לדעתי . לא רק מוסיקה , אלה גם מיקרופון LIVE , דיבור , הנחיה , התייחסות למאזין , אפקטים מעולים ובקיצור הגשת מסיבה חיה , מלהיבה ומלאת אדרנלין ואנרגיות למאזינים . זה היה סט שעונה לכל הקריטריונים של התחנה שלכם : חדשנות , שבירת מסגרות מוזיקליות , מקוריות , פתיחות לזרמים במוסיקה , יציאה מהשגרה , סטים מעניינים ושונים שניתן לשמוע רק בתחנה שלכם . מה יותר נכון מלהזמין סאונד סיסטמס ישראליים להגיש סט שלהם היות ותרבות המוסיקה בתל אביב מושפעת כל כך בשנים האחרונות מתרבות ומוסיקת הרגאיי , ממוסיקת הדאנס הול ? A-MAR SOUND הם הסאונד סיסטם היחיד בארץ שהופיע בלונדון ובברמינגהם במועדונים של ג'מייקנים ובהצלחה גדולה. הם הרקידו אלפים בקרנבל נוטינג היל בלונדון בשנה שעברה. מדובר בקבוצה מקצועית שיוצאת בקרוב להופעות בג'מייקה שם יופיעו לצידם של הסאונדים הגדולים ביותר באי . מדובר בסאונד שבאמתחתו מאות SPECIALS שהוקלטו עבורם במיוחד ע"י האומנים הכי גדולים של האי .סאונד שעובד קשה , שמתאמץ להביא סגנון חדש פה בישראל , סאונד שמדבר לאנשים , שמלהיב אותם במסיבות בכל הארץ . לתחנה שלכם 2 תוכניות רגאיי מרתקות : של דרור ושל יגאל . תמיד אני שומע תגובות מאנשים על התוכניות של הרגאיי אצלכם ...ותגובות מצוינות! אני מקווה של- A- MAR SOUND תינתן עוד הזדמנות להגיש את אחד הסטים המרגשים שלהם בקרוב . הרי מדובר בתחנה שבאה ללמד , לחנך , לתת חופש לסטודנטים שלכם , לגרות את היצירתיות שלהם ו...אני מקווה...לסמן להם בגדול : יחי החדשנות והמהפכניות !

מה אני אומר

כרגע אני מעדיף לא לכתוב יותר מדי. אני בדרך לחתונה עוד כמה דקות, חוץ מזה אני רוצה להבין בדיוק מה קרה היום, שהתוכנית ירדה הייתי בעבודה ולא ממש הספקתי להתעדכן לעומק עד עכשיו. מדובר במשהו חמור מאד להוריד תוכנית באמצע שידור, לא משהו שאני בתור מישהו שהתוכנית היא pure fun בשבילו יכול לעבור עליו כאילו לא קרה כלום. לדעתי הכי חשוב זה שאיימר יחזרו לתחנה עוד שבועיים לתוכנית של ברק חיון ויתנו את מה שהם יודעים לעשות. אני בטוח שכל יושבי הפורום יהנו........

אצלינו בראסטה בלילה במוצש הקרוב שעתיים עם אימר בלי צנזורה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר