הופעות בצאלים

מישהו יודע על הופעות קרובות בצאלים? בדקתי באתר של הקיבוץ ולא כתוב שם משהו מעודכנן, ואני יודע שמישהו כאן בפורום כבר עזר לי פעם עם מידע על הופעות. תודה

צאלים...

האמת עצוב בצאלים . כבר הרבה זמן אין מסיבת רגאיי איכותית, עם אתם שואלים למה? את התשובה אני לא יעלה לכאן. אבל יש תכנונים לקראת אוגוסט לעשות איזה אירוע, פרטים עדיין אין , שיהיה אני עוד יעדכן כאן על דפי הפורום... עד שיתחדשו מסיבות הרגאיי בצאלים , אפשר "להסתפק" במסיבות רגאיי שעולות בשער הנגב, כמו קיבוץ כפר עזה שאירח את אמ סי קרולינה, ואת קיבוץ ניר עם שנותן במה גדולה לרגאיי ולדאב.

האא.. אני מתחיל טירונות בצאליםםם

ב24.7 אני מתגייס.. מה המצב בצאלים ?! חם ? חם מאוד ? לוהט ?

הרבה בהצלחה...

מקווה שלא תהיה שבוז מהבסיס הזה, בכל מקרה עם בצאלים עכשיו יבש עם תוכל ותרצה , יש פאב במשך השבוע שבו הרבה מילאומניקים וחבר'ה מהבסיס יושבים ושותים... תגיע...תגיד שלום

הופעות בצאלים

מישהו יודע על הופעות קרובות בצאלים? בדקתי באתר של הקיבוץ ולא כתוב שם משהו מעודכנן, ואני יודע שמישהו כאן בפורום כבר עזר לי פעם עם מידע על הופעות. תודה

מסיבת רגאיי בצאלים ב-10-08 יום חמישי עם.....

ישירות משוויץ ועד צאלים::: dubversive sound system bloodarun sound ומישראל ישירות מתל אביב המושלגת::: אפיקומן נעשה לכם שמח ! בדוק! מרוטס עד קונשס ועד לדאנהול מוטרף!!! תתחילו לספר לג'מעעות שלכם יום חמישי 10-08 "הבאר" קיבוץ צאלים

צאלים...

האמת עצוב בצאלים . כבר הרבה זמן אין מסיבת רגאיי איכותית, עם אתם שואלים למה? את התשובה אני לא יעלה לכאן. אבל יש תכנונים לקראת אוגוסט לעשות איזה אירוע, פרטים עדיין אין , שיהיה אני עוד יעדכן כאן על דפי הפורום... עד שיתחדשו מסיבות הרגאיי בצאלים , אפשר "להסתפק" במסיבות רגאיי שעולות בשער הנגב, כמו קיבוץ כפר עזה שאירח את אמ סי קרולינה, ואת קיבוץ ניר עם שנותן במה גדולה לרגאיי ולדאב.

אביה ראסטה

דבר ראשון אם מתוכנן אירוע רציני בצאלים נשמח להשתתף בו. לגבי שאר המקומות בדרום, יש לך טלפונים ואנשי קשר? אנחנו נשמח לבוא ולנגן בדרום. אתה יכול למסור את התשובה במייל: dubsys@gmail.com תודה, אסף zvuloon dub system

מסיבת רגאיי בצאלים ב-10-08 יום חמישי עם.....

ישירות משוויץ ועד צאלים::: dubversive sound system bloodarun sound ומישראל ישירות מתל אביב המושלגת::: אפיקומן נעשה לכם שמח ! בדוק! מרוטס עד קונשס ועד לדאנהול מוטרף!!! תתחילו לספר לג'מעעות שלכם יום חמישי 10-08 "הבאר" קיבוץ צאלים

תענוג...סוף כל סוף מסיבה כמו שצריך !

כבוד אפיקו!!!! יהיה שמייח לראות אותך בצאלים!

הכבוד הוא כולו שלי ! תענוג אמיתי הקיבוץ שלכם!!

נהנה שם כל פעם מחדש! כבר הייתי בשני פסטיבלים ובמסיבה אחת בבאר והיה מעולה כל הפעמים!!! הפעם אם חיזוק משוייץ ! נתראה

צאלים...

אביה, תרים צלצול

נאבד לי המספר שלך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר