להקה חדשה, אתם מוזמנים להתרשם

אהלן, יש לנו הרכב חדש, אנחנו מנגנים רגאיי ועושים דאב בלייב, Roots & Culture style. אם בא לכם לשמוע קצת הקלטות אתם מוזמנים לבדוק אותנו ב: http://myspace.com/dubsys יש לנו גם הופעת בכורה חגיגית ב30.6 בסלאו משה עם אורחים והפתעות (תבדקו במיני פורום) ונשמח אם תבאו. keep the good vibes!!!

נשמע טוב... דרך אגב יש שם תמונה שאני צילמתי...

קטע מצחיק ביותר... ניראה לי שאני לא טועה

תודה, האמת יש מצב

לפני כמה שבועות היינו צריכים לשלוח איזה קומיוניקייט לאיזה פסטיבל והיינו צריכים תמונה, העניין הוא שכבר היינו ממש קרובים למועד ההגשה ולא הייה זמן להצתלם, אז עשינו קולאז' של תמונות של כולנו מהאינטרנט. respect

מאן, יש מצב הבחור עם הרסטות שמצולם

מחויך בפרופיל היה באותו יום בפסטיבל בצאלים ? דבר שני, אהבתי מאוד את THE BREEZ AND DUB רק חסר קצת בשר בכל השירים... תנסו לעבוד על זה קצת, שומעים שיש לכם אוזן מלודית וזה חשוב ביג אפ להמשך...

נשמע טוב... דרך אגב יש שם תמונה שאני צילמתי...

קטע מצחיק ביותר... ניראה לי שאני לא טועה

מאן, יש מצב הבחור עם הרסטות שמצולם

מחויך בפרופיל היה באותו יום בפסטיבל בצאלים ? דבר שני, אהבתי מאוד את THE BREEZ AND DUB רק חסר קצת בשר בכל השירים... תנסו לעבוד על זה קצת, שומעים שיש לכם אוזן מלודית וזה חשוב ביג אפ להמשך...

הבחור עם הדרדס' (למה כולם אומרים ראסטות) זה Ras Kulcha מ dub flowers

אם היית בפסטיבל בצאלים אני מקווה שלא הפסדת את הסט של dub flowers שנמשך משהו כמו 10 שעות!!! kulcha גם שעושה אצלנו את כל החלק של להפוך את הרגאיי לדאב. לגבי בשר, לא תודה, אני צמחוני. וברצינות, ההקלטות האלה זה רק דמו, הקלטנו אותן בסלון של הבית שלי. בהמשך נקליט חומר באיכות הקלטה גבוהה יותר ואיתו יבואו השומנים לסאונד.

ובכן, שיהיה רק בהצלחה לך איש צמחוני

וכמובן לקרו...

להקה חדשה, אתם מוזמנים להתרשם

אהלן, יש לנו הרכב חדש, אנחנו מנגנים רגאיי ועושים דאב בלייב, Roots & Culture style. אם בא לכם לשמוע קצת הקלטות אתם מוזמנים לבדוק אותנו ב: http://myspace.com/dubsys יש לנו גם הופעת בכורה חגיגית ב30.6 בסלאו משה עם אורחים והפתעות (תבדקו במיני פורום) ונשמח אם תבאו. keep the good vibes!!!

פרטים על ההופעה במיי פורום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רגאיי, דאב ורוטס
בחר
בחר