תיזהרו מחברת איסתא!!!

זו אזהרה לכל מי ששוקל להזמין איזשהו טיול דרך איסתא: תחשבו שוב! אני, הורי, סבי וסבתי הזמנו טיול להונגריה דרך איסתא חודש מראש (!) כולל מלון וכו' וכו'. הזמנו חודש מראש על מנת שלא יהיו לנו כאבי ראש של מציאת מקומות ברגע האחרון, ולכן גם שילמנו מעט יותר, מן הסתם. כמו כן, התקשרנו למלון עצמו על מנת לבדוק שבאמת יש מקומות, ואמרו לנו שיש, שנבוא. יומיים לפני הטיסה, מתקשרים אלינו מחברת איסתא הארורה ואומרים לנו שאין מקום בשום מלון!! "אבל מה,", שאלנו, "הרי הזמנו חודש מראש!". התשובה הייתה כזאת שלא משתמעת לשני פנים: "לא טוב לכם? תבטלו!". כעת אנו יום לפני הטיסה בלי מלון ובלי ברירה. כלומר, יש ברירה, אפשר לבטל את הטיול. מה עושים? רק אלוהים ואיסתא יודעים, ואלוהים מתגלה רק לאנשים מעטים. אז מה? אכלנו אותה? כן! בכל חברה אחרת דואגים ללקוחות, כי כשמישהו בחברה עושה טעות ושוכח להזמין מקום במלון, אז דואגים למצוא מקום במלון טוב יותר אם אין במלון באותה רמה, ולא משאירים את הלקוח עומד באוויר חסר ברירות. תחשבו איך זה יהיה אם תזמינו דרך חברת איסתא ותתקעו במדינת עולם שלישי כשהברירה היחידה שלכם היא לחזור ארצה ולבטל. תיזהרו!

צודק גם לי ניסיון גרוע עם איסתא

גם לי יש ממש ניסיון גרוע איתם, הזמנתי בעבר כרטיס והם ממש רמאים , חוץ מזה עשו לי טעות והזמינו לי לתאריך אחר ממה שביקשתי (הזמנתי בטלפון) ואז לא הסכימו לשנות לי את התאריך בלי עלות של 50 דולר עמלת שינוי.וכשלא הסכמתי אמרו לי שאין מה לעשות. כמובן שלא עברתי על זה בשתיקה ובסופו של דבר דרך סוכנת אחרת של איסתא שחבר שלי מכיר אותה היא פתרה לי את זה , אבל החברה כמדיניות דפוקה, הלקוח אחרון ולא מעל לכל.כל מי שאני מכיר שנסע עם החברה הדפוקה הזאת לא מרוצה , ראו הוזהרתם!!!

אם הספור נכון הרי לכם שערוריה-דווח להנהלת איסתא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר