מפלי הניאגרה

האם יש טיסה מהעיר ניו יורק למפלי הניאגרה או לעיר בפלו שקרובה למפלים וכן כמה שעות נסיעה ברכב לשם

מפלי ניאגרה

שוב שלום, טיסות מניו יורק לבאפלו יש כמה שאת רוצה. הטיסה אורכת כשעה - שעה וחצי. ברכב הנסיעה היא כ 6 עד 8 שעות. במקרה שלך, כפי שזכור לי, אתם 5 ילדים + לפחות זוג הורים. אם אתם כולכם מתכוננים לטוס, כדאי שתשוחחי קודם עם מנהל הבנק. הצעה: מניו יורק יוצאים טיולים מאורגנים למפלים למשך יום שלם הכוללים איסוף מהמלון וחזרה, טיסה הלוך וחזור,ארוחת צהריים ושייט במפלים. המחיר למיטב זכרוני בסביבות 300 $ למבוגר, לא זכור לי כמה שילמתי ב1996 עבור בני שהיה אז בן 13, בכל מקרה פחות ממני. BYE.

תודה

היי חשבנו אולי כדאי להגיע למפלים ברכב שכור ומבפלו לקחת טיסה לאורלנדו וכך נחסוך לעצמינו טיסה אחת מה דעתך? ודרך אגב האם אתה בן או בת (סתם מסקרנות) אז שוב תודה ולהתראות

תשובה

ככלל, הרעיון אינו רע. המגבלה היחידה לדעתי היא יום שלם של נסיעה מניו יורק (לא תענוג גדול במיוחד עם ילדים) וכן הצורך ללון לפחות 2 לילות באזור - יום ההגעה ובערב שלאחר הביקור באזור המפלים. קחי בחשבון שהמפל המרהיב נמצא בצד הקנדי עובדה המחייבת ביקורת דרכונים (תור ארוך מאד בעיקר בקיץ), תצהירים למיניהם והכי חשוב: ויזה לארה"ב עם מספר בלתי מוגבל של כניסות. בטיול המאורגן מניו יורק, שעליו כתבתי לכם, החברה המארגנת מסדירה את כל נושא המעבר (מחוץ לתור הרגיל), אתם אפילו לא יוצאים מהרכב שלהם, אבל אתם חייבים לשאת עמכם את הדרכונים. לגבי השאלה השניה: התשובה תגיע ישירות לדוא"ל שלכם.

שאלה

תודה על חשיפת הפרטים אם נזדקק נתקשר איתך, למה אתה מתכוןבענין הויזה האם ויזה רגילה לארה"ב לא מספיקה כדי להכנס לקנדה?

תשובה לשאלה

הבעיה היא לא הכניסה לקנדה - לישראלים אין צורך בויזה לקנדה. הבעיה היא בכניסה חזרה לארה"ב: ועוד איך יש צורך בויזה. כל יציאה מארה"ב אפילו לקנדה מחייבת ויזת כניסה חזרה להמשך הטיול.

שאלה נוספת

מה הבעיה כמו שנכנם לארה"ב כשנגיע מהארץ כך נכנס מקנדה כמובן שיש לנו ויזות האם אתה צופה בעיה?

עוד שאלה

האם שמעת על אתר אקספדיה אפשר להזמין טיסות ודילים במחירים אטרקטיבים מאד

תשובה ל 2 השאלות

נושא האתר די מורכב מכדי לפרט פה. תרימי טלפון ואשמח לענות.

מפלי הניאגרה

האם יש טיסה מהעיר ניו יורק למפלי הניאגרה או לעיר בפלו שקרובה למפלים וכן כמה שעות נסיעה ברכב לשם

טיול לארה"ב

יש לכם המון שאלות וטוב שכך .אז ככה.אני מציע לכם במידה וזו הפעם הראשונה שלכם בארה"ב. לשכור רכב. שמתאים כמובן לגודל המשפחה +ציוד כגון צידניות מיזוודות וכו' לרוץ צפונה מניו יורק עד למוטל הכי קרוב למפלי הניאגרה. לאחר ביקורכם במקום ולאחר שראיתם גם את הצד הקנדי הלילה תדרימו לכיוון אורלנדו בכביש 95 דרום ובדרך תיתרשמו מיופיה של ארה"ב. פילדלפיה. נורט קרולינה . כנסו לעיר מהממת בשם סבנה. ומשם תמשיכו דרומה לאורלנדו ליד דייטונה ביץ שזהו מקום מהמם.יש המון מוטלים עם ברכות שחיה בדרך. תיכנסו גם למרכזי מבקרים לכחת קופונים להנחות במוטל או בתי מלון או מסעדות שבאותה מדינה שאתם חוצים.לידיעה כללית קריאת מפה .מספר הכבישים ברורים מאד .ובכן, מספר כביש אי זוגי אומר צפון דרום. מספר זוגי אומר מזרח מערב. וזאת לשם היתמצאות במפה. קצת לדעת אנגלית והכל פשוט. אני מאחל לכם נסיעה טובה......הדלק בזול מאד....קל מאד בארה"ב דרך אגב בקיץ האחרון הייתי שם חודש וחצי וחרשתי חריש עמוק.לא לשכוח להכנס לכייף קנדי.שנימצא במדינת פלורידה ליד קוקו ביץ בי בי אני מת לחזור לשם.

0368 קחו את הזמן בכייף סעו בזהירות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר