לינה בברוקלין

מחפשים מקום לינה בברוקלין לכשבוע במחיר סביר למשפחה בת 7 נפשות תודה אילה

לינה בברוקלין

מקום ספציפי לא ידוע לי. תעשי חשבון אם בכלל זה כדאי: כל האתרים החשובים והעיקריים נמצאים במנהטן. נסיעה לכל כוון אורכת במקרה הטוב 60 - 45 דקות.( וזה ברכבת התחתית ). על חניה במנהטן אין מה לדבר ואם כן, זה 10 $ לרבע שעה !!!!!!!! חדר ל 4 במלון ממוצע פלוס יעלה 100 עד 120 $ ללילה ( ממליץ על PENNSYLVENIA -מיקום מעולה ).חוץ מזה אם מתעייפים, תמיד אפשר לחזור לנוח במלון.

שוב תודה

אז ככה אנחנו דתיים וחשוב לנו להיות בברוקלין ביחוד בגלל השבת יש לנו חברים שמזמינים אותנו לארוחות וחוץ מזה אם הילדים הגדולים רוצים לרדת לבד לסופר או לפיצה שם זה לא מסוכן במנהטן אני מפחדת יותר מה דעתך?

ברוקלין

כמו בכל מקום בעולם, יש אזורים הבטוחים יותר וכאלו שפחות. מנהטן כיום הרבה יותר בטוחה מבעבר, גם בערב ובעיקר ב MIDTOWN. אין לי מידע בנושא הבטיחות בברוקלין אבל אני מעריך שגם שם יש אזורים שלא הייתי מבקר בהם בערב.

שאלה נוספת

תודה שוב על ההתיחסות והעזרה אם בכל זאת ניסע ברכב שכור למנהטן האם יש לך רעיון איפה לחנות בזול או אולי לחנות בחניון קצת מרוחק ולנסוע בתחתית מס תחנות בי בי אילה

חניה

איך אומרים: "חבל על הזמן" - שומר נפשו ירחק מעצם הרעיון של חיפוש חניה במנהטן! בכלל, תשימו לב שם שיחסית לכמות האנשים המסתובבים בשעות היום במנהטן, יש מעט מכוניות פרטיות, הרוב אלו מוניות או אוטובוסים או מכוניות של תיירים מסכנים שלא ידעו לאיזו בעיה הם נכנסים. אם בכלל תמצאו חניון עם מקום פנוי ותראו על איזה מחיר חניה מדובר, תבינו על מה אני מדבר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר