נסיעות לדרום אמריקה

ברוב המקרים אנשים הטסים לדרום אמריקה לטיול תרמילאים, מבקרים בכמה וכמה מדינות במהלך השהות. בנוסף, חלק בלתי נפרד מהטיול הוא הטרקים עליהם רוב המטיילים לא מוותרים, במיוחד באזורים כמו דרום אמריקה, בהם כולנו מכירים או שמענו סיפורים שכאילו לקוחים מהסרטים, חשוב להיות מצוידים בביטוח הטוב ביותר,פספורט קארד,  שיכסה את כל המצבים האפשריים. איתור, חילוץ והצלה, זהו אחד הסעיפים החשובים בכל פוליסה טובה. כמו כן, ביטוח ספורט אתגרי כלול בפוליסה ללא תשלום נוסף (פוליסת תרמילאים) על כל מקרה שלא יהיה.

צודק עזרו לי מאוד פספורט קארד,

הנציגים של המשווק בסוכנות קשרים יודעים את העבודה

הי חברים

תודה על ההמלצות. ממש אחרונה סגרתי טיול מאורגן לכמה יעדים באירופה עם חברת מיי טריפ, ואני בדיוק מחפש ביטוח נסיעות טוב. הקאטץ׳ העיקרי הוא שלא הצלחתי למצוא חברה שמבטחת גם במקרה של הידבקות בקורונה, אז אולי אנסה את ההמלצה שלכם. החברים שגולשים כאן בפורום וכבר משתוקקים לטיסה לחו״ל אחרי סגר ממושך, אני מציע לכם להכנס לאתר של החברה המצוינת הזו, ולהתרשם ממגוון טיולים מאורגנים ליעדים שונים ברחבי העולם. אני יצאתי איתם כבר פעמיים, ובכל פעם נהנתי מחדש. אווירה טובה, טיולים מאורגנים היטב ומחיר נוח.

https://my-trip.co.il/

לא רק שחייב להיות מצויידים בביטוח הטוב ביותר. במדינות כמו דרום אמריקה מומלץ להסתובב אך ורק עם כרטיס נטען. הסיבה היא פשוטה, אי אפשר לגנוב לכם כך כסף! מומלץ ביותר. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר