מה עדיף?

מה עדיף?

בעוד חודשים אני ואשתי נחגוג את יום הנישואין שלנו. אני רוצה להפתיע אותה בנופש קסום ומתכנן לנו חופשה עם טיול מאורגן לספרד. קיבלתי גם המלצה מקרובים על צפון איטליה, ורציתי לשמוע גם מה דעתכם. מה עדיף? יש המלצות למשהו אחר?

הייתי ממלית לך לנסוע לחופשה ברומא, יש  המון מסעדות מומלצות ברומא. כדאי לך לבקר. אם תרצה אתן לך רשימה של אטרקציות ברומא.

רומא מושלמת בעיניי ובתקופה זו של השנה אפשר להשיג בקלות חבילות נופש זולות (באמת מחירים מצחיקים) אז אני בהחלט ממליצה (היעד גם מאוד רומנטי בעיניי)

אינני מכיר את היעדים אך מנסיון ממליץ על סקוטלנד ולפחות 3-4 ימים בבירה אדינבורו.ואם שם-חובה לבקר ב-our dynamic earth- חוויה מהממת. ההיילנדס,אינוורנס,לוך נס ועוד אגמים.

עוד יעד מקסים-קרואטיה.ואם שם אפשר להגיע לסלובניה הסמוכה-יש שתי מערות נטיפים בלתי נתפסות-סקוג'ן ופויסטונה.דוברובניק מדהימה אלא שמוצפת המוני תיירי סלפי של 'משחקי הכס' שחלק צולם שם.

אם סקוטלנד ונכונות למאורגן ואנגלית אינה בעייה-

https://www.rabbies.com/en

טיילתי איתם פעמיים, טיולי 5 ימים. חוויה.

אני חזרתי מאמסטרדם לפני כשבועיים וכל פעם אני עף עליה מחדש- אם מעניין אותך אז דירות נופש באמסטרדם זה אחד ה-דברים. זו ההמלצה שלי emo_14.png

דרושים עובדים ועובדות לעבודה מהבית בהזנת נתונים משרת העתק הדבק, לפרטים נוספים ולפניות שלחו לנו הודעה בוואצפ למספר 052-6540924 שי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר