טיול לגאורגיה וארמניה

היי אני רוצה לסוע לגאורגיה בטיול מאורגן ומתלבטת באיזה חברה. אשמח לשיתופים גם חיוביים וגם שליליים על חברות הנסיעות.תודה רבה לעונים.

היי. אנחנו עשינו טיול מאורגן עם איילה והם ממש מעולים. יש להם טיולים מאורגנים לגאורגיה ובטומי. הצוות שלהם ממש מעולה ואנחנו היינו ממש מרוצים. זאת מדינה נפלאה עם אחלה אוכל. הם מציעים גם טיולים מאורגנים לרומניה ולעוד המון יעדים. שווה לבדוק וחג שמח!

אנו רוצים להמליץ בחום על חברת גלובוס דיל שגם חברים שלנו יצאו איתם ומאוד נהנו במהלך הטיול המאורגן בגיאורגיה החברה תמיד הקפידה על ביטחון הנוסעים רמת השרות האוכל במלונות ובמסעדות והרבה צופרים שביכלל לא היו כלולים כמו עוגת יום הולדת למישהו שהיה לו יום הולדת בקבוצה המדריך דימה ריטמן היה מדריך מעולה עם המון ידע ועזרה לזולת בנוסף הוא דובר את השפה שזה יתרון שעזר לכולנו במהלך הטיול המלונות היו מעולים ממש  האוטובוס היה טוב והנהג היה זהיר המסלול הטיול היה בנוי טוב מאוד כול הימים היו מלאים ובניצול מרבי נהננו ואנו יוצאים המון לטיולים אבל הערך מוסף שהרבה הכניסה והחוויה הקבוצתית היה מעל המצופה תודרה רבה לכם גלובוס דיל ואנו נמשיך לנסוע עמכם לטיולים ונמליץ לחבירנו הטלפון שלהם הוא 0722400580 ואפשר גם להיתקשר למנהל המשרד 0545880825

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר