לכל מי שמחפש השכרת רכב בחו"ל הייתי נמנע משירותי חברת שלמה סיקסט

בדוק את המחירים בגוליבר

לכל מי שמחפש השכרת רכב בחו"ל הייתי נמנע משירותי חברת שלמה סיקסט

ערב טוב

עבור הודעה כזו, היית צריך לפחות לפרט מה הפריע לך בחברה הזו ?

אני דווקא הייתי מבסוט מהם, פעמיים, פעם בצפון איטליה, ושנה שעברה בבלגיה הולנד.

יורופ קאר

השכרת רכב בחול כדאי לבצע מהארץ. מה שעושים זה יוצרים קשר עם חברה בארץ (אני אישית ממליצה על חברת Rent4u)
ומסדירים את כל העניין מכאן. במקום לבזבז על זה זמן וכח בטיול עצמו! לי אישית הייתה חוויה מאד חיובית איתם.
הן ברמת השירות והן ברמת המחיר. שמחה להמליץ :)

אתה יכול להיעזר באתר הזה להשכרת רכב, יש שם הרבה מידע בנושא השכרת רכב, גם בחו"ל, בהצלחה

http://www.carworld.co.il

אחי יש לך כל מיני אפשרויות אתה יכול לשכור רכב לחו"ל גם בארץ וגם במדינה שאליה אתה נוסע.. אחרי ששכרתי רכב באיטליה מחברה שנמצאת שם אני לא חושב שאמליץ על זה... אם תשכור מהארץ יהיה לך עם מי לדבר ולפנות במקרה והיה משהו. חוץמזה בשביל השכרת רכב בחו"ל תלך על חברה מוכרת כי זה עסק רציני.. קל אוטו, אוויס כל מיני כאלה.. תנסה את זה

אני ממליץ בכל פה לשכור רכב רק מחברה שיש לה נציגות בישראל, כיון שרק כך ניתן לתבוע אותם בתביעות קטנות. הפעם האחרונה שכרתי רכב בחברת rentalcar שמדברים אתך עברית, אולם אין להם נציגות בארץ. כשהגענו לציריך, הרכב לא חיכה לנו, והם עוד חייבו אותנו דמי ביטול בסך 622 ש"ח, והוכרחנו לשכור רכב בחברה אחרת במחיר מלא של תייר ביולי בציריך. אין אפשרות לתבוע אותם אלא בחו"ל ששם הם יושבים, והדבר לא רלוונטי.

בכל מקרה, הנסיון שלי עם השכרת רכב הוא שאתה מגיע לדלפק ופתאום יש לך חשק לשדרג. לדוגמא בנסיעה האחרונה עם המשפחה לאילת. נכנסו לאתר התיירות של אילת+ http://www.redseaeilat.co.il/travel-tools/getting-around/car-rental/

יש שם את כל חברות הרכב ומספרי הטלפון. ולמרות שכבר סגרנו איתם מראש ורק היינו צריכים להגיע ולאסוף את המפתחות החלטנו לשדרג לג'ייפ. אתם יודעים מה הסיבה? כי בסוף מציעים לך להוסיף 70 יורו (אם בחו"ל עסקינן) לכל השבוע. אז מה לא תשדרג. מה עוד שנסיעה בג'ייפ הרבה יותר בטוחה במקרה של תאונה.

מקרה נוסף שקרה, היה שנסענו למרוקו וסגרנו על רכב מהארץ. כשהגענו לשם הכל היה לפי התוכנית, אבל תמיד חשוב לבדוק לפני את הרכב לפני שמוסרים לכם אותו. תרשמו את הפגמים שלא יבואו אח"כ בטענות שאתם עשיתם את זה.

במקרה הזה ביטלתי את הכרטיס אשראי כשחזרתי לארץ וזאת כי לא סמכתי על כך שלא ישתמשו בו בעתיד.

מקווה שעזרתי עם הטיפים.

הזהרו מהשכרת רכב באתר RENTALCARS.COM !
זו הפעם הראשונה שבצעתי הזמנה מהארץ באתר RENTALCARS, לרכב למשך 14 יום. איסוף בעיר וינה והחזרה בשדה התעופה של וינה, כולל כיסוי כל הביטוחים. המחיר היה יותר זול מאצל האחרים. מייד עם בצוע ההזמנה הם גובים 10% מגובה ההזמנה שלא תחזר לך, גם אם תבטל אחרי דקה! רציתי לשנות את השם שלי מאבי לאברהם כמו בכרטיס האשראי ששילמתי להם, אי אפשר לעשות את זה מבלי להפסיד את המקדמה שלקחו כיון ששינוי שם פרטי נחשב אצלם כהזמנה חדשה! רק לאחר בצוע ההזמנה, אתה מקבל את שם חברת ההשכרה ומתברר שהאיסוף לא במרכז וינה, אלא בקצה הרחוק של העיר, (נסיעה במונית לשם עולה 30 יורו) למרות שהיה סניף במרכז ובקשתי לאסוף במרכז. בנוסף הם כותבים שחברת ההשכרה רשאית לגבות ממנו סכום עבור החזרת הרכב שלא בסניף האיסוף. אבל אני הזמנתי ושילמתי עבור החזרה לשדה! בכל זאת חוייבתי בעוד 35 יורו בחברת ההשכרה ועוד 40 יורו למעבר גבול מוינה לגרמניה או שוויץ. סה"כ שילמתי 105 יורו מעבר לסכום שכבר שולם מראש. בנוסף, הבטוח שלהם אומר, שבמקרה של נזק, אתה משלם לחברת ההשכרה את כל הסכום של הנזק ולאחר מכן תובע מהאתר את הסכום ששילמת לחברת ההשכרה! בקיצור הם מתווכים ולא חברת השכרה, היה כבר כדאי להזמין ישירות מחברת ההשכרה כמו AVIS וכדומה ללא מתווכים. זו הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שלי שאני בקשר עם RENTALCARS !!!

הזהרו מהשכרת רכב באתר RENTALCARS.COM !
זו הפעם הראשונה שבצעתי הזמנה מהארץ באתר RENTALCARS, לרכב למשך 14 יום. איסוף בעיר וינה והחזרה בשדה התעופה של וינה, כולל כיסוי כל הביטוחים. המחיר היה יותר זול מאצל האחרים. מייד עם בצוע ההזמנה הם גובים 10% מגובה ההזמנה שלא תחזר לך, גם אם תבטל אחרי דקה! רציתי לשנות את השם שלי מאבי לאברהם כמו בכרטיס האשראי ששילמתי להם, אי אפשר לעשות את זה מבלי להפסיד את המקדמה שלקחו כיון ששינוי שם פרטי נחשב אצלם כהזמנה חדשה! רק לאחר בצוע ההזמנה, אתה מקבל את שם חברת ההשכרה ומתברר שהאיסוף לא במרכז וינה, אלא בקצה הרחוק של העיר, (נסיעה במונית לשם עולה 30 יורו) למרות שהיה סניף במרכז ובקשתי לאסוף במרכז. בנוסף הם כותבים שחברת ההשכרה רשאית לגבות ממנו סכום עבור החזרת הרכב שלא בסניף האיסוף. אבל אני הזמנתי ושילמתי עבור החזרה לשדה! בכל זאת חוייבתי בעוד 35 יורו בחברת ההשכרה ועוד 40 יורו למעבר גבול מוינה לגרמניה או שוויץ. סה"כ שילמתי 105 יורו מעבר לסכום שכבר שולם מראש. בנוסף, הבטוח שלהם אומר, שבמקרה של נזק, אתה משלם לחברת ההשכרה את כל הסכום של הנזק ולאחר מכן תובע מהאתר את הסכום ששילמת לחברת ההשכרה! בקיצור הם מתווכים ולא חברת השכרה, היה כבר כדאי להזמין ישירות מחברת ההשכרה כמו AVIS וכדומה ללא מתווכים. זו הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שלי שאני בקשר עם RENTALCARS !!!

אופרן לא מעדכנת את חברת ההשכרה בביטוחים שאתם עושים !! היזהרו , בגרמניה הציעו לי לעשות תוספת לביטוח בטענה שאופרן לא ביטחה מספיק וחתמתי להם ומתברר שהייתי מכוסה
אופרן מתנארת מהחזר ונזיפה בגרמנים ...צר לי שכלקוח קבוע עם אופרן לאורך שנים אין הם מזכים אותי (אפילו לא חלקית) ולכן אפסיק לעבוד איתם כצד מתווח עם חברות ההשכרה אלא אפנה ישירות לחברות כך נחסוך טעויות מביכות ב 23:00 בשדה התעופה
ממליץ לכולם לנהוג כך.....
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר