השכרת רכב בחו"ל

אני ועוד כמה חברים מתכננים טיול לאירופה, עדיין לא סגורים על המדינה עצמה, ואנחנו רוצים שיהיה ברשותנו רכב צמוד. השאלה היא האם יש לכם המלצה טובה על מקום להשכיר רכב לחו"ל?

חיים רק פעם אחת!

אני תמיד מחפש דרף RENTALCARS

מדובר באתר מסןג של בוקינג, רק עבור רכבים. הוא עובד עם הרבה חברות השכרה לכן תמיד יש בו מחירים יחיסית זולים ומבחר גדול

ואלו חברות מומלצות יותר?

ויש כאן אנשים עם ניסיון של השכרת רכב?

חיים רק פעם אחת!

ממליץ להצטרף לממסי תור ולהשכיר דרכם במחיר מוזל רכב בחו"ל

דרך אופרן או חברה דומה הנותנת שרות בחו"ל.

האירופה זה קצת בעייתי כי יש שם איגוד מכוניות

כשאני טסתי ללוס אנגלס היו לי כמה דיליים אפשרים באמריקן מוטורס.

תנסה את החברה אביס הגרמנית אולי

לחץ כאן

ובכן ידידי
חזרתי אמש אני ורעייתי מטיול עצמאי בהולנד ובלגיה 7 ימים עם רכב שכור, אחרי שנות נסיון בחו"ל אני רוצה לתת כמה טיפים בנושא השכרת רכב
א. קיבלתי רכב חדיש סיאט אלטה הכל מצויין אולם, ברכב זה אין גלגל רזרבי אלא משאבה חשמלית לניפוח צמיג, כלומר אם מתפוצץ צמיג,
ואתה תקוע באיזה חור בעולם רק אלוהים יוציא אותך משם, מה גם שהביטוח לא מכסה צמיגים ופגיעה בתחתית הרכב.

ב. בעת החזרת הרכב קיבלו בחיוך ובאדיבות, בדקו את הרכב יסודי, אני והבודק חתמנו במחשב כף יד, ביקשתי העתק והוא אמר שמיד אקבלו במייל,
הלכתי, ובערב בדקתי ואכן המייל הגיע, אלא שבו שרטוט של הרכב ובו שתי דפיקות קטנות שניתן לראותן רק בעזרת זכוכית מגדלת,
כלומר לאחר שבדקנו ביחד ואישר שהכל מצויין והרכב חזר כמו שצריך עם מיכל דלק מלא, הוסיפו שתי דפיקות שאלה יודע איך מצאו אותן.
אחת מהדפיקות הייתה לפני כן זה סימן של דלת שכן שנפתחה ושרטה קלות. אגב בסלובניה היה בחור שהחזיר את הרכב עם דפיקה די גדולה,
ביקשו שישלם 500 יורו, אמר יש לי ביטוח, ענו לו הייתה צריך ללכת למשטרה לפתוח תיק ולהביא אישור, עוד שעתיים הטיסה, אמר טוב אני הולך למשטרה
אמרו לו לא פה בסלובניה, אלא בקרואטיה שם קבלת מכה, לא עזרו התחנונים, והתחייב לשלם מכה שתיקונה עולה 50 יורו.

ג. אכיפת המהירות היא תחביב שהפך למקצוע, אתה מתקרב לעיר על הכביש רשום 50 עוד לא הספקת לבלום קיבלתה פלש מצלמה. כנ"ל בכבישים המהירים.
בקרואטיה, עוד יותר מוגזם בכל יציאה מאתר תיירות מסתתר שוטר תנועה שמיד קופץ ועוצר אותך אפילו 5 קמ"ש יותר,
בדרך לפרג בצכיה, יש תמרור עובדים בכביש וזה באוטוסטרדה, נוסעים כ 5 ק"מ ואין סימן מגבירים מהירות והנה שלט לרדת ל 60, אחריו ל 40 אחריו ל20 , אין נהג שלא נשבר
30 ק"מ ואין זכר לעובדים בכביש והנה מרחוק איש בודד צובע במברשת בנתיב השני, אני לוחץ על הבלם וזה לא עזר מיד בא שוטר. מבקשים תשלום במקום
אם לא לא מאפשרים לך להמשיך, כך גם באוסטריה ביציאה מהעיר במהירות 62 במקום 60 קנס במקום.

ד. חנייה, אין חנייה בכל אתרי התיירות, ואם כן התשלום בשמיים, במקום נידח ועזוב היה כתוב חנייה בחינם, אולם יום בשבוע כן צריך לשלם וזה לא כתוב בשום מקום
קנס 50 יורו. ביום ראשון חנייה בחינם אולם באתרים מסויימים כן חייבים לשלם, שמת כסף בטעות תקבל פתק ליום שני, ואז סתם שילמת.
לדתיים: יום שישי הגעתי לבלגיה מצאתי מלון שילמתי ואין לי חנייה במרחק קילומטרים מהמלון, לקחתי סיכון שמתי מטבעות ומקווה שאין רפורט בדרך.

סיכום: היום לשכור רכב בחול זה סיוט אלא אם כן תשכור ותאחסן אותו במוזיאון שחלילה מישהו לא יגע בו.

ובכן הקנס על מהירות מהולנד הגיע.

עבור מהירות 56 , במקום 50  הקנס 32 יורו + 22 יורו עמלת גבייה.

הידד להולנדים, אין שילוט מהירות, אלא סימן מרובע צהוב המסמן כניסה לדרך עירונית, הכביש הזה נראה ככניסה לאיזה יער נידח ומיד בכביש רשום 50, עוד לא הספקתי לעצור המצלמה צילמה.

זו עבירת הקנס הראשונה שלי על מהירות, מעניין מה יקבלו הנהגים הפראים.

סעו בזהירות והשמרו  

בכל מקרה של השכרת רכב בחו"ל, כאשר מקבלים קנס באני ממליץ לשלם את הקנס במדינה עצמה (כל עוד זה אפשרי) ולא לחכות שהוא יגיע הבייתה בדואר (אז מוסיפים תוספת משמעותית לקנס לטובת חברת ההשכרה)

אוהד עורך התוכן של אתר הכל על 

שבוע טוב

הרי זה ברור שהקנס על מהירות מגיע רק לאחר שחוזרים ארצה, כי עד שבודקים את המצלמה, ומאתרים את הרכב, ופונים לחברת ההשכרה אז זה לוקח שבועיים לפחות.

לגבי חנייה אתה צודק, אם שמים בחלון קנס אז צריך לשלם שם.

אתה יכול דרך חברת אוטו שי כמו שאני עשיתי.

מבחינת השכרת רכב בחו"ל הם יחסית זולים וגם אמינים.

אתה יכול לראות פה את האתר שלהם ולהחליט בעצמך.

השכרות רכב בוינה מחברה אמינה ביותר
ניתן להזמין רכבים לתקופות זמן ארוכות
ניתן לשכור אביזרים עם הרכב כגון GPS וציוד נלווה אחר
חברת הרכב היא מהמקצועיות ביותר הקיימות בשוק והטובה ביותר בוינה ואוסטריה

http://www.ofran.co.il/1158-he/Ofran.aspx

השכרת רכב בחו"ל אפשר לבצע כבר מהארץ על ידי חברה בינלאומית כמו הרץ או באדג'ט.

היתרונות של השכרת רכב מראש מהארץ הם: המחיר נקבע מראש, דגם הרכב ותוספות נקבע מראש, תחנת האיסוף ותחנת ההחזרה מקבעות מראש.

אנחנו נסענו גם כן לטיול בבלגיה ובהולנד לפני כשבועיים. את הרכב שכרנו בלונדון ועלינו איתו למעבורת. למרות שההגה היה כל הטיול בצד ההפוך, למגיעים מלונדון המחירים שם יותר זולים מבלגיה והולנד. בכל מקרה, וזה תקף לכל אירופה, כדאי להשכיר רכב מסוכנות גדולה ומוכרת (כמו: ALAMO) ולוודא שיש ביטוח צד שלישי. אם אין, חשוב מאוד לעשות, אבל לפעמים יותר זול לעשות דרך חברה אחרת. אנחנו עשינו דרך EXPEDIA וגם עשינו דרכה את הביטוח לנזק לרכב, כי המחיר היה זול יותר מהחברה ששכרנו. 

כל נסיעה לרכב לחו"ל זה סיפור די יקר, אבל אם תעשה כמונו ותגור מחוץ לערים הגדולות - בB&B בכפרים - גם תהנה מנופים יפייפים ותתרחק קצת מן הערים הגדולות (בדרך כלל חצי שעה נסיעה) וגם החניה שם חינם. 

למידע נוסף אתה יכול להיכנס לאתר המצוין הזה: http://londonwaits.com

חזרתי מטוסקנה והזמנתי דרך חברה בשם RENTALCAR . היה מעולה ומתוקתק. הזמנתי רכב אוטומטי ואיפלו שידרגו לי אותו בשדה ברומא. היו לנו שאלות וכוונות לשנות מסלול בטיול. השירות לקוחות שלהם ענה לנו מיד ונן תשובות מספקות ויעילות. 

תראה גם אני לפני שיצאתי לטיול באירופה חיפשתי חברה להשכרת רכב בחו"ל  וחברים המליצו לי על חברת RENT4U 

ובטיול האחרון שעשיתי לאיטליה , שוויץ ואוסטריה שכרתי רכב בחברה הזאת שמתמחה בהשכרת רכב באירופה, מה שאפשר לי חופש

וגמישות בתכנון הטיול  , הכל היה מסודר ומאורגן קיבלנו בדיוק מה שהזמנו ונתנו לנו שירות מעולה!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר