טיול לחו"ל באוגוסט

היי..אני מעוניינת לטוס לחו"ל לשבועיים - בטן גב.

אני רוצה לטוס למקום שהיעד הוא לא רחוק והתקציב לא יעלה על 7000 שקל..

לאו הייתם ממליצים לנסוע? תורכיה לא רלוונטי...

אשמח להצעות

יסמין

יסמין היקרה

נישמע שאין לך כח לבירוקרטיות של מקומיים ואת רק רוצה את השקט שלך.

במילה אחרת את רוצה לרבוץ כל היום בבריכה ובערב ללכת למסעדה טובה.

החופשה שמאגדת את כל הדברים האיילו במקום אחד ובמחיר גלובלי הוגן לכל כיס הם ה

קלאב מדיים

שפזורים על אגן הים התיכון בעיקר.

הם לרוב כוללים ארוחות בוקר וערב (זה כל מה שאת צריכה) שתייה ופעיליות במשך שעות היום.

החופשה שמושלמת מבחינתי!

אני רוצה לשדרג את מראה הבית ולא יודע אם כדאי לי ללמוד בעצמי כמה כליל בסיס בעיצוב הבית או שאולי לפנות למעצב פנים מקצועי. יש מישהו שרכש פריטים באיקאה כמו ריהוט מישרדי או אפילו מכתבה לחדר עבודה בבית, כשהזמין אורחים הם התלהבו?

מה עם טיול למרוקו?

נכון שהטיסה לשם קצת יקרה, אבל הכול אמור להיות יחסית זול לארץ. חוץ מזה שזו ארץ ממש מדהימה.

טיול מאורגן למרוקו

יסמין היקרה בטן גב מסיבות הנאה שתשאיר חיוך לשנים טעם של עוד תילאנד ישארו לך כמה לירות בהצלחה

היי יסמין

האי קוס שביוון מהווה אופציה לא רעה בכלל למי שמחפש בטן גב. חופים מדהימים ומלונות הכל כלול. חזרתי משם לפני חודש בערך והיה מדהים. מומלץ לבקר בכפר Mastichari. יש לו חוף מדהים ביופיו. בנוסף אני  ממליצה לך לבקר במעיינות החמים של קוס שידועים בסגולות ריפוי העור שלהם. גם לטיול קצר כמו שאת מחפשת צריך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

מקווה שעזרתי

היי יסמין,

רודוס נחמדה אם את לוקחת מלון ממש ליד החוף...

אני לא חושבת שיש שם מלונות של הכל כלול אבל חצי פנסיון את יכולה למצוא ולדעתי זה מספיק :)

היתרון שאפשר למצוא דילים ממש זולים לשם....

היי יסמין, ממליץ בחום לטוס לעיר הכי קסומה באירופה - רומא!

טיול שיש בו הכל החל מאטרקציות שוות, סיורים בעיר, מסעדות מדהימות, מלונות יפייפים וכמובן שאסור לפספס את המוזיאונים ברומא.

חופשה מהנה :)

מרוקו- זו ההמלצה שלי..

אולי זה לא כל כך בטן גב אבל החוויות שתקבלי מטיול מאורגן למרוקו ישארו לך לכל החיים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר