שאלה קטנה

שאלה קטנה

לפני כמה שבועות הזמנתי טיול מאורגן לניו יורק. אני אמורה להמריא ביום ראשון הקרוב. אני קוראת עכשיו שבניו יורק מתחוללת סופת שלגים מטורפת. רציתי לשאול מה קורה עם הטיול המאורגן במידה ויש צורך לדחות אותו? האם לכל חברת טיולים יש מדיניות אחרת או שיש קו מנחה לכולן?

קודם כל

חבל שאת מבזבזת את זמנך לשווא במקום להתייעץ ישירות עם חברת הנסיעות שממנה רכשת את הטיול. אני יכולה לומר לך שטסתי בעבר עם החברה הגיאוגרפית, והם היו מאוד אדיבים וסיפקו מענה לכל שאלה שהתעוררה. אמנם לא טסתי בתקופת החורף, כמוך, אבל כל חברת נסיעות בוודאי ערוכה לתרחישים מהסוג הזה ויודעת לספק להם מענה. נסי להתייעץ איתם.

אני מסכים עם לימור

עלייך להתייעץ עם החברה שממנה רכשת את הטיול. טיול מאורגן, בייחוד מטעמה של החברה הזו שאותה אני מכיר היטב, חייב להיות מתוכנן ורגיש לשינויי מזג האוויר. אז נכון, לא נעים לדחות טיול במידה וכבר לקחת ימי חופשה ותכננת את הטיול מבעוד מועד, אבל לעתים זה הפתרון האופטימלי. אני מאמין שהתקופה הסוערת תחלוף בקרוב וניתן יהיה לטוס שוב לניו יורק בטווח של השבועות הקרובים. חבל לוותר על הטיול לחלוטין.

קודם כל

חבל שאת מבזבזת את זמנך לשווא במקום להתייעץ ישירות עם חברת הנסיעות שממנה רכשת את הטיול. אני יכולה לומר לך שטסתי בעבר עם החברה הגיאוגרפית, והם היו מאוד אדיבים וסיפקו מענה לכל שאלה שהתעוררה. אמנם לא טסתי בתקופת החורף, כמוך, אבל כל חברת נסיעות בוודאי ערוכה לתרחישים מהסוג הזה ויודעת לספק להם מענה. נסי להתייעץ איתם.

ואז הכל אפשרי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר