לאוורסט בטיסה ישירה

בפסח הקרוב ניתן יהיה להגשים חלום רחוק בטיסה הישירה הראשונה שתצא מתל אביב לקטמנדו שבנפאל . הורים לתרמילאים כבר משריינים את הכרטיס שיביא את ילדיהם לשולחן הסדר וישיב אותם בטיסת החזור בחזרה אל הטרק בהימאליה לראשונה בישראל טיסה של אל על לקטמנדו צפויה לצאת בתאריך ה 26/3 בסמוך לחג הפסח וטיסה נוספת צפויה תצא מתל אביב ותגיע לבירת נפאל ב 2/4). הטיסות הישירות יארכו כ8 וחצי שעות במתכונת הלוך ושוב ביום למחרת , כאשר בכל טיסה 230 מקומות. מבחינת ראם גרייבר, מבעלי חברת הנסיעות הוותיקה פאטרא מת"א, מדובר בהגשמתו של חלום ישן:"כמות הישראלים שטסה לנפאל מצדיקה מבחינתו את עלויות הטיסה הישירה. "בעונות היציאה לטרקים החלטתי להיות חלוץ בפתיחת הקו. גם הרעיון של הבאת המטיילים לשבוע הביתה לחג הפסח ולאפשר להם להמשיך בטיול קסם לי, כמי שטייל תקופות ארוכות ומתוכן 4 פעמים בנפאל" הטיסה הישירה עשתה לה כבר כנפיים ומשפחות לתרמילאים מזדרזות להבטיח את מקום בניהם בטיסה הביתה לליל הסדר. "האפשרות של חזרה כעבור שבוע מבטיחה לתרמילאים הצעירים שיוכלו להמשיך את הטיול בדיוק מהמקום שבו הפסיקו " מתעניינים נוספים בטיסה הייחודית הם קהל שעבר את גיל התרמילאות, אך עדין מעוניין לחוות את נפאל מבלי להפסיד ימי עבודה . חופשת הפסח אידיאלית לכך ועבורם תוכננו מסלולים מותאמים במיוחד: מסלול מפתיע אחד המוצע ע"י "פטרא" , מאפשר לתרמילאי לחוות את נפאל עם ילדיו זאת לצד מסלול ייחודי אחר של רכיבת אופני הרים בהימאליה המותאם לקהל הרוכבים הישראלי שמחפש אתגרים חדשים. **בנוסף, בפאטרא ערוכים להתאים חבילות מותאמות אישית למי שחלמו ולא הספיקו עדין לראות את האוורסט, לטייל בג'ונגלים של נפאל על גבי פילים ולחוות את הפסגות הגבוהות של העולם בשילוב בתרבות הטיבטית ההינדית והבודהיסטית. לפרטים נוספים : www.patra-travel.com

מכיוון שמדובר ביוזמה ברוכה, באופן חריג אני משאירה הודעה זו על אף היותה פירסומית

להבא נא להתחשב בכללי הפורום ולא לפרסם מודעות פירסומיות בפורום הכללי. לשם כך יש את מיני פורום "לוח מודעות". רק לשם הבהרה, אני לא מדברת על הידיעה עצמה אלא על הפירסום של חברת פאטרא. בעתיד הודעה מעין זו תימחק כולה או תיערך בהתאם לישקול דעת מנהלי הפורום. ולגבי הידיעה עצמה - מצרפת קישור נוסף למידע שמצאתי בנושא. אכן, כמו שציינתי, יוזמה ברוכה.
מנהל הפורום
250+

אם.........

אם תצליחו להפוך את הטיסה מיוזמה חד פעמית למשהו יותר "תדיר" אז לקוח אחד כבר מובטח לכם בהצלחה .

סיימון, כרגיל, התמונות שלך פשוט מדהימות!

מנהל הפורום
250+

הי ורוניקה .

הסמיקותי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר