ברכות לרוני חבושה, שהצטרף לניהול הפורום

רוני ינהל את הפורום יחד עם ורוניקה, ואני בטוחה שהוא יתרום רבות מהידע והנסיון שלו.

תודה. שמח לסייע לורוניקה, כדי לתרום ככל יכולתי להנאתכם מהטיול בחו"ל. עומד לרשותכם בכל שאלה .

ברוך הבא רוני!

מנהל הפורום
250+

ברכות לרוני חבושה, שהצטרף לניהול הפורום

רוני ינהל את הפורום יחד עם ורוניקה, ואני בטוחה שהוא יתרום רבות מהידע והנסיון שלו.

"הנוסע המתמיד"

שבת שלום. בקרוב אטוס לח"ל,[מסיבות משפחתיות, פרטיות] וצפויה לי נסיעה נוספת לאחר חג הפסח. אני יודעת שב20/ $25 אפשר לרכוש חברות במועדון "הנוסע המתמיד" של אלעל. וברצוני לשאול מה היתרונות של כרטיס זה והאם יש לו מינוסים? שחכתי לציין שאני פנסיונרית .אשמח לקבל תשובה בהקדם .תודה ושבת שלום.

מועדון הנוסע המתמיד של אל על , נקודות..לתשומת לב

פרטים לגבי המועדון תוכלי למצוא בקישור המצורף. ככלל, הצטרפות למועדון כדאית למי שנסיעותיו באלעל רבות (לא הייתי מצטרף בשל שתי נסיעות ) והוא מקנה מס' הטבות - מאפשרויות שדרוג מסוימות לנוסע ולכבודה, דרך הנחות מסוימות באלעל עצמה ובעסקים שונים, וכן כרטיס נסיעה בונוס חינם ספציפי. ההדגשה על ספציפי (לדוגמא, לא בטוח שתרצי לנסוע ליעד של כרטיס הבונוס..) כל הנ"ל מותנה לרוב בצבירת נקודות. אם בכל זאת החלטת להצטרף, שימי לב למס' נקודות.. : - כרטיסי אשראי מסוימים משתפים פעולה עם אל על ומאפשרים המרת נק' והטבות נוספות לחברי מועדון (כדוגמא צירפתי קישור להטבות של כאל ) - השדרוגים הינם בתנאים מסוימים ומוגדרים, וכדי לנצלם יש לקרוא היטב את ההוראות ( בקישור לאתר אל על) - ישנם שיתופי פעולה עם בתי מלון ועסקים אחרים, שבהם תוכלי לקבל הטבות, גם תמורת נקודות. אבל חישוה המרת הנקודות הוא לעיתים סבוך.. - אם ברשותך הרבה! נקודות של חברת כרטיסי אשראי, שתוכלי להמירן לנקודות נוסע מתמיד , יתכן וההצטרפות אכן משתלמת במידה ותוכלי לקבל כרטיס ליעד שתרצי... שכן זו אכן הטבה משמעותית. נסיעות טובות רוני חבושה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר