רומניה

רומניה

בקרוב אני נוסעת עם אמא שלי לטיול שורשים ברומניה. הייתי שמחה לקבל המלצות על מקומות יפים לראות שם, כמו עיירות, אתרים בבוקרסט וכד'..

הוי רמניה רומניה...

רומניה מקסימה לא רק בגלל שנולדתי שם .עליתי ממש ילדה כמעט תחנוקת בקרתי בעיר הולדתי פייטרה ניימץ עיר מקסימה.בעיר יש בית כנסת של הבעלש"ט.עשוי כולו מעץ.פטריצ'יקה(הר בתוך העיר).יש הרבה אתרים בעיר .מסביב לעיר ובכניסה אליה יש מנזר ,לא לוותר עליו. קיילי ביקאז.הסכר הענק על יד העיר . בוקרשט היינו במוזיאון הרומני הפתוח.בית העם של צ'אוצ'סקו.גן צ'ישמיג'יו.המקסים .בית הכנסת הגדול .שער הניצחון. מסעדות. סתם ללכת לאיבוד בעיר שאגב דומה לפריז. אם מתחילים מבוקרשט כדאי לעלות צפונה לבראשוב. עיר מקסימה . סינייה.ארמון פלש. קלוז נאפוקה ,טימיושרה. עברנו בעמק פרחובה .חצינו את מעבר פאגארש. עוג הרבה מקומות. לקחנו נהג מקומי דובר רומנית,כמובן, ואנגלית . הוא היה מצוין .באנו עם תוכנית מהארץ אבל הוא הוסיף המון מקומות שלא שמענו עליהם . ניפלא .

כמה עולה

המדריך המקומי?

אני רוצה להזהיר את כולם מנוכלת וגנבת בשם לורה ליליאנה מקובי, תעודת זהות - 015430473 או בשמה בפייסבוק - Macovei Ciulei Liliana, הנוכלת מציעה "שירותי תרגום" מעברית לרומנית, והיא מפרסמת את עצמה במודעות כאלו-
מתורגמן לעברית רומנית, מוסמך מטעם משרד המשפטים הרומני תחומי התמחות : מדעים , רפואה , משפטים , טכני , ספרות, עסקים , פיננסי , אקדמי ועוד ניתן לקבל שרותים גם בנושאים הבאים: תרגומים, אפוסטיל ואישורים נוטריונים בשפות – הרומנית העיברית והאנגלית. הרשמה לפקולטה, קבלת מלגה, השכרת דירה, שיעורים פרטיים לשפה הרומנית או מקצועות רפואה. אזרחות רומנית - דרכון רומני לקבלת יעוץ ומידע נוסף ניתן ליצור קשר: 0040745936338 /או macovei_liliana@yahoo.com

וברגע שתשלמו לנוכלת היא תיעלם לכם עם הכסף, כמובן שהיא תנסה לשכנע אתכם לשלם לה ושהיא בסדר גמור, היא ממש עושה הצגה לתפארת וטובה בזה, אבל איך שתשלמו לגנבת הזאת בשביל השכרת דירה או אזרחות או תרגום, היא תיעלם לכם ולא תקבלו שום שירות, והיא תביא לשם סיפורים ושקרים כל הזמן ובסוף היא גם תאשים אתכם, ראו הוזהרתם מהנוכלת הגנבת, היא במקור מנתניה אבל גרה ביאש ברומניה זה הפרטים שלה:
0040745936338
macovei_liliana@yahoo.com
ferm_invest@yahoo.com
והמספר שלה ברומניה 0745977403
ויש לה גם אתר ברומנית שם היא עוקצת אנשים בתחום ההשקעות נדל"ן:
https://sites.google.com/site/ferminvest/

זה הפייסבוק שלה:

https://www.facebook.com/macoveiciulei.liliana?fref=ts

נקראת גם לילי מקובי או ליל צ'יאוליי, או לילי ציוליי, ובאנגלית Lili Ciulei או macovei_liliana
שתפו כמה שיותר שאנשים לא יפלו בפח של הנוכלת הזאת!

היי קודם כל 2 מלונות מומלצים ביותר בבוקרשט זה הראשון וזה השני

אם את רוצה לקרוא קצת על בוקרשט לחצי כן

אם את רוצה לקרוא על עוד מקומות ברומניה חוץ מבוקרשט לחצי כאן

לעוד מידע על טיולים בעולם כנסי לכאן  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר