פראג - מלונות

אשמח לקבל כל מידע / המלצות על המלונות הבאים: JUNO, OPATOV, APPOLON, DUM, RHEA תודה.

מישהו.....? האין צדיקים בפורום ?

תשובה

צר לי אך אין לי מידע ממקור אישי לגבי המלונות שציינת. מה שכן ידוע לי זה שכולם נמצאים מחוץ למרכז העיר. את OPATOV יצא לי לראות והוא נמצא יחסית די רחוק מהמרכז, קרוב יותר לשדה התעופה. לפי דברי אנשים שהתארחו בו לוקח כחצי שעה להגיע ממנו למרכז העיר ע"י תחבורה ציבורית. במידה ואתם מחפשים מלון שהוא יחסית לא יקר אבל מרכזי אני ממליצה כל רשת IBIS. יש להם שני מלונות במרכז פראג - IBIS CITY שנמצא העיר החדשה, מרחק של כ15-20 דקות הליכה מכיכר וואצלב (מרכז פראג) שהוא טיפה יותר זול. כמו כן יש את IBIS OLD TOWN שנמצא ממש קרוב לעיר העתיקה ולכיכר וואצלב וצמוד לקניון הגדול של פראג. אישית יצא לי להתארח בIBIS OLD TOWN והוא מלון נהדר. חדש יחסית עם חדרים די קטנים אבל מאוד נקי ועם מיקום מעולה. הוא קצת יותר יקר, אבל אין מה לעשות גם על מיקום משלמים. מצד שני חוסכים כך גם לא מעט כסף על נסיעות. שהיתי שם שבוע ובכל השבוע הזה לא נסענו פעם אחת בתחבורה ציבורית בתוך פראג. לכל מקום הגענו ברגל.ממליצה בחום. להתרשמות נוספת מהמלונות שברשימה שלך אתה יכול להכנס לtripadvisor.com. זהו אתר נהדר בו ניתן לראות המלצות של מטיילים מכל העולם על המלון שמעניין אתכם. בהצלחה! נ.ב. אשמח אם תעדכנו אותנו מה בחרת בסוף ואיך היה.
מנהל הפורום
250+

תודה על תשומת הלב והתשובה המפורטת.

פראג - מלונות

אשמח לקבל כל מידע / המלצות על המלונות הבאים: JUNO, OPATOV, APPOLON, DUM, RHEA תודה.

מלונות בפראג

הי יש אתר טוב על פראג ובו גם חלק של לינה ומלונות. האתר נראה לי עדכני ויש בו המלצות על מלונות בפראג. כדאי לך לנסות למצוא בו מלון מומלץ. כתוב שפ שרשימת המלונות נאספה מפורומים ואתרי אינטרנט שונים אז נראה לי שזה אמין. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר