ירח דבש באנטליה

שלום, אנחנו רוצים לנסוע לשבוע ירח דבש באנטליה בסוף ספטמבר. קראתי את כל ההמלצות בכל המקומות ועל כל מקום שמישהו כותב עליו שהוא טוב, מישהו אחר כותב שהוא לא טוב. אנחנו מחפשים מקום שמתאים לזוג בירח דבש, כלומר בלי ילדים צורחים, עם אפשרות לרומנטיקה אבל לא בהכרח דביק, ועם אפשרות לפעילויות ספורט וטיולים. נכון לעכשיו ההתלבטות ירדה ל-4 קלאבים והייתי מאוד רוצה לקבל חוות דעת של אנשים שהיו בהם: קלאב מד קמר, אנטדון, הילסייד סו ואדם ואיב. אשמח מאוד לקבל תשובה כמה שיותר מהר, כי אני רוצה כבר להזמין. תודה! נועה

אדם ואיב - אולטימטיבי לירח דבש

המלצה שלי

שלום נועה, מניסיון אני יכול להגיד שאת צריכה לצמצם את זה לשתי אפשרויות האחרונות.. אדם אנד איב והילסייד סו!. האדם אנד איב הוא קלאב מפואר יותר באזור בלק לא רחוק מאנטליה ועובד במתכונת של הכל כלול החדרים הרגילים למעשה הם חדרי דלקס מאוד גדולים ומרווחים,השיווק של הקלאב בארץ החל למעשה רק השנה כך שאין לקלאב נייסון"מר" עם ישראלים וגם לא תמצאו שם יותר מידי כאלה..לעומותו מלון ההילסייד סו באנטליה נמכר כבר כמה שנים בארץ ועדיין לא שמעתי עליו מילה אחת רעה מפואר מאוד רומנטי ובטח כבר שמעת על מוטיב הלבן שבו...ההילסייד סו זול יותר אך אינו עובד במתכונת של הכל כלול ולכן תצטרכו לשלם על ארוחה נוספת שבמלון תעלה לכם יקר,אולי עדיף לצאת למרכז אנטליה ולאכול שם . לסיכום: בשניהם תהנו מאוד ותקבלו תמורה מלאה לכסף שלכם אך אם אין לכם בעייה לשלם את ההפרש של בין 200 ל300 דולר הפרש הייתי ממליץ ללכת על האדם אנד איב. מליץ לכם להכנס לאתר של וואלה! טורס שם תוכלו לקבל עוד מידע כמו סרטונים תמונות ומחירים www.wallatours.co.il

מתלבטים לאיזה מדינה לטוס לחופשת הקיץ? רוצים לדעת יותר על בתי מלון ולקבל השוואת מחירים ? 

אתר האינטרנט המתקדם בעולם להשוואת מלונות, תוכלו להשוות בין כל האתרים המובילים בעולם, למצוא את המלונות הזולים ביותר ולחסוך זמן וכסף בדרך לחופשה הבאה שלכם.

https://goo.gl/OHcdtc

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר