נסעתם בעבר לטיול עם חברת נווה אקדמיה?

אם כן אשמח לדעת איך היה?

המלצה על דרא"מ עם נוה אקדמיה

ברצוננו לשתף להלל ולהמליץ על חברת נוה אקדמיה איתה חזרנו לאחרונה מטיול בדרום אמריקה. זה הזמן לכתוב את שיר ההלל על החברה ועל המדריך המופלא איתן ברוש. הטיול תוכנן כך, שהוביל אותנו מאטרקציה מרגשת אחת, לאטרקציה מרגשת יותר. מ- WOW ל- WOW ! אין ספק שתוכנית זו הביאה לעומס ועייפות ולפעמים הותירה אותנו עם הלשון בחוץ. אך שלא תבינו לא נכון - התוכנית הייתה מלאה נהדרת מעניינת ומרתקת. הכל תקתק כמו שעון, הטיסות, האוטובוסים, בתי המלון וכל זאת לשביעות רצוננו המלאה. אחד הדברים הכי מיוחדים בטיול הזה היה השייט המדהים על האמאזונאס - פשוט חוויה של פעם בחיים. המדריך היה מופלא, איש מדהים שחי את הטיול כאילו זו הפעם הראשונה בחייו, העביר לנו את המראות, החוויות והקנה לנו מהידע הרב שיש לו בכל נושא ונושא, הוא לא נח לרגע וגם לא נתן לנו לנוח... ההרגשה הייתה כאילו הוא האבא של כל הנוסעים ואנו מרשות לעצמנו לומר זאת גם בשם חברים נוספים שדיברנו איתם. מומלץ בחום!

אוסטרליה וניו זילנד עם נוה אקדמיה

זה הזמן לכתוב על התרשמותי וגם תודה על הטיול לאוסטרליה וניו זילנד - 30 ימים עם נוה אקדמיה. נסעתי בטיולים מאורגנים רבים כך שיש לי ניסיון לא מועט ואפשרות להיות אוביקטיבית. נהניתי מאד מהמסלול, ההדרכה והידע הרב של המדריך חיים לביא, לראות הרי געש, קרחונים, מפלים מדהימים, יערות גשם מרשימים, צמחיה עשירה ומדהימה בשלל צבעים, שייט אל איים אקזוטיים ומרוחקים, ציפורים נדירות בעלות צלילים מוזיקליים, שייט עם ליוויתנים בקיאקורה, קרוקודילים, קנגורו, קיווי, פינגווינים, וולבי, כלבי ים, איילות וצבאים והרבה הרבה כבשים... ביקור במוזאונים מרשימים ובגנים בוטניים רבים ומדהימים... יש עוד ועוד, אבל לזה אני צריכה לכתוב ספר... במיוחד אני רוצה לציין את הטיול ב- סטיוארט איילנד שהיה חוויה יוצאת דופן של טבע צמחיה וציפורים נדירים וייחודיים. גם הביקור בשונית האלמוגים הגדולה ב- קיירנס, שם צללנו ושחינו עם דגי ענק והביקור והרחצה במעיינות הפולינזיים, היו חוויה שלא תשכח. יש עוד הרבה מה לכתוב ולציין - כל יום טיול חוויה נדירה. אין לי מילים איך להודות למדריך ולחברת נוה אקדמיה על טיול יפה, מרשים, מהנה מלא חוויות נעימות וזיכרונות טובים

נווה אקדמיה

כנוסעים ותיקים ובעלי ניסיון בטיולים מאורגנים בחו"ל ברצוננו להעביר את חוות דעתנו על חברת "נווה אקדמיה". נסענו עם החברה לויאטנם וקמבודיה לאחר שבדקנו מסלולים והצעות של חברות שונותו ובדיעבד נוכחנו שבחירתנו הייתה נכונה.החברה עמדה בכל הבטחותיה ואף מעבר לכך הגדילה ונתנה צ'ופרים בכל הזדמנות (ללא בקשתנו), המלונות היו טובים מאד,המסלול היה מצוין, הזמן נוצל כראוי כיאה לחברה אמינה. המדריך עמי הפנר תיפקד באופן מושלם מכל הבחינות, הוא בעל ידע רב,התיחסותו ותשומת לבו האישית לכל מטייל היתה מעולה, אהבתו למקצוע בלטה לאורך כל הטיול. בחרנו לנסוע ולטייל ב"נווה אקדמיה" לאור המלצות שקבלנו מחברים רבים וגם אנו ממשיכים וממליצים בחום לסוע בחברה זו.

טיול לאיטליה

טיול מאורגן עם מלון "4כוכבים"

המלצה על דרא"מ עם נוה אקדמיה

ברצוננו לשתף להלל ולהמליץ על חברת נוה אקדמיה איתה חזרנו לאחרונה מטיול בדרום אמריקה. זה הזמן לכתוב את שיר ההלל על החברה ועל המדריך המופלא איתן ברוש. הטיול תוכנן כך, שהוביל אותנו מאטרקציה מרגשת אחת, לאטרקציה מרגשת יותר. מ- WOW ל- WOW ! אין ספק שתוכנית זו הביאה לעומס ועייפות ולפעמים הותירה אותנו עם הלשון בחוץ. אך שלא תבינו לא נכון - התוכנית הייתה מלאה נהדרת מעניינת ומרתקת. הכל תקתק כמו שעון, הטיסות, האוטובוסים, בתי המלון וכל זאת לשביעות רצוננו המלאה. אחד הדברים הכי מיוחדים בטיול הזה היה השייט המדהים על האמאזונאס - פשוט חוויה של פעם בחיים. המדריך היה מופלא, איש מדהים שחי את הטיול כאילו זו הפעם הראשונה בחייו, העביר לנו את המראות, החוויות והקנה לנו מהידע הרב שיש לו בכל נושא ונושא, הוא לא נח לרגע וגם לא נתן לנו לנוח... ההרגשה הייתה כאילו הוא האבא של כל הנוסעים ואנו מרשות לעצמנו לומר זאת גם בשם חברים נוספים שדיברנו איתם. מומלץ בחום!

המלצה חמה על חברת נווה אקדמיה

יצאנו זה מכבר לטיולים מאורגנים עם חברות שונות.בתאריך 11/8/09 יצאנו לטיול לקרואטיה-סלובניה עם נווה אקדמיה . ברצוננו להמליץ בחום על נווה אקדמיה ,חברה שעומדת מאחורי כל ההבטחות ועם אפס תקלות .זה המקום גם להודות למדריך איתן ברוש על הארגון, האכפתיות האנושית,ההדרכה המרתקת מלאת חן והומור היה פשוט נפלא נמשיך לטייל אתכם יעל ובני עסיס

טיול קרואטיה סלובניה מונטה נגרו ובוסניה

הייתי בטיול בספטמבר 09 המסלול יפה מאוד וחבל שחברת נווה אקדמיה מלכלכת את שמה שיכנו אותנו במלון 3 כוכבים הכל חלודה במיקלחת כיסאות שבורים בחדר אוכל אין מספיק אוכל בארוחת ערב בבוקר אין אוכל אין ספלים לקפה ואין מלצרים מתחבאים במיטבח אחרי יום שאתא מתרוצץ בדרכים אתה חוטף לפנים את מלון צרני גורה בושה לחברה שמכבדת את עצמה

אם כן אשמח לדעת איך היה?

טיול נווה אקדמיה

תיזהרי מבתי המלון שהם מציגים לך ישלהם מטילים חנונים שאפשר לירוק להם בפנים וישירו שירי הלל בתמורה ובזכות אנשים כאלה נווה אקדמיה חוגגת

הייתי בטיול בספטמבר 09 המסלול יפה מאוד וחבל שחברת נווה אקדמיה מלכלכת את שמה שיכנו אותנו במלון 3 כוכבים הכל חלודה במיקלחת כיסאות שבורים בחדר אוכל אין מספיק אוכל בארוחת ערב בבוקר אין אוכל אין ספלים לקפה ואין מלצרים מתחבאים במיטבח אחרי יום שאתא מתרוצץ בדרכים אתה חוטף לפנים את מלון צרני גורה בושה לחברה שמכבדת את עצמה

בתי מלון של נוה אקדמיה

יצאתי באותו טיול ששמואל כרמון מדבר עליו ואני רוצה להוסיף שכל מילה שהוא כתב זה נכון. יתרה מכך שאני דיברתי עם הנציגה שלהם היא אמרה לי שבתי המלון הם בדרגת תיירות 4*+ ולפי זה הם תמכרו את מחיר הטיול ולמעשה בתי המלון היו 3* ומטה. חשוב לציין שמסלול הטיול היה טוב ומהנה אבל לא קיבלנו יותר ממה שהיה רשום במסלול הטיול כמו שהם מנסים להציג שהם נותנים מעבר לכתוב. מזמר סימה

תודה !

אני מקווה שיהיה איתם בסדר

נווה אקדמיה

כנוסעים ותיקים ובעלי ניסיון בטיולים מאורגנים בחו"ל ברצוננו להעביר את חוות דעתנו על חברת "נווה אקדמיה". נסענו עם החברה לויאטנם וקמבודיה לאחר שבדקנו מסלולים והצעות של חברות שונותו ובדיעבד נוכחנו שבחירתנו הייתה נכונה.החברה עמדה בכל הבטחותיה ואף מעבר לכך הגדילה ונתנה צ'ופרים בכל הזדמנות (ללא בקשתנו), המלונות היו טובים מאד,המסלול היה מצוין, הזמן נוצל כראוי כיאה לחברה אמינה. המדריך עמי הפנר תיפקד באופן מושלם מכל הבחינות, הוא בעל ידע רב,התיחסותו ותשומת לבו האישית לכל מטייל היתה מעולה, אהבתו למקצוע בלטה לאורך כל הטיול. בחרנו לנסוע ולטייל ב"נווה אקדמיה" לאור המלצות שקבלנו מחברים רבים וגם אנו ממשיכים וממליצים בחום לסוע בחברה זו.

סין

אשמח לקבל חוות דעת על מטיילים שיצאו עם החברה לסינ. תודה אביב

טיול לסין

אשמח לקבל מידע ממטילים שיצאו עם החברה לסין. תודה אביב

ויאטנם וקמבודיה

תרשו לי לציין שזו הפעם השלישית שאני נוסעת עם נוה אקדמיה וכל אחד מהטיולים הוא "פגז". בכולם נתקלתי במקצוענות מירבית בתכנון הטיול, ולכן אני ממליצה מכל הלב לכל מי שמתכנן טיול על הטיולים של וה אקדמיה (וכל זאת לאחר השוואה לחברות גדולות ומשובחות בארץ). ובאשר אלי, אם האלוהים יהיה נחמד אלי ויעניק לי בהמשך בריאות אין ספק שאמשיך לטייל עם נוה אקדמיה.

טיול לויאטנם קמבודיה

חזרתי מהטיול ממש מרחפת, הטיול היה נפלא, התכנון מעולה,בתי המלון ברמה גבוהה מעל הממוצע, ועמי הפנר הוא המדריך האידאלי, כל הכבוד לנווה אקדמיה

קרואטיה סלובניה ושות' בנווה אקדמיה

שבנו מטיול מרהיב עם נווה אקדמיה- 12 יום בקרואטיה סלובניה מונטנגרו ובוסניה- הטיול יפיפה, האתרים מדהימים, המדריך (פאול) טוב ודואג... אבל המלונות!!!!. אל תרשמו ואל תתחייבו לפני שביררתם את מצב המלונות. מתוך חמישה מלונות בהם שהינו שניים היו ללא מזגן בחום של 37- 38 מעלות! המידע הזה ניתן לנו רק במפגש הקבוצה, לאחר שכבר היינו מחוייבים! מלון אחר היה בגדר "חלף עם הרוח"- מלון בעל עבר מפואר והווה עלוב- לא מתוחזק, מעלת שלא מצליחה לסחוב ומתפרקת ומיים חמים שלא מגיעים בסדירות, אלא לחילופין עם המיים הקרים... ראו הוזהרתם!

נווה אקדמיה

הכי עצוב זה לשמוע שהם ממשיכים לעבוד עם מלון צרני גורה שבמונטנגרו זה מיזבלה ולא מלון למרות שהיה לו עבר מפואר ערב אחד במלון כזה מקלקל לכם את כל הטיול

טיול לסין

אשמח לקבל מידע ממטילים שיצאו עם החברה לסין. תודה אביב

טיול לסין

בעלי ואני טיילנו בסין עם עמי הפנר,בחודש אוקטובר 2010,יש למיין שהחברה עמדה על כל התחיבויותיה ויותר,המסלול היה מעולה,ההזמן היה מנוצל כמו שצריך והמדריך היה מעולה,מומלץ בחום

אם כן אשמח לדעת איך היה?

טיול לסין

לאחר בירורים שונים בחרתי בחברה ובטיול בן 23 ימים לסין.המדריך-עמי הפנר. הטיול חזק,עוצמתי,מלמד ומרהיב ביופיו.יישר כוחכם.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר