אוסטרליה וניו זילנד עם נוה אקדמיה

זה הזמן לכתוב על התרשמותי וגם תודה על הטיול לאוסטרליה וניו זילנד - 30 ימים עם נוה אקדמיה. נסעתי בטיולים מאורגנים רבים כך שיש לי ניסיון לא מועט ואפשרות להיות אוביקטיבית. נהניתי מאד מהמסלול, ההדרכה והידע הרב של המדריך חיים לביא, לראות הרי געש, קרחונים, מפלים מדהימים, יערות גשם מרשימים, צמחיה עשירה ומדהימה בשלל צבעים, שייט אל איים אקזוטיים ומרוחקים, ציפורים נדירות בעלות צלילים מוזיקליים, שייט עם ליוויתנים בקיאקורה, קרוקודילים, קנגורו, קיווי, פינגווינים, וולבי, כלבי ים, איילות וצבאים והרבה הרבה כבשים... ביקור במוזאונים מרשימים ובגנים בוטניים רבים ומדהימים... יש עוד ועוד, אבל לזה אני צריכה לכתוב ספר... במיוחד אני רוצה לציין את הטיול ב- סטיוארט איילנד שהיה חוויה יוצאת דופן של טבע צמחיה וציפורים נדירים וייחודיים. גם הביקור בשונית האלמוגים הגדולה ב- קיירנס, שם צללנו ושחינו עם דגי ענק והביקור והרחצה במעיינות הפולינזיים, היו חוויה שלא תשכח. יש עוד הרבה מה לכתוב ולציין - כל יום טיול חוויה נדירה. אין לי מילים איך להודות למדריך ולחברת נוה אקדמיה על טיול יפה, מרשים, מהנה מלא חוויות נעימות וזיכרונות טובים

מי טס עם נווה אקדמיה בפברואר לדרום אמריקה

אנחנו 2 זוגות שרוצים להרשם לטיול לדרום אמריקה ב-19 לפברואר אם נווה אקדמיה והבעיה שמונעת בעדנו זה שם המדריך שעדיין לא ידוע האם זאת סיבה לא להרשם לטיול

דרום אמריקה

לפני כחודש חזרנו מטיול מאורגן לדרום אמריקה - פרו, ברזיל וארגנטינה עם נוה אקדמיה. אפתח ואומר שבזכות חברה זו הגשמנו חלום, ממנו טרם התעוררנו ונהנינו מכל רגע. האירגון היה מעולה: הטיסות הרבות, המעברים ממקום למקום, קבלות הפנים בכל אתר ואתר, כל זה התבצע על הצד הטוב ביותר. התיכנון היה מצוין! קשה היום להאמין שהספקנו לראות כל כך הרבה, במשך זמן קצר יחסית, על פני שטח כל כך גדול. השייט על האמאזונאס היה חלום שבאמת לא נשכח לעולם..והמדריך שלנו היה הרבה מעבר למה שניתן לצפות ממדריך מלווה. על כל אלה, אנו מבקשים להביע את תודתנו והוקרתנו. אנו נשמח להמליץ על נווה אקדמיה כעל חברה רצינית ואמינה.

דרום אמריקה

אני עשיתי אחלה של טיול לדרום אמריקה דרך החברה הגאוגרפית. ממליץ לך לשקול גם אותם

גם אני אחלא דרום אמריקה

טיול לקמבודיה ולוויטנאם

גם אנחנו נסענו עם נווה אקדמיה ועם עמי הפנר. המדריך דאג לכבד אותנו בצ'ופרים של אוכל במשך רוב הטיול, והוא ידען של ממש, ובזכותו הבנתי את הטיול הקודם שלי בתאילנד. אבל ניכר היה שהוא מותש וקצר רוח למטיילים עצמם וההתייחסות שלו לא תמיד הייתה נעימה כו"כ. בסוף הטיול הסביר לנו עמי שכל הצ'ופרים שקיבלנו היו לשם עשיית נפשות לחברת נווה אקדמיה כדי שנספר על כך לחברינו וגם הם יירשמו לטיולים של החברה. אז הנה אנחנו מספרים...

טיול לקמבודיה וויטנאם

גם אנחנו טיילנו (23.12.10-13.1.11) במסלול זהה עם חברת נוה אקדמיה ובהדרכתו של עמי הפנר. לדעתנו - ואני מרשה לעצמי לומר שכל הקבוצה בלי יוצא מן הכלל, נהנינו מאד ממסלול הטיול, מהידע והדרך שבה העביר אלינו עמי הפנר את כל המידע, מהאופן שבו דאג לנו כקבוצה, ואף לכל אחד בנפרד, בעת שהתעורר הצורך להתייחסות אישית. החברה שיכנה אותנו במלונות טובים והארוחות היו מעבר למצופה. עמי הפנר דאג לנו גם לארוחות ביניים, מה שלא היה ברור מאליו בהסכם שלנו עם חברת נוה אקדמיה. אני לא רואה פסול בזה שמדריך שמייצג את החברה שלמענה הוא עובד לרצות את הלקוח ולעשות למענו כדי שיהיה מרוצה, ברור וידוע שלקוח מרוצה חוזר ואף ממליץ לחבריו. כל חברה שמכבדת את עצמה שמה לה מעל הכל את רצון הלקוח, כי בלי לקוח מרוצה אף חברה עיסקית לא מתקיימת לאורך זמן.

נווה אקדמיה

כנוסעים ותיקים ובעלי ניסיון בטיולים מאורגנים בחו"ל ברצוננו להעביר את חוות דעתנו על חברת "נווה אקדמיה". נסענו עם החברה לויאטנם וקמבודיה לאחר שבדקנו מסלולים והצעות של חברות שונותו ובדיעבד נוכחנו שבחירתנו הייתה נכונה.החברה עמדה בכל הבטחותיה ואף מעבר לכך הגדילה ונתנה צ'ופרים בכל הזדמנות (ללא בקשתנו), המלונות היו טובים מאד,המסלול היה מצוין, הזמן נוצל כראוי כיאה לחברה אמינה. המדריך עמי הפנר תיפקד באופן מושלם מכל הבחינות, הוא בעל ידע רב,התיחסותו ותשומת לבו האישית לכל מטייל היתה מעולה, אהבתו למקצוע בלטה לאורך כל הטיול. בחרנו לנסוע ולטייל ב"נווה אקדמיה" לאור המלצות שקבלנו מחברים רבים וגם אנו ממשיכים וממליצים בחום לסוע בחברה זו.

טיול עם נווה אקדמיה להודו לא מומלץ.

נסעתי עם נווה אקדמיה לשלושה טיוליםבעבר, לסין, תיאלנד ובאחרונה גם לצפוןהודו ונפאל . בכל טיול הצטרפו אלינו עוד כמה חברים, שהגיעו בהמלצתינו. בטיול להודו בחודש נובמבר השנה נחלנו אכזבה גדולה. ניכר שהחברה לא לקחה ברצינות את תפקידה ולא בדקה את בתי המלון, המסלול , והאוכל - נתנו לחברת גואינדיה לטפל במנהלות בהודו, היו בתי מלון שאפילו לא הגיעו לשני כוכבים -כאשר הם מבטיחים מלונות של ארבעה עד חמישה . כבר במפגש קבוצה היחס היה מזלזל וכל שעיניין אותם היה התשלום. המסלול על הנייר נראה מבטיח אך בדיעבד הוא עמוס מאוד,רק כדי למשוך נוסעים ומבלי שהיתה מחשבה חכמה מאחוריו. למשל טיסה לכלכתא-מיותרת, אפשר לוותר וכך להוסיף ולהעמיק במומבי ובדלהי או באגרה בבתי המלון הארוחות היו דלות ובקושי הספיקו לכל אנשי הקבוצה -ממש מביך. האוטובוסים היו קטנים, ישנים ובלויים ולא הכילו את המזוודות ,בקושי היה מקום לנוסעים, כמה פעמים חלק מהמזוודות הוערמו בתא הנהג. לאחר החזרה נכתבו מכתבים ובהם תלונות לחברה בעיקר כדי שישפרו את המעוות, אך הם בחרו בדרך הקלה - להאשים את המדריך שכרגע אינו משובץ להדרכה. אני וכל חברי הקבוצה לא ניסע עם נווה אקדמיה וגם לא נמליץ לאחרים לנסוע איתם. משהו לא טוב קורה בחברה הזו.

טיול קרואטיה סלובניה מונטה נגרו ובוסניה

הייתי בטיול בספטמבר 09 המסלול יפה מאוד וחבל שחברת נווה אקדמיה מלכלכת את שמה שיכנו אותנו במלון 3 כוכבים הכל חלודה במיקלחת כיסאות שבורים בחדר אוכל אין מספיק אוכל בארוחת ערב בבוקר אין אוכל אין ספלים לקפה ואין מלצרים מתחבאים במיטבח אחרי יום שאתא מתרוצץ בדרכים אתה חוטף לפנים את מלון צרני גורה בושה לחברה שמכבדת את עצמה

גם בטיול להודו חווינו את אותה אכזבה

לצערינו חברת נווה אקדמיה מזלזלת באחרונה בנוסעים עמה. גם לנו בטיול להודו היו בתי מלון שלא ברמה שהובטחה, האוכל היה מועט ולא הספיק לכל אנשי הקבוצה , זה היה ממש מביך. האוטובוסים היו סוג ג', חבל !!! קל לקלקל , אנחנו לא ניסע אתם יותר וגם לא ממליצה לנסוע עמם.

נווה אקדמיה

כנוסעים ותיקים ובעלי ניסיון בטיולים מאורגנים בחו"ל ברצוננו להעביר את חוות דעתנו על חברת "נווה אקדמיה". נסענו עם החברה לויאטנם וקמבודיה לאחר שבדקנו מסלולים והצעות של חברות שונותו ובדיעבד נוכחנו שבחירתנו הייתה נכונה.החברה עמדה בכל הבטחותיה ואף מעבר לכך הגדילה ונתנה צ'ופרים בכל הזדמנות (ללא בקשתנו), המלונות היו טובים מאד,המסלול היה מצוין, הזמן נוצל כראוי כיאה לחברה אמינה. המדריך עמי הפנר תיפקד באופן מושלם מכל הבחינות, הוא בעל ידע רב,התיחסותו ותשומת לבו האישית לכל מטייל היתה מעולה, אהבתו למקצוע בלטה לאורך כל הטיול. בחרנו לנסוע ולטייל ב"נווה אקדמיה" לאור המלצות שקבלנו מחברים רבים וגם אנו ממשיכים וממליצים בחום לסוע בחברה זו.

טיול מאורגן לתאילנד ינואר 2012

חזרנו שלשום מטיול מאורגן לתאילד מקיף 18 יום.הצטרפתי לטיול עם בני בן ה 7 שהיה צעיר המטיילים בקבוצה. רוצה לציין לטובה את היחס החם והדאגה שקיבלתי מצד המדריך עמוס דורון , את הקבוצה הנפלאה שלמרות הבדלי הגילאים שיתפו פעולה בכל הפעילויות , פירגנו אחד לשני ועמדו בהצלחה בלו"ז הצפוף.מעבר לכך ראוי לציין שתוכנית הטיול עמדה בציפיות , הכל דפק כמו שעון כולל המדריכים המקומיים שליוו אותנו.אוכל מצויין קבוצה נהדרת ומעל לכל מדריך משיכמו ומעלה-עמוס דורון שהיקנה לנו הרבה ידע ,הפתיע אותנו בצו'פרים ועמד לצידינו בכל בקשה או בעייה! נשמח להצטרף שוב לטיול ביעד הבא!מומלץ!!ענבל אסקיו.

נווה אדקמיה-סוד ההצלחה!!!!

חזרנו מטיול של 15 יום בסין המעניינת, הגדולה והיפה. יש לציין שכל מה שהובטח קויים במלואו, וזה נדיר במקומותינו. יש לציין את התיאום עם המדריך המקומי, הכל זרם מרדת הקבוצה מהמטוס בבייג'ין, ובכל ביקור שהיה. לא חיכינו לכרטיסים, לא היה צורך לשאול מה? למה? ואיך?! אי אפשר שלא לציין את הצלחת המדריכה שלנו נוגה אילן, לשלוט בקבוצה בשקט הנפשי שלה, בחיוך המתמיד, עם הסמיילי הצבעוני התואם את הבגד. בכל בוקר הצליחה ללא מאמץ להעלות צחוקים רמים, לשתף את כולם בשירה ובתרגילים, ולהכין אותנו ליום הבא. כך הצליחה להוציא מהקבוצה אנרגיות חיוביות כדי לזרום ולהנות ביום הבא. בכל יום פינקה אותנו בצ'ופר קטן. בצניעותה האופיינית שזה לא היא, זה נווה אקדמיה. לבסוף אי אפשר שלא לציין את ניסיונה העשיר בהדרכת טיולים, בידע ובבקיאות שלה בכל נושא, העברת החומר, הדיבור השוטף, השפה הקולחת, הפגישות בבוקר בחדר האוכל, וההתעניינות בפרטים הקטנים שהכל ביחד עושה את ההבדל!! בין הצלחה לכישלוןאי אפשר שלא לטעון-חבל שזה נגמר, נוה אקדמיה המשיכו בדרך זאת, זה סוד ההצלחה.

נוה אקדמיה-סוד ההצלחה!!!

חזרנו מטיול של 15 יום מסין המעניינת, הגדולה, והיפה. יש לציין שכול מה שהובטח קויים במלואו, וזה נדיר במקומותינו. יש לציין את התיאום עם המדריך המקומי , הכל זרם מרדת הקבוצה מהמטוס בבייג'ין, ובל ביקור שהיה. לא חיכינו לכרטיסים, לה היה צריך לשאול:איפה,למה ואיך?! אי אפשר שלא לציין את הצלחת המדריכה שלנו נוגה אילן, לשלוט בקבוצה בשקט הנפשי שלה, בחיוך המתמיד, עם הסמיילי הצבעוני התואם את הבגד. בכל בוקר הצליחה ללא מאמץ להלות צחוקים רמים, לשתף את כולם בשירה ובתרגילים, ולהכין אותנו ליום הבא. כך הצליחה להוציא מהקבוצה אנרגיות חיוביות כדי לזרום ולהנות ביום הבא. בכל יום פינקה אותנו בצ'ופר קטן. בצניעותה האופיינית שזה לא היא, זה נווה אקדמיה. לבסוף, אי אפשר שלא לציין את ניסיונה העשיר בהדרכת טיולים בידע ובבקיאות שלה בכל נושא, העברת החומר, הדיבור השוטף, השפה הקולחת, הפגישות בבוקר בחדר האוכל,וההתעניינות בפרטים הקטנים, שהכל ביחד עושה את ההבדל!! בין הצלחה לכישלון אי אפשר שלא לטעון-חבל שזה נגמר, נוה אקדמיה המשיכו בדרך זאת, זה סוד ההצלחה.

השוקדים על מלאכתם בחברת נוה אקדמיה

שוב נוכחנו לדעת כי, אחרי כל טיול מוצלח עומדת חברה מצטיינת המאפשרת למדריכיה עבודה מקצועית נטולת "פספוסים". כך היה בטיול לניו-זילנד 2010 כך הווה בטיול לסין 2011. שילוב להצלחה, שאיננו מובן מאליו, הנה המדריכה אריאלה פלד. מדריכה מקצועית, ידענית במגוון תחומים רב, בעלת יכולת ביטוי וארגון מופתי, ומעל לכל אלה - נתוניה האישיותיים, האדם, החברה שבה. בכל אלה התברכנו ונותר רק לשבח להלל ולברך - את נוה אקדמיה על כל עובדיה ומנהלה בראשם את אריאלה פלד ה - מדריכה את קבוצת המטיילים שזה מכבר הפכו ל"משפחה". נסיים בתקווה ושאיפה לטיול הבא (בהדרכת אריאלה,כמובן).

נסעתם בעבר לטיול עם חברת נווה אקדמיה?

אם כן אשמח לדעת איך היה?

הודו עם נוה אקדמיה

חזרתי מהודו לפני כמה ימים ועדיין איני רוצה ל"נחות" המסע היה ממלא ומהנה ופשוט אין מילים לבטא את מה שהיה ואת ההנאה והסיפוק שהיו לי אז, נווה האקדמיה היא החברה שאיתה מהיום אצא לכל טיול ומסע "שיחקתם אותה" השפע, המלונות הנוחות והשירות שאותה קיבלתי, לא קיבלתי בשום חברה אחרת. ברצוני להוסיף שאנחנו נפגשנו עם קבוצות אחרות שטסו ליעדים אחרים, עם חברות אחרות וכששמעו את מה שקיבלנו ומה עבר עלינו, הבינו את ההבדלים בין החברה שלנו לחברה שלהם."שפו" המשיכו כך, השירות האדיבות והרצון לרצות ולגרום לי כלקוחה להיות שבעת רצון מראה על רצינות ומקצוענות. וכמה מילים על אסנת אלכביר המדריכה שנתנה את נישמתה את כל כולה את הידע העצום שלה את האדיבות הסובלנות בכל רגע בכל שניה הן ביום והן בלילה הן בזמנה איתנו והן בזמנה הפרטי (שלא היה לה בגללנו). אסנת לא חסכה בסיפורים לא בתיאורים לא בתשומת לב ולא בפינוקים וברגושים. נתנה את הכל ועשתה זאת תמיד עם חיוך עם אהבה ועם רצון לתת עוד. אסנת ראתה נגד עיניה את טובת כל אחד ואחד מאיתנו ודאגה לכולנו כאילו היינו כל אחד בנפרד.כשנפרדנו אמרתי לאסנת שאין לי המילים על מנת שאוכל להביע את מה שאני חוויתי איתה ואת מה שהיא ולכן אני מרגישה שכאן המקום להמציא מילים אשר יביעו בדיוק את הערכתי ואת הנתינה של אסנת, גם "למסטה" היא מילה פשוטה מידי תודה תודה תודה

לנו יש רק מילים טובות להגיד על נווה אקדמיה איתם נסענו לדרום ספרד.השבחים הם ללוח הזמנים של החברה עצמה שהיה מדוייק

זכינו במדריך מעולה,אליק בן בסט,מומחה מאין כמוהו לספרד.יחד איתו הגענו לסביליה,טולדו,גרנדה וארמון אלהמברה שבה,גיברלטר,קורדובה ומדריד.הלכנו הרבה וכך גם ראינו הרבה .

וגם קיבלנו גם אם בתשלום הופעת פלמנקו מרהיבה בסביליה.

נהנינו מכל רגע

וממש הצטערנו לחזור

לשמחתי זכינו בעלי ואני להיות בין המרוצים שנסעו עם נווה אקדמיה.הכרותינו החלה בטיול לדרום אמריקה עם המדריך אברהם תש"ח ועד היום לא "נחתנו" למרות שמאז עברו כמעט 3 שנים.הטיולים הבאים היו עם עמי הפנר לסין לוויטנאם וקמבודיה ועל כך אומר שכל מה שאכתוב עדיין לא יוכל לתאר מקצת החוויה והכיף שהיה לנוכיום אנו מתכננים לנסוע לאוסטרליה וניו זילנד תנחשו עם איזו חברה? נכון רק נווה אקדמיה.

לנו דווקא היתה קבוצה קטנה של 19 איש וזה היה מעולה

אביטל,סעו איתם גם לדרום ספרד-מומלץ הן האיזור והן המדריך שהיה  לנו אליק בן בסט

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר