ירח דבש בארה"ב - עזרה

שלום לכולם, אני חדשה בפרום ואשמח לקצת עזרה... אני ובעלי מתכננים את ירח הדבש שלנו לחודש דצמבר. בינתיים, הכנו טיול בן כ-20 יום. מתחילים יומיים במיאמי, משם עולים על קרוז של "קרניבל" ל-7 ימים למערב הקריביים (גרנד קיימן, הודורס, בליז ומקסיקו), חוזרים למיאמי ושוכרים רכב ונוסעים לאורלנדו לעוד 3 ימים, משאירים הרכב שם וטסים לניו יורק ל-8 ימים נוספים (כדי להיות שם בסיילים של קריסמס). למישהו יש המלצות לסיפור הזה? או מידע חשוב שכדאי לדעת? למשל לעניין השכרת הרכב, או קרוז וכו'. תודה לכולם ושיהיה לנו רק שקט!

עזרה בטיול בארה"ב

תחילה מזל טוב על הנישואים.שיט לקאריביים לירח דבש בהחלט יכול להיות נפלא.מכיוון ואת מדברת על חודש דצמבר ולפי הידוע לי זה מזג אוויר טוב להיות בפלורידה ובמיוחד במיאמי ופחות טוב להיות בניו יורק בתקופה זו מבחינת מזג האוויר הייתי ממליץ לכם להקדיש פחות זמן לניו יורק ויותר זמן למיאמי .נסיעה לקיווסט ממיאמי יכול להיות רעיון שתוכלו לקחת בחשבון.פורט לודרדייל עיר מצפון למיאמי יכולה להיות עצירה טובה בדרך לאורלנדו.בכל מקרה לדעתי 8 ימים בניו יורק זה יותר מידיי בשביל 20 יום בארה"ב.

היי שרון - תודה !!!

האם ידוע לך על קרוזים שווים במיוחד היוצאים ממיאמי+ מחירים. מה לעשות בקי ווסט ואיך להגיע. שמעתי אתמול שבקריביים בכלל יש איים מדהימים ולא כדאי להיכבל לקרוז שמכתיב לנו מה לעשות, אלא עדיף להחליט על 2 איים ולעשות שם את הנופש בקלאב מד או בדרך אחרת. מה דעתך? תודה רבה מיכל סער

ראשית כל מזל טוב לזוג המאושר! קבלי המלצה 

אתר האינטרנט המתקדם בעולם להשוואת מלונות, תוכלו להשוות בין כל האתרים המובילים בעולם, למצוא את המלונות הזולים ביותר ולחסוך זמן וכסף בדרך לחופשה הבאה שלכם.

https://goo.gl/OHcdtc

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר