מלון גרידה סיטי

תזהרו מהמלון הזה. אין מיזוג בשטחים הציבוריים (לובי וחדר אוכל) האוכל על הפנים. רחוק ולא נוח להגיע לים.

מלון גרידה סיטי אנטליה

אכן מלון גרוע אבל.. במרחק הליכה קצר נמצא המוזיאון הארכיאולוגי הטוב ביותר בתורקיה ווף הים לא כזה רחוק....ממש בירידה ממלון שרתון ממול רצוי תמיד להכין שיעורי בית .. בברכה חלפה עם הרוח

גרידה סיטי- מלון מזעזע

מלון 4 כוכבים ברמה של 2 כוכבים אין מיזוג נורמלי החום באיזור הגיע ל 40 מעלות..חום בלתי ניסבל. אוכל מקולקל ומסריח כל יום אותו תפריט ..זוועה של אוכל. בבריכה יש במשך כל שעות היום לימודי שחייה של תושבי המקום.. אי אפשר להיות בבריכה עם כל הרעש של הילדים והצפיפות. אין שום תוכנית בידור אפילו לא מוסיקת רקע..שעמום מוחלט.

מלון גרידה סיטי

תזהרו מהמלון הזה. אין מיזוג בשטחים הציבוריים (לובי וחדר אוכל) האוכל על הפנים. רחוק ולא נוח להגיע לים.

הכולל על מלון גרידה סיטי Grida City

שלום לכולם, הייתי במלון הנ"ל לפני כשנה בנופש עם משפחתי. קודם כול בלובי חשוךך נורא בקושי יש מזגןן. עכשיו המעלית שלהם בכלל ללא דלת אתה פשוט נכנס לוחץ על הקומה וזה מתחיל לעלות--מסוכן מאוד. בקשר לאוכל--חראאא! צריך להגיעע ממשש ממש ממש בין הראשונים כדי להספיק לקחת מהמאכל הנורמלי היחידי שהם מקישים שם בערב-> דגים! ותזכרו שיש רק מגש אחד כזה אם פספסתם בעיה שלכם למה המגש הבא יהיה כבר משהו אחר (ובדר"כ לא כשר!) בבוקר גם אין כל כך מה לאכול.. מי שאוהב ריבות וכאלו אז יש סוגים שונים.. תדאגו לילדים תביאו טונה או משהו כזה.. אהה ו..אנחנו הבאנו מנות חמות אבל צריך מים חמים!! ובכדי שימלאו לנו אותם החצופים העיזו לבקש מחיר מופקע שלא זכור לי כרגע! אנחנו אישית היינו בעבר באנטליה לכן ידענו פחות או יותר מקומות לבילוי כמו נהר דודן הפלגה קצרה וכו' מי שלא מכיר כדאי לעשות שיעורי בית למה עובדי המלון לא מבינים מילללהההה באנגלית! אהה יש גם בזאר די יפהה אך יקר לעומת בעבר.. שווה ביקור. אשמח לענות על שאלות נוספות ב- natali_369@walla.com אהה.. הבריככההה: העומק בה אותו דבר לאורך כולהה--וזה עמוק מאוד ויש בריכה קטנה בקושי חצי מטר לתינוקות ויש גם במשך היום לימודי שחייה לילדי האזור שזה תופס את הבריכה. יש גם מין סופרלנד קרוב למלון אפשר ללכת ברגל כניסה לכל מתקם בערך 8 שקל. ליד זה יש קניון די גדול. ויש גם הסעות בחוץ למי שקונה בסופר של הקניון, תעלו וזה יעצור לכם במלון בחינםםםם!!! אה ה"אוטובוסיםף, שלהם צפופים הם מעלים נוסעים בלי לשים לב ולפעמים תמצאו את עצמכם נוסעים עם דלת פתוחה! זהו.. מקווה שעזרתי! (מי שמפונק יש ממול המלון הנ"ל מלונות באיכות גבוהההההה.. אפשר לדעתי להיכנס לשם לבריכה ויחשבו שאתם אורחי המלון רק תדאגו להתלבש יפה!חחח...) יאללה ביי

גרידב סיטי

אנחנו חזרנו ממלון גרידה סיטי אין לצפות המלון לא ברמה של 3 כטכבים המזרונים עם קפיצים קמים כול יום עם כאבי גב. החדרים קטנים לא נוחים. האוכל במלון גרוע ....אין מה לאכול .ללא טעם וללא ריח .אין מבחר .בקיצור לשלם קצת יותר וללכת למלון 5 כוכבים

מלון גרידה סיטי

גרידנ סיטי - גועל נפש

חזרתי מהמלון רק אתמול, היחס מחפיר, הגענו למלון בשעה 7 בבוקר, ביקשנו כוס מים ואמרו לו שזה אקסטרא ונשלם בבר (בושה למארחים הטורקים הרי בכל חנות מסריחה מציעים לנו כוס תה) אין שתיה (מים) בחדר האוכל בארוחת ערב, לא נתנו לנו להעלות בקבוקי שתיה לחדר. כמובן שעשינו זאת בהסתר. האוכל כמעט ולא משתנה מיום ליום. אין צוות בידור בבריכה, חדר הכושר המפורסם אינו פעיל כמו כן הג'קוזי והסאונה, נמצאים במרתף ואינם פעילים. בקיצור זהו מלון לשהות של לילה אחד כמעבר בין מקומות.

גרידה סיטי

חזרתי מהמלון אתמול..כמו שאמרו אין כמעט מזגן בשטחים של הלובי ובחדר אוכל,בקושי יש תאורה ... ניסו לעשות אותו "מלון רומנטי " עם חוסר התאורה... החדר היה נקי בצורה חלקית ....זא מצאתי שאריות של דברים מתחת למיטה... האוכל לא להיט בכלל,ויש שם גם מלצר אחד ממש מציק,הוא מסתכל עליך כל הזמן וכשאתה בקושי מסיים הוא לוקח לך את הצלחת עם הסכום ואתה שוב לצריך להביא צלחת חדשה,זה ממש מציק שיושבים לך על הראש כשאתה אוכל... המיטות קשות מידי או רכות מידי ושוקעים בהן... הם הביאו לי מיטה מתקפלת כמו של הצבא...ממש חוצפה... בסך הכל זה מקום בשביל לישון בו,לא מעבר..... ובטח לא רמה של 4 כוכבים

הכולל על מלון גרידה סיטי Grida City

שלום לכולם, הייתי במלון הנ"ל לפני כשנה בנופש עם משפחתי. קודם כול בלובי חשוךך נורא בקושי יש מזגןן. עכשיו המעלית שלהם בכלל ללא דלת אתה פשוט נכנס לוחץ על הקומה וזה מתחיל לעלות--מסוכן מאוד. בקשר לאוכל--חראאא! צריך להגיעע ממשש ממש ממש בין הראשונים כדי להספיק לקחת מהמאכל הנורמלי היחידי שהם מקישים שם בערב-> דגים! ותזכרו שיש רק מגש אחד כזה אם פספסתם בעיה שלכם למה המגש הבא יהיה כבר משהו אחר (ובדר"כ לא כשר!) בבוקר גם אין כל כך מה לאכול.. מי שאוהב ריבות וכאלו אז יש סוגים שונים.. תדאגו לילדים תביאו טונה או משהו כזה.. אהה ו..אנחנו הבאנו מנות חמות אבל צריך מים חמים!! ובכדי שימלאו לנו אותם החצופים העיזו לבקש מחיר מופקע שלא זכור לי כרגע! אנחנו אישית היינו בעבר באנטליה לכן ידענו פחות או יותר מקומות לבילוי כמו נהר דודן הפלגה קצרה וכו' מי שלא מכיר כדאי לעשות שיעורי בית למה עובדי המלון לא מבינים מילללהההה באנגלית! אהה יש גם בזאר די יפהה אך יקר לעומת בעבר.. שווה ביקור. אשמח לענות על שאלות נוספות ב- natali_369@walla.com אהה.. הבריככההה: העומק בה אותו דבר לאורך כולהה--וזה עמוק מאוד ויש בריכה קטנה בקושי חצי מטר לתינוקות ויש גם במשך היום לימודי שחייה לילדי האזור שזה תופס את הבריכה. יש גם מין סופרלנד קרוב למלון אפשר ללכת ברגל כניסה לכל מתקם בערך 8 שקל. ליד זה יש קניון די גדול. ויש גם הסעות בחוץ למי שקונה בסופר של הקניון, תעלו וזה יעצור לכם במלון בחינםםםם!!! אה ה"אוטובוסיםף, שלהם צפופים הם מעלים נוסעים בלי לשים לב ולפעמים תמצאו את עצמכם נוסעים עם דלת פתוחה! זהו.. מקווה שעזרתי! (מי שמפונק יש ממול המלון הנ"ל מלונות באיכות גבוהההההה.. אפשר לדעתי להיכנס לשם לבריכה ויחשבו שאתם אורחי המלון רק תדאגו להתלבש יפה!חחח...) יאללה ביי

uouu

איזה חוויה לא נעימה!! כמה כוכבים היה המלון הזה? אני תמיד דבר ראשון מחפשת מלונות כשרים, ואז אני בודקת כמה כוכבים..פחות מ3 זה בעייתי!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר