עשיתי קעקוע ביום חמישי, טיפלתי בו בדיוק בהתאם להוראות, יש גלד על הפצע אבל

הוא רגיש למגע, וקצת כואב לגעת בו, והאזור מסביב אדום ודלקתי. זה נורמלי? להתחיל להלחץ?

אם אפשר עוד פרטים בבקשה

שלום Amberrr וברוך/ה הבא/ה לפורום :-). קודם כל - מזל טוב על הקעקוע, מה הדוגמה אם אפשר להתעניין? קעקוע מחלים מתאפיין בדרך כלל באדמומיות על הקעקוע וסביבו בשבוע הראשון (לעיתים פחות כמובן ולפעמים טיפה יותר). רמת האדמומיות והנפח תלויה במיקום הקעקוע, בגודל שלו וכמובן בצורה בה עבד המקעקע. אם אפשר להוסיף פרטים אלו זה יועיל. שאלה נוספת היא האם יש מוגלה על איזשהו אזור בקעקוע? האם האדמומיות המוגזמת מתרכזת באזור מסויים בקעקוע שצבוע בצבע ספציפי רק לו? הנוקש/ות של העור היא הגיונית והאודם גם, השאלה היא לפי מה שפטת כי המקום סובל מאינפקציה? האם יש כתמי מוגלה באיזורים מסוימים בקעקוע? באיזה משחה את/ה מטפל/ת? כמה פעמים ביום? אינפקציה מתפתחת גם אם לא שמעת להוראות הטיפול ולא שמרת על הקעקוע בסביבה נקייה. אם האדמומיות קשה ויש מוגלה אז יש לפנות לרופא. אם אינך בטוח/ה במצב תמיד משתלם לקפוץ למקעקע ולשאול אותו מה דעתו - אחרי הכל אם התקעקעת אצל איש מקצוע הוא יוכל להעריך את המצב הכי טוב לפי מראה הקעקוע. אשמח לשמוע תשובות לשאלות ואם ביקרת אצל רופא או מקעקע לשמוע מה קורה. :-) אפרת

תודה, זה פרפר סגול על פרחים ורודים עם קצת עלים ירוקים, על הישבן

אני אצלם ואשים את זה כאן, ברגע שאוכל. ואין שם מוגלה, יש גלד וזה אדום וכואב למגע בקעקוע וגם קצת מסביב. והכאב והאדמומיות הם אחידים. אני שמה ביפאנטן פלוס, שלושה-ארבע פעמים ביום. המקעקע קצת רחוק. חשבתי ללכת לרופא אם זה יחמיר, אבל בינתיים זה נשאר באותו מצב. הבעיה שאין שום סיכוי שרופא המשפחה שלי ראה אי פעם קעקוע מקורב, ואין לי מושג איך הוא יתייחס אליו. רציתי לדעת אם זה מצב נורמלי ושאני פשוט צריכה לחכות בסבלנות או שאני צריכה להלחץ. תודה על העזרה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר