שכחתי לגמרי לשים תמונה

האמת ששכחתי מזה לחלוטין (אני כבר אומרת לעצמי להתבייש) אבל יש לי תמונות של הקעקוע הצבוע שלי בעורף :-) אני לא יודעת מי מכם זוכרים את הסיפור העצוב של האינפקציה על הקעקוע הלבן שהיה לי בעורף... בכל מקרה - בתור מנהלת קהילת קעקועים החלטתי לשמש דוגמה רעה ולא לטפל יפה בקעקוע שלי שעשיתי בעורף. כמו שצריך קיבלתי את מה שהגיע לי: אינפקציה מגעילה לחלוטין. זה מה שקורה כשעושים קעקוע בעורף וישנים כמו חורנים עם שיער פזור... פשוט בושה. אבל מאז גדלתי והתבגרתי (בלפחות חודשיים) וכיפרתי על הטעות בלעשות בדיוק על הכוכב החצי לבן שהיה לי כוכב חדש כחול ויפה :-) התמונות מוצגות לראווה! הפעם טיפלתי בו יפה אבל אני חייבת להזהיר שזה מאוד קשה לבעלי שיער ארוך לטפל בקעקוע באזור זה. מה גם שהעובדה שהעורף הוא אזור מעוצבב במיוחד גרמה לי לסבל נוסף בהחלמה הקשה, אבל זה בעיקר עקב רגישות אישית שלי לפגיעות בעור (מתי כבר אני אבין שזה לא בשבילי... :-). זהו. התמונות לרשותכם. תהנו, אפרת

טוב שהכל בא על מקומו בשלום..

מי המקעקע? (נראה כואב לחלוטין)..

זו שאלה קצת בעייתית.

כצו שכבר הסברתי בעבר, אני באופן אישי מעדיפה שלא לחשוף את המקעקעים הישראליים אצלם אני עושה קעקועים, זה פשוט כדי לשמור על אובייקטיביות הפורום מאחר ויש אנשים הרואים בדעה שלי כהמלצה. מקווה שמצב זה יוכל להשתנות בזמן זה או אחר אך לצערי זהו המצב כרגע. מכיוון שלא מדובר בקעקוע גדול מידי והעיצוב שלו אינו מתוחכם במיוחד אני מאמינה שזה יוכל לעבור בשלום. בנוגע לכאב... זה אומנם לא קעקוע גדול אבל תהיי בטוחה שהרגשתי כך אלפית שנייה בעשייה שלו, בעיקר מאחר ומדובר בפעם שנייה תוך זמן קצר על אותו המקום. :-) לילה טוב, אפרת

שכחתי לגמרי לשים תמונה

האמת ששכחתי מזה לחלוטין (אני כבר אומרת לעצמי להתבייש) אבל יש לי תמונות של הקעקוע הצבוע שלי בעורף :-) אני לא יודעת מי מכם זוכרים את הסיפור העצוב של האינפקציה על הקעקוע הלבן שהיה לי בעורף... בכל מקרה - בתור מנהלת קהילת קעקועים החלטתי לשמש דוגמה רעה ולא לטפל יפה בקעקוע שלי שעשיתי בעורף. כמו שצריך קיבלתי את מה שהגיע לי: אינפקציה מגעילה לחלוטין. זה מה שקורה כשעושים קעקוע בעורף וישנים כמו חורנים עם שיער פזור... פשוט בושה. אבל מאז גדלתי והתבגרתי (בלפחות חודשיים) וכיפרתי על הטעות בלעשות בדיוק על הכוכב החצי לבן שהיה לי כוכב חדש כחול ויפה :-) התמונות מוצגות לראווה! הפעם טיפלתי בו יפה אבל אני חייבת להזהיר שזה מאוד קשה לבעלי שיער ארוך לטפל בקעקוע באזור זה. מה גם שהעובדה שהעורף הוא אזור מעוצבב במיוחד גרמה לי לסבל נוסף בהחלמה הקשה, אבל זה בעיקר עקב רגישות אישית שלי לפגיעות בעור (מתי כבר אני אבין שזה לא בשבילי... :-). זהו. התמונות לרשותכם. תהנו, אפרת

אחת הסיבות...

שאני מפחד לעשות קעקוע היא בגלל העור הרגיש שיש לי.... אני מת לעשות, אפילו בחרתי כבר ציור (אני חושב...) אבל אני מפחד.... שבוע שעבר מקרם לחות התקלף לי העור...והתלבשה פטרייה.... סתם שתדעו...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר