אתה לא לבד...

שנייה אחרי שמסבירים לי איפה נמצא כל פירס אני מוצאת את עצמי מתבלבלת, אני כבר וויתרתי מזמן... טרגוס הליקס - הכל בלאגן :-) מה שחשוב הוא אם זה יושב יפה. בקיצור - לצערי אני לא אוכל לסייע לך בעניין אבל יש לי הרגשה שאם תשים את אותה השאלה בדיוק בפורום האח שלנו תקבל תשובה ציורית ומפורטת :-) צירפתי לינק להודעה (ותשאל כי אני מתביישת כבר לשאול אחרי שהסבירו לי כ"כ הרבה פעמים).... אפרת

מורה נבוכים

מסתבר שבמאמר "כיצד נחררה נכון?! חלק ב'" יש הסבר לא רע לגבי כל המושגים האלה. ספיירלז גם אמר שיעלה בעתיד מילון מושגים קתצ יותר מסודר לרווחת הקלולסים ביננינו (כמוני, למשל). אז תודה רבה לנועס וספיירלז, ואל תדאגי - אני לא אספר שאת שלחת אותי לשם ;-) אדיוס, אלון כבר לא כ"כ קלולס

האמת שאני מתביישת בעצמי שלא זכרתי שה כתוב שם

אבל נו - עשית טיול וצברת חוויות :-) גם זה לטובה... אפרת המתביישת

אפשר גם לרשום? :(... :)

אז ככה: קעקועים: - שרוול חצי רגל ימין Traditional - שרוול יד ימין (פארודיה על הטענה הרווחת שמיבנים עתיקים נבנו בידי חייזרים... יש שם גם 32 ספירלות...) - שלוש עבודות בחזה (משולש, ריבוע ועיגול... בתוך העיגול מגן דויד נוסח סיילור ג'רי קולינס... תמונה בקרוב) - עבודת גב (קוים גמורים בלבד) בתהליכים... של עץ החיים של המאיה - כתף שמאל הדמות של ג'אמירוקואיי בתוך ספירלה (למישהו יש בעיה אם זה???!!!) - זרוע שמאל הבונג'י של פודו מייו (בונג'י - כתב יפני שנלקח בחלקו מהסנסקריט ההודי ומשמש בד"כ לסימון דתי ו/או מסורתי) ובתוכו יש דג קרפיון יפני קלאסי (קויו) - לאורך זרת שמאל שלי וכף היד (רק בצד החיצוני) עיטור בסגנון פןלינזי... - ירך ימין שלי רפרודוקצייה חדשה לעליסה בארץ הפלאות... הצייורים הם מהספר המקורי, עברו שינוי סגנון, והסיפור קיבל תפנית שונה... (תמונה מצורפת) - מותן שמאל............ קעקוע קטן שדורש קאוור, אחד הראשונים שלי... בקרוב, סיום עבודת הגב (כבר מעל לשנתיים אני דוחה) וקאוור למותן... פירסינג: - ספטום 5מ"מ (בקרוב 6)\ - שני האוזניים הרחבות "1 (25מ"מ) - לשעבר, לברט 10מ"מ (נשאר חור גדול, לכן ראוי לציין כשינוי גוף, לא?!) - פטמה 5מ"מ (השנייה עברה חוויה לא נעימה, העגיל יוחזר בקרוב) - פרינס אלברט 5מ"מ.... אחד העגילים הכי מומלצים (לגבר) בעבר היה גם אמפאלאנג... מומלץ מא-א-א-אד (לעינוג האישה) בקרוב, החזרת העגיל בפיטמה השנייה, הרחבת הספטום ל-6מ"מ.... הלברט בטוח יחזור בשלב מסויים ובעוד כשבועיים הפאדה 2.4מ"מ... מספיק בינתיים... לא?!

גם לי יש!!

גב התחתון ממש מעל החריץ כוכב הצפון בתיכנון עוד קעקוע לא ידוע איפה ולא ידוע איזה ופירסינג בקרוב בפופיק ואולי גם בגבה

* * * לכולם: מה יש עליכם? * * *

הרבה זמן כבר לא עשינו ת'רד שמתאר בדיוק מה יש ולמי, וחוץ מזה - יש אנשים שחידשו, הוסיפו והסירו... אז יאלללה: מה יש עליכם? קעקועים? פירסינג? כמה? למה? איפה? איך? אני אתחיל (ברוח ההתנדבות ובתודות לטל שהעלה את הרעיון): יש לי שישה קעוקעים. הם ממוקמים בצאוור, זרועות, רגל שמאל ומותן. תמונה של הקעקוע ברגל אפשר לראות בלינק הבא: http://www.geocities.com/wallatattoos/ut_venux01.html וצירפתי תמונה של הצוואר. לא ממש רואים אותו כרגע - הוא יותר נראה כמו scarification אז הנה תמונה של תקופת ההחלמה הנוראית והמודלקת שהייתה לי... זה כל מה שיש לי לעת עתה :-) שלכם, אפרת

נכון לעכשיו ...

נכון לעכשיו אני בעל גאה של שני פירסים לברט וגבה עם תכנון לעתיד הממש קרוב לעגיל בלשון ... בעסקי הקעקועים אני בינתיים בתול , למרות שיש גם תוכנית רצינית לתווך הקרוב ... לו הייתי רוטשילד ...

אז בגאווה, אני מקוה שהייתי הראשון שקרא... ברוכה הבאה!!!

לי יש:(טםטםטםטם)

ביינתיים רק פירסים,קעקוע מתוכנן לעוד 6חודשים...(כתבתי עליו כבר,גוזל ציפור חמודון לאלה) פירסיי החמודים: פירס באף(בכוונה,לא נזם,אלא פירס,כי נעשה עם מחט כמו כל פירס אחר,וגם העגיל הוא עגיל מיוחד)-----======מהיום!!!!!!=====------ פופיק(שאני מאוד אוהבת) אאוט טארגוס שפתחתי חזרה היום,ו5עגילים נוספים באיזורי התנוך,שניים מהם "מורחבים"בהרחבה פיצפונת בעובי של עגיל של הלשון... עבר:לשון...הורד מהר מאוד מטעמי אינפקציה.

האמת שאני מתביישת בעצמי שלא זכרתי שה כתוב שם

אבל נו - עשית טיול וצברת חוויות :-) גם זה לטובה... אפרת המתביישת

באמת תתביישי!!!!! (לקוראים המזדמנים: נזיפה באפרת, פלוס בונוס!!)

הרכיני ראשך בבושה. שעות אני יושבת על המאמרים האלו, והיא אפילו לא זוכרת אותם!!! ויתרה מזאת, אפילו לא טורחת לזכור את ההבדל בין הליקס לטראגוס. גרררר.... סתם מותק, את יודעת יודעת שהכל מאהבה. אקיצר, יפתי שלי, וכל יפי ויפות הפורום: עכשיו יש בפורום בודי פירסינג מילון חדש דנדש לשמות של פירסינגים ועוד כלמיני דברים אחרים הקשורים לחירורים (מהליקס, דרך הנסיך אלבט, ועד ל CBR ונסיגת חניכיים). הכל נמצא בחלק של המאמרים של הפורום, ולעצלנים מביניכם, הנה לינק. תקראו ותהנו, והכל באדיבות הצוות המעולה של פורום בודי פירסינג: ספיירלז, הפירסר המהולל, ואמתכם הנאמנה נועס, אני.

* * * לכולם: מה יש עליכם? * * *

הרבה זמן כבר לא עשינו ת'רד שמתאר בדיוק מה יש ולמי, וחוץ מזה - יש אנשים שחידשו, הוסיפו והסירו... אז יאלללה: מה יש עליכם? קעקועים? פירסינג? כמה? למה? איפה? איך? אני אתחיל (ברוח ההתנדבות ובתודות לטל שהעלה את הרעיון): יש לי שישה קעוקעים. הם ממוקמים בצאוור, זרועות, רגל שמאל ומותן. תמונה של הקעקוע ברגל אפשר לראות בלינק הבא: http://www.geocities.com/wallatattoos/ut_venux01.html וצירפתי תמונה של הצוואר. לא ממש רואים אותו כרגע - הוא יותר נראה כמו scarification אז הנה תמונה של תקופת ההחלמה הנוראית והמודלקת שהייתה לי... זה כל מה שיש לי לעת עתה :-) שלכם, אפרת

אז ככה...............

על האצבע הרביעית של כף יד שמאל טבעת העשויה שתי רצועות משתלבות לסירוגין. ביד ימין מספר צעדי חתול המתחילים לפני שורש כף היד ומגיעים עד לאיזור שבין האגודל לאצבע המורה באספקט של גב כף היד. בגב בין השכמות דרקון טרייבל. כולם בצבע שחור.

לי יש:(טםטםטםטם)

ביינתיים רק פירסים,קעקוע מתוכנן לעוד 6חודשים...(כתבתי עליו כבר,גוזל ציפור חמודון לאלה) פירסיי החמודים: פירס באף(בכוונה,לא נזם,אלא פירס,כי נעשה עם מחט כמו כל פירס אחר,וגם העגיל הוא עגיל מיוחד)-----======מהיום!!!!!!=====------ פופיק(שאני מאוד אוהבת) אאוט טארגוס שפתחתי חזרה היום,ו5עגילים נוספים באיזורי התנוך,שניים מהם "מורחבים"בהרחבה פיצפונת בעובי של עגיל של הלשון... עבר:לשון...הורד מהר מאוד מטעמי אינפקציה.

אאוט טראגוס- הכוונה לאנטי טראגוס?

כזה? (תמונה לקוחה מBME*)

יכול להות שהיא מתכוונת לsnug...

לקוח מBME

באמת תתביישי!!!!! (לקוראים המזדמנים: נזיפה באפרת, פלוס בונוס!!)

הרכיני ראשך בבושה. שעות אני יושבת על המאמרים האלו, והיא אפילו לא זוכרת אותם!!! ויתרה מזאת, אפילו לא טורחת לזכור את ההבדל בין הליקס לטראגוס. גרררר.... סתם מותק, את יודעת יודעת שהכל מאהבה. אקיצר, יפתי שלי, וכל יפי ויפות הפורום: עכשיו יש בפורום בודי פירסינג מילון חדש דנדש לשמות של פירסינגים ועוד כלמיני דברים אחרים הקשורים לחירורים (מהליקס, דרך הנסיך אלבט, ועד ל CBR ונסיגת חניכיים). הכל נמצא בחלק של המאמרים של הפורום, ולעצלנים מביניכם, הנה לינק. תקראו ותהנו, והכל באדיבות הצוות המעולה של פורום בודי פירסינג: ספיירלז, הפירסר המהולל, ואמתכם הנאמנה נועס, אני.

ווהו! תודה

אפרת - damn... נועס עלתה עלינו... ידעתי שהפה הגדול שלי יכניס אותי לצרות יום אחד... אדיוס, פה גדול מכה שנית
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר