קעקוע של ברקוד..

אפשרי לעשות קעקוע של ברקוד? חלק אומרים שאפשר.. חלק שאי אפשר בגלל הקווים.. אני אישית לא מבינה מה בדיוק הבעיה... אז למומחים שמבינים ועושים קעקועים... אפשרי או לא???

לא עד כמה שאני יודעת.

אין שום מניעה טכנית לעשות קעקוע של ברקוד. קווים שחורים יש ברוב הקעקועים ולא צריכה להיות בעיה לעשות אותם גם בקעקוע שבצורת ברקוד. אגב- יש כ"כ כהרבה אנשים שעשו קעקועי ברקוד כך שאני יכולה לומר זאת על בטוח :-) בהצלחה, אפרת

כדי

לעשות ברקוד של משהו כמו שוקו בשקית או כל דבר אחר הקווים באמת צריים מדויקים. היה סיפור כזה שאחד עשה ברקוד של שוקו והוא רצה לבדוק אם זה באמת עובד. אז הוא העביר את הברקוד שלו דרך המכונה ויתא מכשיר טלפון ב70 דולר. בטח המקעקע עשה קו אחד יותר מידי עבה או משהו כך שהברקוד לא היה מה שהוא רצה. ברקוד שך סתם קווים לא צריכה להית בעיה.

האמת שיש לי כבר את הברקוד... זה תאריך הלידה שלי

הורדתי תוכנה BARCODE MAGIC ואפשר ליצור איזה ברקוד שרוצים עם מספרים ואותיות אז עשיתי את היום הולדת שלי עם רשי תיבות של השם שלי... ואני רוצה לקעקע אותו בעורף... הברקוד יצא נחמד רק שאמרו לי שאי אפשר בגלל הקוים הישרים... אבל טוב לדעת שאפשר! עכשיו אני רק צריכה קצת אומץ כדי סוף סוף ללכת על זה!!

אני מצטערת, אבל אני חייבת לשאול שני דברים:

קודם כל נתחיל בכך שעורף הוא מקום בעייתי, בעיקר לקעקוע ראשון. לא מבחינת כאב (למרות שאכן מדובר באזור כואב) אלא יותר מבחינת העובדה שזהו איזור שקשה להסתיר אם את בעלת שיער קצר (עכשיו או בעתיד) או אם תהיי מעונינת לאסוף את השיער. קעקועים במקומות שאינם מוסתרים לא מתקבלים באהדה בכל מקום ועלולים להגביל אותך בעתיד בלמצוא כל מיני דרכים שונות ומשונות להסתירם כשאת הולכת לבנק לבקש הלוואה או כשאת ניגשת לראיון עבודה. זה קל היום לבוא ולאמר שלא אכפת לנו מאף אחד ומי שלא רוצה אותנו כמו שאנחנו לא מגיע לו... הייתי מסכימה עם זה רק שהבנק למשל לא רוצה ולא ממש צריך אותי ואני פה בעמדת הנזקקת לשירותיו, וכך זה יהיה עד למצב בו אוכל לומר לעצמי שאני באמת לא תלויה באף גוף ומבוססת לחלוטין. זהו פשוט שיקול שחייבים לחשוב עליו לפני הקעקוע. שאלה שנייה היא שכזו, קעקוע של ברקוד על העורף הוא קעקוע שנעשה כבר אינספור פעמים ברחבי העולם - חוסר המקוריות הזו לא מטרידה אותך? קעקוע הוא הרי ביטוי גרפי חיצוני של מה שיש בפנים, לא מטריד אותך לחשוב שהדרך שלך להותיא את מה שבתוכך החוצה היא דרך שלקחו כל כך הרבה אנשים? אני לא מנסה חס ושלום להניע אותך מרצונך אלא פשוט להעלות לך כמה שיותר מחשבות ותהיות בראש כדי שכשתעשי את המעשה את תהיי בטוחה במאת האחוזים שהוא אכן הדבר הנכון לעשות. ואני בהחלט, בשום פנים ואופן לא מתכוונת לפגוע. דבר אחרון - תסתכלי על תיק העבודות של המקעקע שאת רוצה שיקעקע אותך וחפשי בשאר העבודות שלו פרטים ונקיון עבודה, וגם תסתכלי על הקווים שלו בעבודות אחרות. תראי שהקווים עצמם לא נראים כאילו מישהו צייר אותם ביד רועדת אלא חלקים ויפים. כך תדעי שאת יכולה לסמוך על העבודה שלו. אשמח לתגובתך, אפרת

תשובה

מבחינת מקוריות זה לא מפריע לי שיש את הקעקוע להרבה אנשים, אני נורא אהבתי את הברקוד ולכן אני רוצה לעשות אותו. ה"פחד" שמנע ממני עד היום לעשות אותו זה אכן מה שאמרת בקשר לעבודה והכל אבל מקום הקעקוע נראה לי פשוט כל כך אידאלי לקעקוע כזה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר