בחירות!!! והפעם קרב אירופאי - אנגליה:הונגריה

שוב יום חמישי ושוב אנחנו במערכת בחירות חדשה! והיום כאמור, הבחירות מתרכזות באירופה, יש לנו הפעם שני מקעקעים מוכשרים ביותר, אומנים בנפשם ובעלי סגנון אישי מאוד ומיוחד. מה שמייחד את הבחירות הפעם הוא השוני התהומי בין שני האומנים בסגנון וברקע. אז את מי יש לנו הפעם? מאנגליה יש לנו את Bugs. באגס הוא אומן מאוד מאוד מעניין ומיוחד. הקעקועים שלו וגם שאר האומנות שלו הם בסגנון ארט דקו עד קוביסטי ואין ספק שהוא בולט בייחודו. מה שעוד הופך אותו למעניין היא ההתפתחות שלו בעולם הקעקועים. עוד מלפני עשור ואפילו יותר הוא היה בין המקעקעים היחידים שהוציאו עבודות איכותיות, לפני 10 שנים לא היו יותר מידי מקעקעים שהיו מסוגלים להציע איכות ובאגס, פול בות' פיליפ לו ועוד מספר מובחר של אומנים היו בצמרת לבדם. עד כמה שזה נראה לא בהגיוני בעברו באגס היה עושה בעיקר עבודות פנטזיה ושחור אפור והעבודות שלו מעטרות את מגזיני הקעקועים השונים והסצינה כולה כבר למעלה מ-10 שנים. האתר בו ניתן לראות את תיק העבודות של Bugs: http://www.bugsart.co.uk מהונגריה יש לנו את מיודענו בוריס. אין ספק שבוריס הוא אחד מהאירופאים הבולטים ביותר בתקופה האחרונה ובלי ספק המקעקע המפורסם ביותר מהונגריה. בוריס הביא את אומנות הפנטזיה בקעקועים לרמות חדשות שלא נראו עדיין. גם בעבודות הצביעה והשחור אפור שלו אפשר לראות את הרקע האומנותי הציורי המעולה שלו, העומק שהוא נותן לדמויות ולקעקועים הוא בלתי נתפס והאפקטים שהוא יוצר עם הצבעים הוא מדהים. האתר בו ניתן לראות את תיק העבודות של Boris: http://www.boristattoo.zalaszam.hu כרגיל צירפתי שני קבצים להודעה, באחד שתי תמונות של עבודות של באגס ובשני שתי תמונות של עבודות של בוריס. את מי אתם מעדיפים??? מי יהיה הזוכה בין שני ענקי הקעקועים האלה???? סקרנית מתמיד, אפרת

המממ....

הייתי בוחר בבוריס אם אלה היו המקעקעים היחידים בעולם משום מה אני לא מצליח להתחבר לאף אחת מהעבודות של השניים... לא יודע אולי יש לי איזה משהו עכשיו בראש... לא קרה לי שלא הצלחתי להתחבר לאף עבודה של איזהשהוא מקעקע...אני ינסה שוב בבוקר אולי זה מה שישפיע... :)) ( למרות שלא ניראה לי) לילה טוב לכולם Dalida is F***ing tired

לא שוב ...

אני לא מצליח לבחור ביניהם ... אבל הפעם אני לא אשים פתק לבן ... נראה לי שאנגליה לוקחת בטיפ-טיפה ... יש לבאגס סגנון נורא מיוחד שנותן קצת מעבר לציור (המאוד מרשים גם כן) של בוריס. אני חושב שאפשר למצא יותר משהו אישי ויצירתי בבאגס על פני העבודות המדהימות של בוריס. בעצם אני מצביע למה שמתאים יותר בתור קעקוע והאומנות מאחוריה ... אל מול מה שמתאים יותר כציור שעומד בפני עצמו.

לאחר התלבטות קשה ודיונים חריפים בין יושבי הבית

אני בוחרת בבאגס. יש לו קו שונה וייחודי, אני מאוד אוהבת צורות גיאומטריות עם קווים ישרים (מזל בתולה, לא?), העבודות שלו יותר מיוחדות, הנושאים יותר מעניינים, והביצוע (לפי דעתי לפחות) מדהים ומעניין. לא שאני מזלזלת חלילה במר בוריס המכובד, אבל אני ממש לא אוהבת את הסגנון שלו, וגם לא את הנושאים שהם די נדושים. יש בו ריאלסטיות מוגזמת, שזה בול מה שאני שונאת. נועס

בוריס נבחר.

אני ממש לא יכול להצביע למה בדיוק הוא, אבל הקעקועים שלו הרבה יותר ראליסטים משל באגס מה שנותן לו אצלי קרדיט. ושלא תבינו לא נכון באגס לא יוצא אצלי בתור אומן שהוא שיא הזול, אני מכבד אותו מאוד, אבל בוריס לוקח. אני מצרף תמונה מהפתח של הסטודי של באגס בקמדן טאון בלונדון, ניתן לראות בהמשך גם את cold steel למי שמכיר

Hail, hail to England

נמנע

טוב , זה הולך ככה : בוריס הוא ריאליסט שעובד בצורה ממש מדהימה ומדויקת (וכאמור יש לי רגישות לפרטים) אבל הוא עושה סגנון ידוע וצפוי שיש עוד כמה וכמה מקעקעים שעושים אותו ומצד שני יש באגס שעושה סגנון אומנותי להחריד עם ים של חותם אישי אבל לא הייתי עושה אצלו עבודה (פשוט לא מתחבר לסגנון הזה) מה שמשאיר אותי באמצע . אם הייתם ממש מתעקשים , נראה לי שהייתי בוחר בבאגס , עולם הקעקועים פשוט צריך יותר אנשים כאלה (שלא יבינו אותי לא נכון , צריך גם אנשים כמו בוריס , פשוט יש כבר כמה) לשניהם אגב יש שמות ממש מגניבים :-)

ומה הבחירה שלי?

באגס!!! וזה מוזר כי בדיוק שבוע שעבר הראתי לאמא שלי עבודות שלו שממש אהבתי. אני חושבת שהעבודות שלו יותר חופשיות ולא כמו שאר עולם הקעקועים. מה גם שהעבודות שלו מזכירות לי עבודות של פיקיסו שאני ממש אוהבת. צירפתי 2 עבודות שאהבתי. יש לי רק בעיה קטנה איתו,הרקע מנוגד לדמות המרכזית במידה רבה מדי.. אבל זו דעתי הצנועה.

בוריס בוריס ועוד בוריס

עד כמה שאני מעריכה יוצרים ואמנים מקוריים כמו באג .. בוריס פשוט לוקח בגדול והוספתי את הקעקוע שפשוט גרם לי להגיד גם אני רוצה!!!! המיקום הגאוני ההתאמה מיאו!!

הבחירה שלי

היא בוריס. יש לי בעיה עם באגס, והיא העובדה שכל הסגנון שלו כולו מבוסס והתפתח מסגנון של אומנית אחד בלבד והיא ציירת מוכשרת עד מאוד בשם תמרה דה למפיקה. מי שיצא לו להיכנס לגלריה שלה הנמצאת ברשימת הלינקים לאתרים אומנותיים שאתר הגלריות וודאי שם לב לדמיון הרב בין עבודותיו של באגס לציוריה של הציירת. אני מאוד מכירה ואוהבת את העבודה שלה וההשפעה החזקה עבלתי ניתנת להפרדה בין העבודה שלה ל"ייחוד" של באגס קצת מעכירים על אווירת המקוריות שאותה הוא מנסה ליצור. כדוגמא אני מצרפת תמונה של קעקוע שהוא עשה לפני כשנה - הדמיון צועק החוצה. באופן כללי - בעבודתו של באגס כיום אני מוצאת יותר מוטיבים עיצוביים שלא מתאימים לדעתי לעבודה על גוף, אין ספק שמדובר באדם מוכשר אבל אני לא הייתי מתקעקעת אצלו. יש לו כמה וכמה עבודות שהן מאוד יפות מאוד בעיני אבל פשוט קשה לי איתו. הנה שתי גלריות של Tamara De Lempicka: http://www.museummasters.com/pages/lempicka.html http://www.paloma.ca/gallery.html בנוגע לבוריס, את הערצתי הכנה לבחור כבר ציינתי כמה וכמה פעמים בפורום, ההבנה המדהימה שלו של צבעים מראה על יכולות גבוהות והאיכות של העבודות שלו מדהימה אותי בכל פעם מחדש. יום יבוא ויהיה לי סורק ואני אוכל להדהים אתכם בכמה קעקועים שלא ייאמנו שעושה הבחור שלצערי מפורסמים רק במגזינים ולא נמצאים באתר. זוהי דעתי (שכרגיל נמצאת במיעוט), אפרת

לא שוב ...

אני לא מצליח לבחור ביניהם ... אבל הפעם אני לא אשים פתק לבן ... נראה לי שאנגליה לוקחת בטיפ-טיפה ... יש לבאגס סגנון נורא מיוחד שנותן קצת מעבר לציור (המאוד מרשים גם כן) של בוריס. אני חושב שאפשר למצא יותר משהו אישי ויצירתי בבאגס על פני העבודות המדהימות של בוריס. בעצם אני מצביע למה שמתאים יותר בתור קעקוע והאומנות מאחוריה ... אל מול מה שמתאים יותר כציור שעומד בפני עצמו.

שאלת מקוריות

אתה עדיין שיכול לראות בבאגס מקורי ומיוחד אחרי שאתה מסתכל על העבודות של הציירת שפועלה היה בתקופת הארט דקו, תמרה דה למפיקה? אני יודעת שהרבה זוקפים לזכות באגס את המקוריות. אין ספק שהוא הראשון שפיתח את הסגנון והפך אותו לדבר היחיד שהוא עושה אבל קעוקעים של ציורי תמרה דה למפיקה התקיימו בסצינה עוד לפניו. הוא פשוט לקח את הסגנון שלה ואימץ אותו (לפחות לדעתי). ללינקים לגלריות של הציירת ולקעקוע נוסף של באגס שאין באתר שלו אתה מוזמן לבקר בהודעה שלי בה אני מפרטת את הבחירה שלי (כמה הודעות למעלה...). הקיצר - אתה עדיין נמנע או שיש החלטה? (אתה יודע מה עונשו של הנמנע...???). אפרת

בחירות!!! והפעם קרב אירופאי - אנגליה:הונגריה

שוב יום חמישי ושוב אנחנו במערכת בחירות חדשה! והיום כאמור, הבחירות מתרכזות באירופה, יש לנו הפעם שני מקעקעים מוכשרים ביותר, אומנים בנפשם ובעלי סגנון אישי מאוד ומיוחד. מה שמייחד את הבחירות הפעם הוא השוני התהומי בין שני האומנים בסגנון וברקע. אז את מי יש לנו הפעם? מאנגליה יש לנו את Bugs. באגס הוא אומן מאוד מאוד מעניין ומיוחד. הקעקועים שלו וגם שאר האומנות שלו הם בסגנון ארט דקו עד קוביסטי ואין ספק שהוא בולט בייחודו. מה שעוד הופך אותו למעניין היא ההתפתחות שלו בעולם הקעקועים. עוד מלפני עשור ואפילו יותר הוא היה בין המקעקעים היחידים שהוציאו עבודות איכותיות, לפני 10 שנים לא היו יותר מידי מקעקעים שהיו מסוגלים להציע איכות ובאגס, פול בות' פיליפ לו ועוד מספר מובחר של אומנים היו בצמרת לבדם. עד כמה שזה נראה לא בהגיוני בעברו באגס היה עושה בעיקר עבודות פנטזיה ושחור אפור והעבודות שלו מעטרות את מגזיני הקעקועים השונים והסצינה כולה כבר למעלה מ-10 שנים. האתר בו ניתן לראות את תיק העבודות של Bugs: http://www.bugsart.co.uk מהונגריה יש לנו את מיודענו בוריס. אין ספק שבוריס הוא אחד מהאירופאים הבולטים ביותר בתקופה האחרונה ובלי ספק המקעקע המפורסם ביותר מהונגריה. בוריס הביא את אומנות הפנטזיה בקעקועים לרמות חדשות שלא נראו עדיין. גם בעבודות הצביעה והשחור אפור שלו אפשר לראות את הרקע האומנותי הציורי המעולה שלו, העומק שהוא נותן לדמויות ולקעקועים הוא בלתי נתפס והאפקטים שהוא יוצר עם הצבעים הוא מדהים. האתר בו ניתן לראות את תיק העבודות של Boris: http://www.boristattoo.zalaszam.hu כרגיל צירפתי שני קבצים להודעה, באחד שתי תמונות של עבודות של באגס ובשני שתי תמונות של עבודות של בוריס. את מי אתם מעדיפים??? מי יהיה הזוכה בין שני ענקי הקעקועים האלה???? סקרנית מתמיד, אפרת

קשה לבחור כשמדובר בשני סגנונות שונים..

במיוחד כשכל אחר יפה בזכות עצמו.. המ.. בכל מקרה.. אני חושבת שהעבודות של בוריס מושלמות:) אז.בוריס, אני מניחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר