והיום בבחירות: דו קרב קטלני!!!

היום בבחירות יש דו קרב בין שני ענקים! שניהם מוכרים בפורום היטב, שניהם עובדים מצויין - מי יהיה נבחר הפורום??? הראשון הוא אניל גופטה, מקעקע מניו יורק המתמחה בריאליזם, עבודות עם פרטים קטנים, פורטרטים ועוד. העבודה המצורפת להודעה זו היא עבודה שמאוד מרשימה אותי כבר הרבה שנים בפרטים שבה, והיא בסגנון קלטי אבל עמוסה בפרטים וריאליסטית עד אימה. האתר של תיק העבודות שלו הוא: http://www.anilgupta.com המקעקע השני, גם הוא מוכר היטב לפורום, הלא הוא דינו קוק. גם הוא ריאליסט, מתמחה בפורטרטים (בעיקר צבעוניים), פינאפס (התמונות של הבחורות הסקסיות בפוזות ה"אומנותיות"), וסצינות טבע. התמונה המצורפת היא של פורטרט צבעוני של באטמן, עבודה מרשימה בהחלט. תיק העבודות של דינו: http://www.psychotats.com/images/cook/cook_frames.html כרגיל - אבוי למי שיבחר רק תוך הסתכלות על תמונה אחת!!! האתרים מצורפים ולכל אמן גלריה מרהיבה משלו לעיונכם. אשמח אם מי שיצביע יוסיף להצבעה קישור או קובץ עם עבודה נוספת שהוא אהב במיוחד של המקעקע לו הוא מצביע וכמובן חוות דעת אישית על תיקי העבודות. מעניין מי יזכה הפעם :-) אפרת

אניל גופטה - לוקח בגדול

לדעתי אחד מהTop 10 של המקעקעים בעולם ... קשה לי לחשוב על עוד מישהו ברמה שלו ... ואחת מהעבודות שממש אהבתי ... נראה לי שהיא קצת פחות מסובכת ובעייתית כמו רוב העבודות שלו אבל עדיין מרשימה מאוד זה התמנון שמקועקע על כל הזרוע תחת גלריית ה Fantasy (אי אפשר לתת קישור ישיר לשם - אז צירפתי אותה להודעה)

המשכתי לשוטט והייתי חייב להוסיף גם את זה

(רק לחזק את הטענה שאניל פשוט מדהים)

והיום בבחירות: דו קרב קטלני!!!

היום בבחירות יש דו קרב בין שני ענקים! שניהם מוכרים בפורום היטב, שניהם עובדים מצויין - מי יהיה נבחר הפורום??? הראשון הוא אניל גופטה, מקעקע מניו יורק המתמחה בריאליזם, עבודות עם פרטים קטנים, פורטרטים ועוד. העבודה המצורפת להודעה זו היא עבודה שמאוד מרשימה אותי כבר הרבה שנים בפרטים שבה, והיא בסגנון קלטי אבל עמוסה בפרטים וריאליסטית עד אימה. האתר של תיק העבודות שלו הוא: http://www.anilgupta.com המקעקע השני, גם הוא מוכר היטב לפורום, הלא הוא דינו קוק. גם הוא ריאליסט, מתמחה בפורטרטים (בעיקר צבעוניים), פינאפס (התמונות של הבחורות הסקסיות בפוזות ה"אומנותיות"), וסצינות טבע. התמונה המצורפת היא של פורטרט צבעוני של באטמן, עבודה מרשימה בהחלט. תיק העבודות של דינו: http://www.psychotats.com/images/cook/cook_frames.html כרגיל - אבוי למי שיבחר רק תוך הסתכלות על תמונה אחת!!! האתרים מצורפים ולכל אמן גלריה מרהיבה משלו לעיונכם. אשמח אם מי שיצביע יוסיף להצבעה קישור או קובץ עם עבודה נוספת שהוא אהב במיוחד של המקעקע לו הוא מצביע וכמובן חוות דעת אישית על תיקי העבודות. מעניין מי יזכה הפעם :-) אפרת

אניל...

אני אוהב את הסיגנון של הבנאדם :) גם מצורפת עבודה נחמדה שלו

ובכן

דינו קוק ללא ספק. לפי דעתי הקווים שלו הרבה יותר נקיים, הצורות הרבה יותר מעניינות, אין לי קישור לתמונה ספציפית של קעקוע שאהבתי- כי את כל תמונות הטבע שלו אהבתי (בעיקר את ההיא עם הצבים, אבל גם את זו של הנשר או עיט שצולל לתוך המים לצוד דג). התמונות חיות, ניתן לראות משחקים של אור וצל, ברק של נעליים או בגדי ויניל (בתמונות הפנטזיה- שאני אישית לא ממש אוהבת את הנושא אבל הביצוע סוף הדרך, אם יורשה לי להשתמש בביטוי כה נדוש). אניל גופטה הוא מאוד מדוייק- בעיקר בקעקועי המיניאטורות, אבל מצד שני אני לא ממש אוהבת את רוב הנושאים שלו, וגם הקווים לפי דעתי הרבה פחות מעניינים, והרבה יותר נראים "מכניים", עם פחות דמיון ויד חופשית (כאילו הוא ממש מצייר על העור לפני שהוא מקעקע, ופחות אסוציאטיבי וזורם). לסיכום: by far דינו קוק. נועס

העם יש צורך לשאול?

מר פינאפ כמובן, דינו קוק. שניהם אומנים מאוד טובים, אבל בעיני דינו לוקח את אוניל. עניין של טעם אני מנחש, או בגלל העובדה שדינו קוק עושה את הפינאפ בצורה יפה חלקה וריאלסטית. עבודות הטבע היפיפת שלו גם נותנות לו קרדיט.

יקירתי- אניל- ללא ספק!!!!

עשבתי ובהיתי בגלריה שלו בעינים פעורות!

אוי. לא פייר...זה קשה מדי :(

בהתחלה הייתי בטוחה שאני אבחר באניל...עבודות ממש מדהימות..יצירת אומנות של ממש (הממ..חושבת שוב על מה שאמרתי..;-))! הבנאדם מתמחה בכל תחום אפשרי, קשה להאמין שהציורים מקועקעים על גוף. צירפתי שני ציורים שממש שבו את ליבי. אבל!!! אחרי שעברתי לגלרייה של דינו- מיותר לומר שעבודות הפינ-אפ שבו את ליבי לחלוטין..!! והעבודה של העיט שתופס דג, היא לבדה יכלה לכל הקעקועים של אניל גופטה :) לסיכום: Deano Cook :)

אניל ג'ופטא

ללא ספק הבנאדם פשוט עושה הכל טוב והפרטים , או הפרטים (כבר אמרתי שפרטים עושים לי את זה ?) אהבתי במיוחד את העבודות הביומכניות , הפורטרטים , בעצם מה לא אבל גם למפסיד יש פינה של כבוד ואם זה ממש מנחם אותו , הייתי עושה אצלו פורטרט בצבע :-) אגב יש למישהו מושג מה התעריף שלו ?

ההתלבטות לא היתי ארוכה....

אניל הוא המועדף ללא צל של ספק.... פשוט מדהים , הפרטים הקטנים ,חבל על הזמן......

כמובן בלי שום ספק אניל !!!

WOW!! הצבע הריאליסטיות המקוריות פשוט .... אין מילים והעבודה המסויימת שלו שהוציאה לי את העיניים כמעט היא סיפור שאני מ-א-ו-ד אוהבת והקעקוע פשוט מעלף

כרגיל אני במיעוט

אני (שוב בניגוד לקהל הרחב) דווקא מצביעה לטובת דינו קוק. מה שקונה אותי אצל דינו קוק הוא הפורטרטי צבע שלא ייאמנו. הפורטרט של באטמן הוא פשוט מדהים. ברור שהפינאפס הכ"כ "משכנעות" שלו והאפקטים המדהימים שהוא יוצר עם הצבעים (שקוף, מבריק וכו') מצביעים על אומן המבין בתורת הצבע באופן רציני ביותר. גם תמונות הטבע שלו מדהימות אותי כל פעם מחדש. האמת שעם אניל גופטה יש לי בעיה מהותית. בכל הקעקועים שלו קשה לי למצוא איזשהו סגנון אישי או "כתב יד". עושה רושם שהוא פשוט מעתיק תמונות בלי להוסיף להן אלמנט אישי. יש לו גם הרבה מאוד קעקועים שאני מרגישה שהם פשוט לא איכותיים מספיק ביחס לקעקועים אחרים בגלריות שלו. ממש יוצא לי להיתקל בקעקוע שאפילו עבודות הקווים לא מוצאת חן בעיני. יכול להיות שהוא עושה כל דבר תמורת כסף ומשקיע את היכולות שלו רק בדברים שבאמת מענינים אותו כמו קעקועי פרטים היסטריים. גם הפורטרטים שלו קצת מאכזבים בעיני. אבל זו רק דעתי :-) צירפתי שתי לינקים לשתי עבודות שאני מאוד אוהבת שלו, הראשונה היא פינאפ יפיפייה בה אפשר לראות את אפקט מכנסי הויניל שלו בפעולה (פשוט מדהים). http://www.psychotats.com/images/cook/kneel.html העבודה השנייה היא פורטרט של ג'ימי הנדריקס. מדהים איך שהבן אדם מוציא פורטרט צבע בכזאת איכות - מאוד נדיר ומאוד יפה לראות כזאת יכולת. http://www.psychotats.com/images/cook/jimmy.html שוב במיעוט, אפרת

אני חושבת שזה די משעשע (היי,יש גם בונוס!!)

ששתינו אומרות בדיוק אותו הדבר רק במילים שונות. מצד שני, אני חושבת גם שאלו הבחירות הראשונות שהן ממש חדות וחלקות לגבי אחד מהאמנים (לפי דעתי רק את אונזומבה ואני הצבענו למר קוק. הכצעקתה?) מצד שני, "אני" ו"חושבת" במשפט אחד (לפחות כשמדובר בי) מעולם לא הניב תוצאות טובות. נועס "i think therefor i am" היי, חידה: מישהו יודע מי אמר את המשפט המפורסם הזה???? מי שידע יקבל כוכב מזהב וסוכריה על מקל. וחברות חינם בפורום בודי פירסינג לשנה.

Rene Descartes

(דקרט) ולדעתי גם נוקי הצביעה לדינו :-) נו - זכיתי??? אפרת

דוז פואה לוונוקס!!!!!!!!

את מוזמנת להתחרר אצלי בסטודיו שייפתח בע"ה מתישהו.בחינם.עלי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר