עבודה חדשה.

עבודה חדשה.

בערך מלפני שבועיים,וגם הפעם עשה אותה רונן ביצ'צ'ו. למה לוטוס אתם בטח שואלים? ככה. אצלי לא צריך סיבה מיוחדת או אירוע מיוחד כדי להתקעקע, מה שיפה הולך. כבר די הרבה זמן רציתי לעשות לוטוס. הדוגמא הזאת "מצאתי" ממש במקרה, ביקרתי אצל רונן והוא ישב על כמה פלאשים חדשים שהוא צייר ואחד מהם היה הלוטוס הזה. באותו הרגע אמרתי לו: "את זה אתה שומר בשבילי". וככה היה. מבחינת החלמה ממש לא הייתה לי בעיה, לקח לי בסביבות הארבעה ימים להתקלף לגמרי. מה שכן היה זה תופעות שעדיין לא הייתי רגיל אליהן בקעקוע שהם היו התנפחות המפרקים הקרובים (המרפק בעיקר אבל גם את הבית שחי הרגשתי מספיק) ואדמומיות נמשכת, דבר שלא היה לי בקעקוע הראשון, אבל לפי מה שהבנתי דבר די נפוץ באזור הזרע הפנימית. עם יש עוד שאלות אני אשמח לענות

מדהים, כבר אמרתי :)

*מסניפה את האוויר* ;-)

מדהים!

כבר אמרתי לך את זה פעמיים אבל עוד פעם לא תזיק :)) יום טוב לכולם Dalida with flak

מה זה פלאש?

אני רואה את זה בהמון מקומות. אז מה זה??

הציורים בחוברות העבות שבבוא העת הופכים לקעקועים.

אכן אכן

אבל רק כדי להוסיף קצת: החוברות שניתן למצוא בחנויות קעקועים שבהן יש הרבה דוגמאות לקעקועים לבחירת הלקוח נקראות חוברות פלאש. פלאש הוא בעצם ציור המיועד בסופו של דבר להיעשות כקעקוע. לא כל פלאש חייב לגמור כחלק מחוברת כזאת אלא גם יכול להישמר באלבומו הפרטי של האמן והוא יכול להציע אותו ללקוחות שונים ולא לעשות את אותה הדוגמא פעמיים. האמת שבהרבה מקומות גם נהוג לדבר על פלאש כעל סגנון ציור הייחודי לעולם הקעקועים, כשבדרך כלל מדובר על סגנונות כמו אולד סקול, ניו סקול וכדומה. מה לעשות, אני לא יכולה לסתום את הפה - אני חייבת להוסיף איזה פרט מידע חסר כל תועלת - בשביל זה אני חיה... :-) אפרת

עבודה חדשה.

בערך מלפני שבועיים,וגם הפעם עשה אותה רונן ביצ'צ'ו. למה לוטוס אתם בטח שואלים? ככה. אצלי לא צריך סיבה מיוחדת או אירוע מיוחד כדי להתקעקע, מה שיפה הולך. כבר די הרבה זמן רציתי לעשות לוטוס. הדוגמא הזאת "מצאתי" ממש במקרה, ביקרתי אצל רונן והוא ישב על כמה פלאשים חדשים שהוא צייר ואחד מהם היה הלוטוס הזה. באותו הרגע אמרתי לו: "את זה אתה שומר בשבילי". וככה היה. מבחינת החלמה ממש לא הייתה לי בעיה, לקח לי בסביבות הארבעה ימים להתקלף לגמרי. מה שכן היה זה תופעות שעדיין לא הייתי רגיל אליהן בקעקוע שהם היו התנפחות המפרקים הקרובים (המרפק בעיקר אבל גם את הבית שחי הרגשתי מספיק) ואדמומיות נמשכת, דבר שלא היה לי בקעקוע הראשון, אבל לפי מה שהבנתי דבר די נפוץ באזור הזרע הפנימית. עם יש עוד שאלות אני אשמח לענות

מזל טוב!

הזרוע הפנימית היא בהחלט אחד המקומות עם תופעות החלמה הכי מעצבנות בהיסטוריה! כמות הנוזלים שמצטברת באיזור המרפק, ההתנפחות חסרת הפרופורציה לחלוטין לגודל הנורמלי של היד והכי מעצבן מכולם החוסר נוחות ההיסטרי שבלהשעין את היד למעלה. פשוט מעיק. בקשר לעבודה, אין ספק שמדובר בעבודה יפה וזורמת. אני כמובן אעלה אותה לאתר הגלריות בעדכון הבא למרות שברוב חוצפתך לא טרחת לציין שאתה תורם את התמונה לאתר :-). תתחדש בחור, אפרת :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר