אז זהו, שהיום..

אז זהו, שהיום..

יש לי יומולדת... רק שתדעו...:)

מזל טוב!!!!!!!!!!!!

מזל טוב!! הזדקנו בשנה....

מזל טוב!!!!!!!!!!!!

תודה יקירתי, איך בצבא?!?!?:)

ואגב, נכנסתי שוב לאתר של איימי בראון, מצאתי לי פיה מדהימה (רצ"ב), הוספתי לה בועה (כאילו- שהיא יושבת על הבועה ולא על החומה) עוד כמה בועות ברקע- וזהו! זה זה! ולכן כמתנה ליומולדת קיבלתי מהאקס שלי את הקעקוע החדש שלי! (אז שוב תודה- בהמשך לעמוד קודם..)

אז זהו, שהיום..

המון המון מזל טוב יקירה!!!

פתאום נזכרתי שאמרת שתהיה לך יומולדת היום ורצתי מהר ופתחתי את המחשב וגיליתי שכולם הקדימו אותי וכתבו לך מזל טוב לפני. בכל מקרה, שיהיה לך יום נהדר שנה נפלאה והרבה אושר (וקעקועים יפים כמובן). אפרת (חולה קצת)

ועוד מזל טוב

מזל טוף, חמודה!

המון המון מזל טוב יקירה!!!

פתאום נזכרתי שאמרת שתהיה לך יומולדת היום ורצתי מהר ופתחתי את המחשב וגיליתי שכולם הקדימו אותי וכתבו לך מזל טוב לפני. בכל מקרה, שיהיה לך יום נהדר שנה נפלאה והרבה אושר (וקעקועים יפים כמובן). אפרת (חולה קצת)

תור נושאת התואר המכובד "ההפוכונדרית של הפורום" יש לי אני אקמול בשבילך! :) ותודה!

מזל טוב!! הזדקנו בשנה....

לא...נשים, יקירי, לא מזדקנות- אנחנו מבשילות בחן... :)

אז זהו, שהיום..

שפע ברכות!!

אושר ועושר וכל היוצא בזאת. נועס

תודה יקירתי, איך בצבא?!?!?:)

ואגב, נכנסתי שוב לאתר של איימי בראון, מצאתי לי פיה מדהימה (רצ"ב), הוספתי לה בועה (כאילו- שהיא יושבת על הבועה ולא על החומה) עוד כמה בועות ברקע- וזהו! זה זה! ולכן כמתנה ליומולדת קיבלתי מהאקס שלי את הקעקוע החדש שלי! (אז שוב תודה- בהמשך לעמוד קודם..)

wow בחירה יפיפיה!!!

ממש יפה לדעתי!! האמת שלא כל כך הבנתי אם כבר עשית אותו או שהוא עדין בגדר תיכנון ואם כן אצל מי ומתי נזכה לראות אותו!! :) איך בצבא? ממש נחמד וממש מצחיק לי אנחנו קורס של בנות במלוא מובן המילה (קורס משקיות חינוך או חוויה בעגה הישראלית) וממש לא מה שציפיתי שיהיה בתור צבא אבל לכי תדעי מצפים לי 3 ומשהו חודשים של קורס... בכל אופן באמת מזל טוב ומאושרת שמצאת את הציור המתאים! חמוטל :) (כן כן זה השם שלי... )

משעשע

את החמוטל השניה שגם מקועקעת שאני מכיר :) ונשמע שאת נהנית בצבא - אחלה ... :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר