אל תעשו קעקועים

לחבריי הפורום היקרים, אני מתאר לעצמי שיהיו תגובות נגד מה שאני הולך לכתוב, אבל לא אכפת לי. אני רוצה בכל זאת להביע את דעתי בעניין... חלק גדול מהגולשים בפורום הם מקעקעים ולכן אני בטוח שיהיה להם מה להגיד נגד מה שאני כותב... בכל זאת, אין חכם כבעל ניסיון, לכן אני ממליץ לכם בחום להקשיב לי. אז ככה: לפני כמה שנים טובות, הייתי דיג'י - עבדתי במועדונים גדולים ומפורסמים ובלה בלה בלה... כמו כולם עשיתי קעקוע (דיי גדול) ביד והתגאתי בו גם כי אהבתי אותו, ובעיקר בגלל ה"שופוני" (בואו נהיה אמיתיים, זו הסיבה שרובנו הגדול עושה קעקוע בגללו).. בכל אופן, החלטתי יום אחד שאני לא רוצה אותו עוד, וסיבותיי עימי... אז הלכתי למקום שנחשב לטוב ביותר באזור תל אביב.. רופא מקצועי, מוכר מאוד, נחשב לבעל שם בתחום הקוסמטיקה וזה עלה לי בהתאם... 1400 שקל לכל טיפול ונזקקתי ללא פחות מ 4 טיפולים שעדיין לא הסתיימו... כלומר: שילמתי למקעקע 640 שקל לעשות את הקעקוע וההסרה שלו תעלה לי כנראה מעל 8 אלף שקל... לצערי הרב, העור שלי (זה לא קורה לכולם) לא מגיב טוב לצלקות ואת זה לצערי לא בדקנו לפני כן, ואחרי שהסרתי את הקעקוע בלייזר, כל האזור התעוות ונראה נורא. כמובן שישנם אנשים שלא יחוו את הזוועה שאני עברתי בעניין, אצל רוב העולם זה לא יקרה כנראה, אבל עדיין תשאר צלקת ויראו שהיה שם קעקוע. ברוב הגדול מהמקרים הקעקוע גם לא יורד באופן מלא - גם לא בלייזר. ואף ישנם צבעים שלא ניתן להסיר אותם גם בלייזר. כלומר, קעקוע צבעוני בעייתי להסרה בלייזר. אני ממש רוצה להמליץ בחום רב לכל אלו שרוצים לעשות קעקוע... פשוט אל תעשו. היום כשאני מבוגר יותר, בוגר יותר, ומרגיש פחות צורך "להחצין" את הקעקוע שהיה לי אני מרגיש דיי בושה. אני חושב שתוכלו לקרא פה מספיק הודעות של אנשים שרוצים להסיר את הקעקוע, לא פחות מאדלו שרוצים לעשות. זה בהחלט התלהבות זמנית שיכולה להימשך כמה ימים עד אולי כמה שנים ואחרי זה זה פשוט נמאס ולא ניתן להסיר את זה. זה פשוט שם. כמו שהסברתי הלייזר לא תמיד מוריד הכל (ואם זה קעקוע צבעוני אז אולי גם לא יהיה ניתן להסיר בכלל בלייזר). צרפתי פה תמונה של הקעקוע שלי שאולי תעזור לכמה מכם להחליט שלא כדאי לעשות כי אולי יבוא יום (ורוב הסיכויים שזה יקרה גם לך..) שתחליטו שאתם כבר לא רוצים את הציור הזה על עצמכם.. שלא נדבר על אלו שכותבים אותיות בעברית, או פסוקים מהתורה שהבנתי שזה בעיה גדולה מאוד, אבל בעניין הזה תשאלו את מי שמבין בזה..(רב או משהו כזה). ושוב... אני בהחלט מציע לכם להקשיב לבעל ניסיון בעניין... "תהנו מהתוצאה שלי"... (אני לא הקשבתי למי שאמר לי לא לעשות)...

ננסה לעלות את התמונה שוב

עשית לי כל כך רע בנשמה.

אני מבקש סליחה מעומק ליבי שגרמתי לך צער. לא הייתה לי כוונה לגרום צער בסיפור ובתמונה שהעלתי. רק רציתי שאנשים יחשבו טוב טוב לפני שהם עושים מעשה טיפשי שכזה. (קעקוע). 

בכל מקרה, מי שרוצה להסיר, כדאי שיבדוק לפני כן שהגוף שלא לא מגיב כמו ששלי הגיב. והלוואי ולא יעשו בכלל קעקועים. סתם מעשה טיפשי. 

יו אני ממש מצטערת בשבילך, עדיף היה כבר להשאר עם הקעקוע...(ולא אומרת זאת במטרה לבאס אותך) אני מקווה שיבוא יום וזה יסתדר לך ויראו פחות מהצלקות. ואכן זה חומר למחשבה, בגלל זה את הקעקועים שלי עשיתי מגיל 25 (כך שלכל קעקוע היה שיקול רציני יותר עם חשיבה קדימה) ולא לפני - אכן הייתי מצטערת אם בגיל 16 הייתי עושה כמה קעקועים מסויימים שרציתי לעשות והודות לאבא שלי לא עשיתי (לא הסכים) ואני כיבדתי אותו על כך, יצא שבעצם זה היה לטובה.

"יש יום חדש בקצה הלילה..."

http://www.rosoling-shop.co.il/

את הקעקוע עשיתי בזמן הצבא. אם הייתי יודע שככה יראה הקעקוע אחרי הלייזר, הייתי חושב על פתרון אחר. בכל מקרה, יש זריקות שמצמצמות את הנפיחות הצלקתית שנוצרה. אני מקווה שיראה טוב יותר אחרי הטיפולים. 

אל דאגה! זה רק ישתפר!! בהצלחה!!

מסכים איתך בהחלט טל. צריך להימנע מזה

תודה... אין ברירה!

דבר שלא ניתן לשנות ולחקוק אותו בגוף זה בעיה. כשצעירים אז לא חושבים הרבה, רוצים להיות ״מגניבים״, מושכים, סטייליסטים, וכו וכו.. אבל כשמתבגרים ויש ילדים, או כשמתבגרים והעור כבר לא עומד כמו שעמד בצעירותנו, והקעקוע מתחיל להימרח לכל מיני כיוונים על הגוף (וכן, לצערי ראיתי איך זה נראה אצל מבוגרים... זוועה). אז מתחילים להצטער. ועכשיו איך מורידים את זה!?

יצא לי לראות אמא של חבר שבלית ברירה נאלצה להסיר את הקעקוע בצורה פחות אסטטית מאצלי. פשוט לא היו ברירות. והצלקת... עדיף לא להעלות לפה. נראה לי שהספיקה התמונה שלי. 

תחשבו טוב לפני שאת עושים פירסינגים בפנים... זה תמיד משאיר צלקת מכוערת. בעיקר בגבה. גם בפיטמה! (לצערי שלי כבר קיבלה עיוות מהפירסינג, וגם את זה לא ניתן לתקן...). 

פשוט תחשבו טוב טוב לפני שאתם פוגעים בגוף שלכם. אין טעם להיות טיפש ולהצטער. תנסו ללמוד מבשרם של אחרים והלוואי ומשהו (לפחות אחד) יהיה חכם ויקשיב לי. תאמינו לי שיהיה לו שווה. 

עשית לי כל כך רע בנשמה.

על מה הוא עשה לך רע ? על זה שהוא מראה לך את הצד השני ? emo_46.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אני מבקש סליחה מעומק ליבי שגרמתי לך צער. לא הייתה לי כוונה לגרום צער בסיפור ובתמונה שהעלתי. רק רציתי שאנשים יחשבו טוב טוב לפני שהם עושים מעשה טיפשי שכזה. (קעקוע). 

בכל מקרה, מי שרוצה להסיר, כדאי שיבדוק לפני כן שהגוף שלא לא מגיב כמו ששלי הגיב. והלוואי ולא יעשו בכלל קעקועים. סתם מעשה טיפשי. 

שלום טל,

מסכימה אתך שלפני שבוחרים להסיר קעקוע, חשוב לבדוק מה הסיכון והאם ניתן להסיר את הקעקוע, כי אכן יש קעקועים שלא יורדים היטב ולגודל הקעקוע גם יש השפעה. אני ממליצה לכל מי שמתעניין בהסרת קעקוע לקרוא מעט על הטיפולי ולברר מול רופא את כל הפרטים..עדיף להיות זהירים מאשר להתחרט.

דרך אגב, ניסית טיפולים לטשטוש צלקות או רק הסרה בלייזר? לא בטוח שהטיפול יתאים לצלקת אבל שווה בירור. 

לינק לכתבה על טשטוש צלקות: http://www.beautic.co.il/subcategory.aspx?id=19

תודה,

בתיה,

Beautic - פורטל אסתטיקה

האמת שלא ניסיתי טיפול לטשטוש - לא שמעתי על זה למען האמת. אני מאוד רוצה להמשיך ולהוריד את שאר הקעקוע שנשאר - זה אומנם מעט מאוד צבע שחור שנשאר, אבל אני ממש רוצה להוריד את כולו לחלוטין - כבר לא אכפת לי כל כך מהצלקת - העיקר שלא ישאר שום פריט מהקעקוע הזה.

תודה לך על ההמלצה, אני אבדוק את זה בל"נ. 

לכן חשוב לעשות קעקוע עם שיקול דעת רב ולא למהר.

המונים עשו ולא הצטערו, אז אל תכנסו לפאניקה מיותרת

דוריס אלוף

מקעקעת מקצועית,

מלמדת קעקועים והדמיית שיער.

מתמחה באיפור קבוע אומנותי ופארא רפואי

מקעקעת אומנותית בעיצוב אישי

רמת דיוק גבוהה במיוחד

הדמיית שיער

נסיון מוכח, מקצועיות רבה

משתתפת וזוכה בתחרויות

מופיעה בכתבות במגזיני יופי בארץ ובחו"ל

אני מבין שאת מתעסקת בקעקועים ולכן דעת היא לעשות מה שאוהבים. אני ברשותך אחלוק עלייך ואציין שכשאדם עושה את הקעקוע שלו - הוא בדרך כלל מסכים עם העשיה באותו רגע, יכול להיות שלא יצטער אפילו שנה או שנתיים ואולי גם עשר שנים. אבל אחרי 30 שנה שהוא יתחיל להיות מקומט עור והקעקוע יראה כמו ציור על נייר קראפ - הוא בהחלט יצטער. אני מכיר לא מעט מקרים כאלה.

לכן ההמלצה שלי היא לא לעשות קעקועים בכלל. גם לא את אלו שאתם חושבים שהם יפים ומיוחדים בעינכם. זה דבר שלא ניתן לשנות ולא ניתן להסיר לחלוטין. תמיד ישארו צלקות מכוערות ותמיד יגיע שלב שבסוף יעלה במוחכם למה עשיתי את זה... אני בטוח שגם לאלו "שלא הצטערו" כלשונך, עלתה לא פעם המחשבה של להסיר את הקעקוע. תבדקי ותראי שלא טעיתי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר