חדש פה צריך עזרה עם מספר מוטיבים

שלום לכם. כבר מספר חודשים אני בונה לעצמי קעקוע שנראה פשוט אך מאוד משמעותי עבורי, זה יהיה הקעקוע הראשון שלי שמגיע בעקבות אובדן קרוב. העלתי כאן סקיצה שהתמונת מקור שלה נלקחה מהאינטרנט מכיוון שאני לא צייר גדול, בכל מקרה כמו שזה עכשיו קיים אריה עם כתר, אני רוצה לעדן את הקעקוע ולעשות אותו מקורי יותר על ידי הוספת מוטיבים ומשמעויות שלא הצלחתי למצוא להן את הסמל\חפץ\תנועה\הבעה שיבטאו אותם בצורה עקיפה(כלומר לא במילים) בבקשה תעזרו לי למצוא את סמל שיכול לבטא: משפחה\קרבה\הורות הערכה\הערצה\אהדה סבל שנגמר\מנוחה לאחר הרבה כאב.. אתם יכולים לראות בסקיצה על הכתר רשום example, במקום זה אני רוצה לשים ביטוי שיתאים. כמו כן תמליצו על הבעות פנים שיכולות לבטא את המילים הנ"ל,אולי להוסיף רקע כלשהו,דמות כלשהי,חפץ כלשהו בפה של האריה. אשמח לעזרה ואמשיך לעדכן לגבי הקעקוע :)
apanese_lion_tattoo_70.jpg

שלום גל...

הכיוון שלך לקונספט של הקעקוע הוא מצוין, זה חשוב שתתמקד בכל הפרטים הקטנים של הקעקוע עצמו (כפי שכתבת - הבעות פנים, חפצים נוספים) כי בסופו של דבר הקעקוע מייצג משהו בשבילך והוא הולך להשאר עליך למשך כל החיים אני אישית הייתי מחפש קודם ציורים/תמונות בסגנון שאתה מעוניין לעשות ואם זה משפט/שם אז כמובן פונטים מעניינים, אם מדובר על אריה - אז תמונות של אריות (עם שיניים חשופות/עם טרף בתוך הפה), ואם זה משפט במקום המילה Example אז משהו אחר, אגב, לא בטוח שהייתי משאיר את הכתר או כותב שם משפט בכלל, לא נראה לי טבעי וריאליסטי לקעקע אריה עם כתר, הרי במילא מה שמובן מהקעקוע של האריה הוא שמדובר על מלך החיות... מצד שני, אם מדובר על פנטזיה אז הכל אפשרי, מה שמביא אותי לשאלות הבאות, באיזה סגנון אתה מעוניין לעשות את הקעקוע? אתה רוצה לעשות אותו צבעוני? אני אצרף לכאן הודעה שכתבתי לפני משהו כמו חודש לגבי בחירה של מקעקע ועל עיצובים של קעקועים, חשוב שתתמקד בחיפוש של התמונות/ציורים של המוטיבים שאתה מעוניין לקעקע על עצמך - זה יכול להיות באינטרנט, בגלריות אומנותיות או בספרים, והשמיים הם הגבול - כל דבר יכול להפוך לקעקוע, גם רעיון שנמצא אצלך בראש, העיקר שתדע להסביר אותו בכדי שיהיה אפשרא להעלות אותו על נייר מקעקע טוב ומקצועי הוא קודם כל אומן ובעל כישרון בתחום הציור, אז אחרי שתמצא את כל התמונות והציורים בסגנון שאתה מחפש - תוכל לגשת אל סטודיו מקצועי על מנת לייצר לך סקיצה מקורית משלך ושיהיה בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר