שאלה דיי דחופה.

שאלה דיי דחופה.

הלכתי עם חברה יום שלישי לעשות את הקעקוע הראשון שלה. היא צלחה את הכאב בצורה מדהימה, היא מטפלת בדיוק כמו שצריך, אני מזכירה לה כל הזמן משחה, ונקיון, וכ''ו. היום הוא נראה כאילו הוא עומד להתקלף - כאשר הוא עצמו לא מתקלף, רק בקצוות אולי מעט, בנוסף לזה, הצל של האיש כואב לה יותר מהאיש עצמו, ונראה בשלב מתקדם יותר של ההחלמה - אני לא לידה כעת, אבל היא אומרת שיש בו סדקים. האם זה הגיוני שלחלק מהקעקוע יש סדקים וכואב יותר מהחלק השני? או שצריך לדאוג? אני אמרתי לה שנחכה את השלושה שבועות ושיתקלף, ואז אם משהו יראה לה לא בסדר - נלך למקעקע. כשהיא אמרה לי שהוא עדיין כואב אמרתי לה שנחכה עוד כמה ימים, שזה הגיוני שהוא עדיין כואב ויש גם הגיון בזה שהוא עוד לא התקלף, ואז אם היא עדיין תהייה היסטרית ותרצה נלך למקעקע. האם זה נכון? או שיש סיבה לדאגה? (המיקום של הקעקוע הוא באמה, אם זה מידע חיוני.)
333.jpg

להמשיך ולטפל בקעקוע...

לא לחשוף אותו לאור השמש ולא לגרד או לשפשף, והכי חשוב זה לא להילחץ!! עברו סה"כ 3 ימים, אז זה דיי טבעי שהקעקוע עדיין כואב, הקעקוע עדיין נמצא בשלבי החלמה והוא עתיד להתקלף אז אין ממה לחשוש, בהחלט יכול להיות מצב שחלק מסוים יתקלף יותר וחלק אחר קצת פחות - הגוף שלנו יכול להגיב בצורה שונה לאותו הקעקוע, קחי בחשבון שבמהלך העשייה המקעקע עשה את 2 האזורים בזמנים אחרים וכנראה שגם עם גוונים שונים אם הכאב החד ממשיך (ואני לא מתכוון לכאב והעקצוצים של הגירודים) - שהיא תיגש אל המקעקע ביום ראשון

בלי פאניקה

גם לי קרה אותו עניין עם הקעקוע שלי שגם הוא שחור. אחרי שההתקלפות הסתיימה הסדקים נעלמו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר