היי

היי

יש לי שאלה.. אני רוצה לעשות קעקוע בגב כף הרגל ורציתי לדעת אם זה בעייתי, כי שאלתי מקעקע אחד והוא אמר לי שתוך כמה חודשים הוא יהרס לי לגמרי ויאבד את הצורה שלו, אבל מצד שני ראיתי המון אנשים עם קעקועים מדהימים באיזור זה. תודה:)

גב כף הרגל זהו לא מקום‬ ש...

הכי מומלץ לקיעקוע, המקום משתפשף הרבה וגורם לדהייה מואצת של הקעקוע תחשוב שכל יום אתה הולך והאזור משתפשף עם הנעל/סנדלים, הנושא קריטי בעיקר במהלך תקופת ההחלמה שהיא מאוד בעייתית, אבל גם אח"כ זה לא ממש תענוג תיקח בחשבון שלא הרבה מקעקעים מסכימים לקעקע את האזור, גם בגלל הדהייה המהירה וגם בגלל שהעור שם קשה יחסית, ויש יותר סיכוים לטעויות והתפשטויות של הצבע, מה שמצריך תיקון של הקעקוע אז להערכתי מה שהמקעקע אמר לך הוא בהחלט סביר אולי כדאי לך לשקול לקעקע במיקום שהוא טיפונת יותר גבוה ואז יהיו לך פחות בעיות, כאשר בכל מקרה ההחלטה הסופית היא כמובן שלך בהצלחה!

לא הייתי מפריז ואומר

שתוך כמה חודשים הקעקוע ידהה עד כדי איבוד צורה מוחלט. כבר יצא לראות כמה קעקועי כף רגל בני כמה שנים שנראו בסדר גמור, למרות שהאזור הספציפי הזה אכן מועד לפורענות, כפי שכבר הוסבר לך. ההחלטה היא שלך. הקעקוע יכול לשרוד יפה מאוד גם כמה שנים טובות אם תקפיד על טיפול נאות, בדיוק כמו בכל קעקוע אחר. בהצלחה, שלומי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר