משחות חלופיות בארצות זרות

שלום לכולם עשיתי עכשיו קעקוע בבוליביה והבעיה היא שאין להם פה לא בפנטן ולא ויטה מארפן. יש להם אבל משחות אנטיביוטית אחרות. השאלה היא אם יש למישהו מושג אם כל משחה אנטיביוטית תיהיה טובה או שצריך להיות בה איזה חומר מסויים או משהו. המקעקע נתן לי שם של משחה ואמר למרוח אותה חמש פעמים ביום אבל למשך שבוע בלבד. זה נשמע הגיוני למישהו? יש לציין שהמקעקע לא היה חאפר וזה היה בסטודיו מסודר לגמרי. תודה על העזרה

אסור משחות אנטיביוטיות

צריך משחה אנטיספטית, יש להם נאקוטן-סילבר? מה לגבי משחות אחרות כנגד כוויות?! בכל מקרה, נשמח אם תוכל לכתוב את שם החשחה ואת הרכיבים הפעילים שלה

תודה והנה פירוט קצר על המשחות שמצאתי

גם נאוקטן סליבר אין להם. הבעיה היא שאין להם בכלל משחות מיובאות אלא רק משחות גנריות שמיוצרות בדרום אמריקה. וכמובן שהכל בספרדית אז זה קצת יותר קשה... המשחה שהמקעקע אמר לי לשים נקראת BACITRACINA NEOMICINA שבאנגלית קוראים לזה לדעתי BACITRACIN NEOMYCIN והחומרים הפעילים שלה הם (בספרדית): GENTAMICIN TOLNAFTATO BETAMETASONA VALERATO IODOCLOROHIDROXIQUINOLINA פה יש קישור להסבר באנגלית על המשחה אבל פשוט אין לי שום ידע רפואי על זה אז לא יכולתי להחליט אם זה טוב או לא. אני אשמח אם מישהו יעבור על זה רגע ויגיד מה הוא חושב. http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/druginfo/meds/a601098.html כמו כן מצאתי גם משחה לכוויות שנקראת QUEMACURAN L והרכיבים שלה הם: SULFADIOZIN ARGENTICA LIDOCAINA קראתי עליה קצת והיא נשמעת כמו משחה רגילה לכוויות אבל לא לגמרי הצלחתי להבין אם היא אנטיביוטית או אנטיפסטית או משהו אחר. בקיצור זה הכל. מצטער שאני משגע אותכם קצת עם זה אבל אני מאוד אשמח אם משהו שיש לו את הידע הזה יוכל לעזור לי פה... שוב תודה

קראתי על המשחה שעליה המליץ המקעקע

וצר לי לומר שכפי שנראים הדברים, המקעקע שלך פשוט נוהג בחוסר איום במקצועיות. BACITRACIN NEOMYCIN היא משחה אנטיביוטית רחבת טווח המשמשת בד"כ לטיפולים בזיהומים קלים ודלקות עיניים. כמו כל תכשיר אנטיביוטי אחר, היא אינה מתאימה כלל לטיפול בקעקוע. שלא נדבר בכלל על כך שלמקעקע אין שום סמכות להורות על טיפול בתכשיר אנטיביוטי. לצערי אני ממש לא בקיא בשוק התרופות הבוליביאני, ולכן איני יכול להציע אלטרנטיבות ראויות. הצעתי היא שתשיג באינרנט את רשימת הרכיבים של הבפנטן פלוס או של הנאוקוטן סילבר, ותבקש מהרוקח תכשיר שדומה כמה שאפשר מבחינת רכיבים והתוויה. בהצלחה, שלומי

אסור משחות אנטיביוטיות

צריך משחה אנטיספטית, יש להם נאקוטן-סילבר? מה לגבי משחות אחרות כנגד כוויות?! בכל מקרה, נשמח אם תוכל לכתוב את שם החשחה ואת הרכיבים הפעילים שלה

משחה לקעקוע

למה אסור משחה אנטיביוטית לקעקוע כמו לדוגמא : סינטומיצין?

באמת למה לא טוב להשתמש בסיטומיצין או אפלומיצין?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר