שאלה על צבעים וקעקועים

לפני כשנתיים התקעקתי ברגל קעקוע עם צבעים, בסטודיו מוכר הכל עבר חלק הקעקוע החלים ואני אוהבת אותו, לפני כשנה התקעקעתי בגב בסטודיו אחר גם מוכר והצבעים גרמו לי לאלרגיה וגירודים מטורפים המצב הגיע לזה שהייתי צריכה לקבל זריקות וכדורים לאלרגיה לאלרגיה. שאלתי היא: יכול להיות שהגוף שלי "פתאום" קיבל אלרגיה לצבעים? האם ישנם צבעים או חברות שלהם אני רגישה? האם יכול להיות שהצבעים לא היו טובים/פג תוקף (אציין כי זה סטודיו מוכר מאוד שיש תחלופה רבה של חומר) אשמח לקבל דעה על כך

אלרגיה לפיגמנט הקעקוע.

שלום לך. אלרגיה לפיגמנטים שמהם מורכב דיו הקעקוע היא דבר מאוד לא שכיח. לפיגמנטים מאיכות ירודה אכן יש יותר פוטנציאל לעורר תגובות אלרגיות, אך הפיגמנטים שמיובאים לארץ הם בד"כ תוצרת של פירמות איכותיות, ולכן הייתי בודק אופציה אחרת. קודם כל אשמח לדעת את צבע הפיגמנט שעורר אצלך את התגובה. ישנם צבעים שידועים כ Trouble makers, למשל אדום על גווניו השונים. שלומי

תשובות

צבע הפיגמט בקעקוע "הבעייתי" הוא ירוק, גם אני לא מאמינה שסוג החומר ירוד כי זה סטודיו מאוד מאוד מוכר והתחלופה רבה שם. (בקעקוע הקודם הצבעים היו כתום ירוק וכחול) אני רוצה להתקעקע שוב ובצבעים וממש פוחדת (בטיפול בקעקוע "הבעייתי" הרופאה אמרה שאם הטיפול בזריקות לא היה עוזר היה עליי להוריד את הקעקוע בלייזר)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר