קעקוע עקום - שונאת אותו

שלום עשיתי קעקוע של כוכב אדום בפרק היד. זה הקעקוע ה-3 שלי, ת השניים הקודמים אוהבת מאוד. הפעם הלכתי למקעקע אחר בעקבות המלצה של מישהו. המקעקע עשה את הקעקוע, בלילה הבחנתי שאינו סימטרי כלל. חזרתי אליו-אמר לחכות שיגליד (חיכיתי חודש). לאחר חודש באתי אליו והוא עבר על כל הקעקוע. הוא ניקה לי את הדם עם נייר שלא הייתי מנגבת איתו בשירותים, כמו נייר זכוכית. וגם ששאלתי אותו איזה קעקועים יש לו אמר שאין לו כי פוחד וזה כואב. לא האמנתי למשמע אוזניי. מיותר לציין שגם עכשיו הקעקוע אינו סימטרי ואני שומעת הרבה שאומרים לי את זה וגם שנראה כאילו אני ציירתי אותו. קשה לראות בתמונה, אך אני ממש כועסת ומאוכזבת. קעקוע זה לכל החיים, ואם אתה לא יודע לקעקע אל תעשה את זה. יש גבול ואני לא יודעת מה לעשות. גם לא ניתן להסיר בלייזר קעקוע אדום כמובן שהמקעקע לא אמר לי כלום על זה. הוא השתמש בדוגמא שהדביק עליי וכשביקשתי להראות לו שהכוכב לא כמו בדוגמא הוא "לא מצא אותו". לא בא לי לעבור שוב על הקעקוע, ויש מקעקעים שאומרים לחכות חצי שנה. מה דעתכם?
icture0052.jpg

עוד דבר

בהנחה שהמקעקע אינו מקצועי האם יכול להיות שחפר יותר מידי ויהיו לזה השלכות בעתיד? יכול להיות שאם אעבור על הקעקוע בפעם ה-3 הדיו ייכנס עמוק מידי ויגיע לורידים? האם זה מסוכן? אנא עזרו לי בעניין הזה אני כבר שעות גולשת בפורום ונהנית התשובות מקצועיות ואני סמוכה ובטוחה שאגיע לפתרון בעזרתכם. תודה

התמונה די באיכות גרועה...

אבל באמת נראה שהוא לא סימטרי. רק רציתי להעיר שאין קשר בין המקצועיות של המקעקע לבין כמות הקעקועים שיש עליו (מבלי לסנגר על אף אחד) השאלה הגדולה היא איך את רוצה להתקדם עכשיו? את רוצה לנסות לתקן אותו או לעשות קאבראפ? ד"א, ניסית ללכת למקעקע אחר לקבל חוות דעת נוספת? ET

עוד דבר

בהנחה שהמקעקע אינו מקצועי האם יכול להיות שחפר יותר מידי ויהיו לזה השלכות בעתיד? יכול להיות שאם אעבור על הקעקוע בפעם ה-3 הדיו ייכנס עמוק מידי ויגיע לורידים? האם זה מסוכן? אנא עזרו לי בעניין הזה אני כבר שעות גולשת בפורום ונהנית התשובות מקצועיות ואני סמוכה ובטוחה שאגיע לפתרון בעזרתכם. תודה

בקשר לעניין ההשלכות...

יכול להיות שבגלל חפירות עמוקות מדי העור יהיה מצולק, שזה נראה כמו רקמה צלקתית בולטת בצבע לבן על הקעקוע, אבל מעבר לעניין שזה לא הכי אסטתי, אין סכנה. מקווה שעזרתי ET

קעקוע עקום - שונאת אותו

שלום עשיתי קעקוע של כוכב אדום בפרק היד. זה הקעקוע ה-3 שלי, ת השניים הקודמים אוהבת מאוד. הפעם הלכתי למקעקע אחר בעקבות המלצה של מישהו. המקעקע עשה את הקעקוע, בלילה הבחנתי שאינו סימטרי כלל. חזרתי אליו-אמר לחכות שיגליד (חיכיתי חודש). לאחר חודש באתי אליו והוא עבר על כל הקעקוע. הוא ניקה לי את הדם עם נייר שלא הייתי מנגבת איתו בשירותים, כמו נייר זכוכית. וגם ששאלתי אותו איזה קעקועים יש לו אמר שאין לו כי פוחד וזה כואב. לא האמנתי למשמע אוזניי. מיותר לציין שגם עכשיו הקעקוע אינו סימטרי ואני שומעת הרבה שאומרים לי את זה וגם שנראה כאילו אני ציירתי אותו. קשה לראות בתמונה, אך אני ממש כועסת ומאוכזבת. קעקוע זה לכל החיים, ואם אתה לא יודע לקעקע אל תעשה את זה. יש גבול ואני לא יודעת מה לעשות. גם לא ניתן להסיר בלייזר קעקוע אדום כמובן שהמקעקע לא אמר לי כלום על זה. הוא השתמש בדוגמא שהדביק עליי וכשביקשתי להראות לו שהכוכב לא כמו בדוגמא הוא "לא מצא אותו". לא בא לי לעבור שוב על הקעקוע, ויש מקעקעים שאומרים לחכות חצי שנה. מה דעתכם?

היי

חשבת אולי על לתחום אותו בקו שחור? אם תלכי למקעקע מקצועי, הוא יוכל לעשות לך את זה ככה שזה יראה סימטרי, אבל יש סיכוי לא קטן שתצטרכי להגדיל את הכוכב עצמו כדי לקבל את הסימטריה. אני חושב שהכי אפקטיבי יהיה ללכת למקעקע מקצועי ולדבר איתו. נ.ב אם מסתכלים עליו מהקצה הכי תחתון והזה שמימינו הכוכב דיי סימטרי. או שאני פשוט ממש עקום.

בקשר לעניין ההשלכות...

יכול להיות שבגלל חפירות עמוקות מדי העור יהיה מצולק, שזה נראה כמו רקמה צלקתית בולטת בצבע לבן על הקעקוע, אבל מעבר לעניין שזה לא הכי אסטתי, אין סכנה. מקווה שעזרתי ET

תודה על התגובה-

הלכתי לעוד מקעקעים. כולם רואים שהוא לא סימטרי. אני לא יודעת מה לעשות. אני כמובן חושבת שמגיע לי לקבל את כספי בחזרה מהמקעקע, מבלי לתת לו "לתקן" בפעם ה-3. מקעקע אחד אחר שזה לא אדום כמו שיש לו כך שיראו שינוי בצבעים. אחרים המליצו לתקן או לעשות קאבר אפ אבל צריך להמתין עוד חודש חודשיים, כי הוא לא הגליד סופית. לא יודעת איך לתקן.

קעקוע עקום - שונאת אותו

מלבד מה ש-ET רשם לך

אני רוצה לשתף אותך בחוויה אישית: בגיל 17, לפני כמה שנים טובות, הלכתי בחיל ורעדה לעשות את הקעקוע הראשון שלי. העיצוב שרציתי היה ידוע זמן מה מראש, וכל שהייתי צריך הוא את המקעקע הטוב לעבודה- מה שלצערי לא מצאתי. הסתפקתי במקעקע השכונתי באיזור מגורי, וכמובן שהעבודה נעשתה ברישול ובחוסר מקצועיות. השנים עברו, אני החכמתי, טעמי האומנותי התחדד מאוד והגישה שלי לאומנים אמיתיים בתחום גדלה. בכל זאת, לא כיסיתי את הקעקוע עד היום, ואני גם לא חושב לעשות זאת בזמן הקרוב. למה? אני לא ממש יודע. אולי כי הקעקוע הזה מזכיר לי תקופה ייחודית, אולי כי התרגלתי אליו, ואולי פשוט כי היום אני מבין שהדרך היחידה לתקן אותו היא לכסות אותו- והוא גם כך די גדול. כמו שאמרו לך מקעקעים אחרים, צריך לחכות מספר חודשים לפני שמתאפשר טכנית לכסות קעקוע בצורה טובה. אולי בחודשים האלה תראי שאת לא שונאת את הקעקוע עד כדי כך? חומר למחשבה. :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר