שיזוף והגנה על קעקוע...

אהלן עשיתי קעקוע והאם זה בסדר כעבור שבועיים ישר ללכת לים ולהתחיל להשתזף? יש טיפים איך לשמור על הקעקוע מהבלאי ובכל זאת להשתזף? כלומר יש משהו ששומר עליו יותר מסתם קרם הגנה?

להשתזף זה תמיד רעיון גרוע

,ובמיוחד כשמדובר בקעקוע, ועוד יותר כשמדובר בקעקוע בן שבועיים. עזבי את הנזק הקבוע שנגרם לעור, כולל קמטים וסיכון לסרטן, לא חבל על הקעקוע? כשהקעקוע מוחלם לחלוטין אפשר לשים עליו קרם הגנה ולחשוף אותו לשמש, אבל גם אז לא מומלץ לרבוץ בשמש במטרה להשתזף, קרם ההגנה בכל זאת לא מגן ב 100%. מבחינת קרם הגנה, יש קרמים טובים עם מקדם הגנה מאוד גבוה, לרוב אלה קרמים של חברות קוסמטיקה שהם גם נטולי הריח המציק האופייני ולא שמנוניים כמו הקרמים הרגילים, אבל מחירם גבוה בהתאם.

כן אבל

אני גולש אז אין דרך מבחינתי להימנע משמש... יש לי קרם שנקרא AVENE מכירה? זה טוב?

תבדוק כמה SPF זה,

כמה שיותר, יותר טוב.

לא בהקשר לקעקועים.

כמובן שמאוד חשוב להישמר מקרני השמש, אך אם המטרה היא שמירה על מראה הקעקוע- כל קרם הגנה ממוצע יעשה את העבודה. שלומי

למה לא?

נכון שכל קרם הגנה ייעשה את העבודה, השאלה היא לכמה זמן. מקדם ההגנה הוא אינדיקציה לאורך זמן ההגנה, ולכן כמה שיותר יותר טוב, במיוחד אם הוא מתכנן להיות בשמש הרבה זמן (מי באמת זוכר למרוח שוב בזמן?). בכל מקרה, קרם ממוצע הוא בסביבות ה 30-35 SPF, וזה לא רע, אבל יש יותר מזה, ומנסיוני, 50 עובד מצויין לאורך כמה שעות.

תודה, הרגעתם אותי..

האוון הוא כמו שאמרת קרם קוסמטי יותר סמיך ופחות נוזל ונשטף בקלות, אני בדרך כלל מורח אותו על האף והלחיים ושאר הגוף בקרם 15 רגיל... נראה לי שפשוט אמרח אותו גם על הקעקוע.. קרם לחות ויטמין E אחרי החשיפה ז באמת עוזר לשימור או שזה מיותר?

תבדוק כמה SPF זה,

כמה שיותר, יותר טוב.

spf 50

תודה, הרגעתם אותי..

האוון הוא כמו שאמרת קרם קוסמטי יותר סמיך ופחות נוזל ונשטף בקלות, אני בדרך כלל מורח אותו על האף והלחיים ושאר הגוף בקרם 15 רגיל... נראה לי שפשוט אמרח אותו גם על הקעקוע.. קרם לחות ויטמין E אחרי החשיפה ז באמת עוזר לשימור או שזה מיותר?

אכן עוזר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר