שלום...חדש פה.

שלום...חדש פה.

שלום לכולם רק לאחרונה גיליתי את הפורום הזה ואני חייב לציין שאתם ממש אחלה!!! יש לי כרגע קעקוע אחד שעשיתי אותו לפני עשור...ואני חושב שהגיע הזמן לאחד נוסף,אני רוצה לעשות קעקוע של דרקון או על הרגל (על התאומים) או על כתף שמאל.. לאחרונה יוצא לראות הרבה את התוכנית המצויינת בערוץ דיסקברי בשם Maiami-Ink. ועכשיו לעזרתכם..אני מחפש תמונות של דרקונים אבל לא של קעקועים של כבר עשו למישהו, אם למישהו יש/מכיר משהו כזה אני ישמח לדעת.. בכל מקרה אני מקווה לבלות פה יותר ולשמוע את העצות הטובות של כולם.

האח הרזה של הירח של עוז

ברוך הבא לפורום:)

שלום...חדש פה.

שלום לכולם רק לאחרונה גיליתי את הפורום הזה ואני חייב לציין שאתם ממש אחלה!!! יש לי כרגע קעקוע אחד שעשיתי אותו לפני עשור...ואני חושב שהגיע הזמן לאחד נוסף,אני רוצה לעשות קעקוע של דרקון או על הרגל (על התאומים) או על כתף שמאל.. לאחרונה יוצא לראות הרבה את התוכנית המצויינת בערוץ דיסקברי בשם Maiami-Ink. ועכשיו לעזרתכם..אני מחפש תמונות של דרקונים אבל לא של קעקועים של כבר עשו למישהו, אם למישהו יש/מכיר משהו כזה אני ישמח לדעת.. בכל מקרה אני מקווה לבלות פה יותר ולשמוע את העצות הטובות של כולם.

ברוך הבא...

תחפש בגוגל, באתרי העוסקים בפנטזיה או באתרי גלריות למינהם, אתה מוזמן לנסות ולחפש גם כאן

האח הרזה של הירח של עוז

ברוך הבא לפורום:)

הרשי לי להיעלב

תודה, יקירתי

רגע...רגע..

לפני שכולם נעלבים פה..איפה יש תמונה של הירח של עוז? אולי אני בכלל זה שצריך להיעלב?!

תודה

לפי דעתי אין לנו על מה להיעלב הם לא דומים בכלל כל אחד יפה בזכות עצמו..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר