ויטיליגו

ויטיליגו

שלום. אני סובל ממחלת עור ושמה ויטיליגו. הביטוי שלה הוא סך כתמים לבנים בחלקי הגוף. אתמול עשיתי געגוע שהוא למעשה צבע שהכי קרוב (אחרי דילולים של הרבה צבעים). העור שלי הוא שחום. התוצאה מזוויעה. מדובר בכתמים אדומים שנראים כמו כוויות אדומות. המקעקע אמר לי שהאדמומיות הזו תעבור ואין לי ממה לחשוש. האם יש לי, או שמא להאמין למקעקע ? מה הפתרון עבור הבעיה הזו ? אני יכול לעלות תמונת מצב אם יצטרך. אני מודאג מאוד, זה נראה גרוע. יש לציין שהקעקוע הוא על חזית הרגל, ממש על העצם. זה כאב בטירוף. יכול להיות שהאדום הוא תוצאה של טראומה לעור באיזור? תודה רבה לכולם.

יכול להיות שלא הבנתי נכון

ניסית לטשטש כתמי חוסר פיגמנטציה באמצעות קעקוע בצבע הדומה לצבע עור? אם זה אכן המצב המקעקע שלך פושע ואתה צריך להתחנך קצת יותר לגבי המחלה. אין אפשרות בעזרת צבעי קעקוע לחקות גוון עור, לא באמת ניתן לדעת את הגוון המדויק לחלוטין של הדיו בעור, גם באזור מחוסר פיגמנטציה טבעית. התוצאה לא יכולה להיות אסתטית או לחקות את המציאות בצורה מוצלחת. בנוסף, הכתמים יכולים להתרחב ואז מה? תרדוף אחרי המחלה עם קעקועים? לגבי הויטיליגו - אני מכירה מספר אנשים שלקחו את הבעיה הזו בצורה חיובית יותר והתיחסו אליה כאל תבניות ייחודיות של העור וראו בזה דבר המייחד אותם. בכל אופן, לטוב או לרע, זהו מצב שתיאלץ להשלים איתו. לגבי המצב הנוכחי: הגוון האדום שאתה מתאר הוא פשוט דם. הרקמה נפצעה בתהליך הקעקוע ואלו שטפי דם נורמליים לחלוטין שיעברו תוך מספר ימים. בהצלחה, אפרת

תודה על העזרה

כמה נחמד לראות שוב את היוזר שלך... :-)

תמיד כיף לראות אותך כאן

ברוכה השווה

תודה על העזרה

:) כיף להיות פה

הלוואי שהיה לי זמן להיות כאן יותר... אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים